Quote from: david.v on November 15, 2008, 09:06:15 PM
Земунац није ни био на текми ложи вас :D .

Брате,кунем се био сам. Стајао сам негде 5 ред од шипке на средини изнад ''маестра'' ::) Стајао сам код оне мале шипке на средини, а десно је био глодарски бубањ. После дужег  времена певало се публика је твоја,и још ко дете ја сам био ту... По мени,опет кажем,прво боље од другог, и бакљада на почетку другог одлична

По мени најбоље навијање од почетка сезоне ко није био има за чим да жали издање за десетку!
Идемо даље!!!

http://www.youtube.com/watch?v=KWuhT5K96CI

Ево још један видео са текме,много добар. Испод прозора у десном углу писаће watch in high quality. Видећете колко је боља слика ::)

Иначе невероватно колико један човек може да значи за навијање,човек само стао на шипку а хук са трибине северне моментално дупло јачи.

Quote from: Mилутин on November 16, 2008, 09:24:48 PM
Иначе невероватно колико један човек може да значи за навијање,човек само стао на шипку а хук са трибине северне моментално дупло јачи.


То није добро..наше навијање не треба да зависи од тога ко стоји на шипци...али стварно како човек уме да подигне атмосферу сваку му част!
БУДИ СРБИН ПИШИ ЋИРИЛИЦОМ.

QuoteПРЕДСЕДНИК ЦРВЕНЕ ЗВЕЗДЕ ,,ГЛУВ" ЗА НАВИЈАЧКИ ПРОТЕСТ

Испеване песме

Навијачима сам већ рекао све што сам имао, а они нека наставе ,,по свом" и да се виђају са неким другим

Фудбалери Црвене звезде победили су у суботу екипу Баната, а тренер Чедомир Јаневски победу је посветио новом председнику Ден Тани.
- Желим да ову победу у своје и име играча посветим новом председнику Ден Тани. Нека му буде успешно као што је било на овом мечу - рекао је Јаневски. Међутим, сви на стадиону нису тако мислили. ,,Делије" су током целе утакмице вређали Тану стандардним репертоаром, поручивши му да иде кући (читај у Америку - Јенки, гоу хоум), али председника ,,црвено-белих" то нимало не погађа.
- Не желим да коментаришем, нема сврхе јер је песма већ испевана и само се понавља - започео је Тана.
Да ли ћете покушати да се договорите са навијачима?
- Нових састанака неће бити. Већ сам им рекао све што сам имао, а они нека наставе ,,по свом" и да се виђају са неким другим. Очигледно је да ,,састанче" на некој другој страни. Уосталом, не желим више да размишљам о томе. Ако неко из клуба буде разговарао са навијачима, биће неко други, можда генерални секретар Козић. Ја сигурно нећу, мој посао је да водим клуб и сада је то приоритет. Први задатак у низу је дводневни састанак представника најбољих европских екипа и у Барселону путујем већ данас - рекао је Дан Тана.
Д. Николић

:-\Матори излапели шишмиш изгледа није чуо кад смо прозивали и ''другог''...ако уопште и мисли на њега,ко ће га знати...
ПРАВДА=ИСТИНА за УРОША!
САМО ЗДРАВИ У ГЛАВИ-ПРОТИВ СИСТЕМА!

Пре свега, одлично издање... Настављамо тамо где смо стали на претходној утакмици, и чини ми се да смо у овој полусезони из утакмице у утакмицу све бројнији, организованији, гласнији, визуелно бољи, дакле у сваком аспекту навијања једноставно напредујемо... Повратак наших другара на трибину јесте позитивно утицао на све нас јер смо срећни пре свега што су ту са нама... Али далеко од тога да нешто није функционисало док они нису били ту... Ми ни не смемо да дозволимо да трибина зависи од одсуства неких појединаца... Стога свако ко дође на Север у било којој ситуацији мора да да максимум како би надокнадио одсуство свог друга, мог друга или неког трећег који је тог дана био спречен да дође из ко зна ког разлога...

Као што рекох, а и моји претходници на овој теми, све је било доста добро против Баната... Парола која је стајала целу утакмицу и песме које су је пратиле су рекле све шта Север мисли како о Ден Тани, тако и о његовом противкандидату Бингулцу... Дебили!!! Одлична прозивка за Џомбу и феноменални Гај који је одушевио многе који нису знали да он познаје српски језик и те како... Подршка Звезди кроз стандардни репертоар и пробана је и нова песма за коју мислим да јој се смеши лепа будућност иако ми је много тешко због разлога који су нас натерали да је испевамо... Подршка нашем Космету, брату Урошу... Бакље, стробови, димови, удари, не памтим када је на некој утакмици било оволико пиротехнике...

Е сад, све ово је изалуд, ако у Ивањици следећег викенда не буде инвазија Делија... Дакле, спремајте се лагано, скупљајте кеш па да окупирамо ивањички крај...

п.с. Цео град је исписан са Недамо Звезду Мишковићу, то је један од начина борбе против дотичног/дотичних, шта би ви сад још?!
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Quote from: Red Star Forever on November 18, 2008, 02:39:31 PM
Одлична прозивка за Џомбу и феноменални Гај који је одушевио многе који нису знали да он познаје српски језик и те како...
Многе који нису били у Кули, пошто је и тамо показао да добро познаје наш језик  :)

Quote from: Игор on November 18, 2008, 02:47:40 PM
Quote from: Red Star Forever on November 18, 2008, 02:39:31 PM
Одлична прозивка за Џомбу и феноменални Гај који је одушевио многе који нису знали да он познаје српски језик и те како...
Многе који нису били у Кули, пошто је и тамо показао да добро познаје наш језик  :)

То је то... Зато и апел при крају мог поста да није довољно да дођемо само на Маракану... Потребно је да будемо уз Звезду када се игра и ван Београд...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Па да, на нашем стадиону смо дошли до доста добре борјке од неких 3-4 хиљаде људи, али гостовања су и даље некако промењива што се наше посећености тиче. Мислим да је људима углавном проблем финансијске природе, на који тешко можемо да утичемо.

Морамо дотичног да кренемо да спомињемо и на стадиону,не само конобара.Велика прашина се дигла због ове скупштине а и народ једва чека да неко крене да удара по Мишковићу тако да мислим да је прави тренутак за тако нешто.