Све похвале за видео снимке...Импозантно!Изглед трибине за десетку!

Мислим да би могли да покушамо чучњеве са Још једна победа и титула,само имајући у виду и скакање уз ту песму нама физички неактивнијим упале не би гинуле ;D

Што се тиче оне поделе кад смо певали Још једна победа,мислим да је мало теже било извести оно спуштање и подизање барјака,што због ветра што због величине самих барјака...Са оним мањим да,али са већим теже мало...

Што се тиче бројности за нијансу мање него против  Баната,али свакако задовољавајуће.
ПРАВДА=ИСТИНА за УРОША!
САМО ЗДРАВИ У ГЛАВИ-ПРОТИВ СИСТЕМА!

Нису били ни Руси ни пијани,само им било врућина па да се расхладе мало људи(док сам ја стајао поред и тресао се од зиме у јакни).
По мени много боље одрађена акција са барјацима јер ове да кажемо средње барјаке људи нису бацали већ су се вијорили.Ове мале би можда требало избацити из употребе.

Ти што су се скидали су наши,Срби,нису били Руси.Код њих је била права лудница,момци навијају,скачу целу утакмицу,стварно су направили добру атмосферу.
Да ли су то они што су певали код штанда?Тај део где су они стајали је био као нешто ограђен,мени је изгледало као да је био резервисан за њих.
Ако и следећу утакмицу буду стајали ту,ја ћу са њима,ту је била права навијачка атмосфера,певају,урлају,скачу,гурају се,падају једни преко других... А нико да се нешто мршти или да позира.


Мени се много допада кад стално нешто гори. :) Надам се да ће то постати пракса. Само бих још да се осврнем на ове педере из клуба.

Јебало их њихово фер и спортско навијање!
Јебала их упозорења на семафору!
Јебала их упозорења са разгласа!
Јебо их онај који пушта музику чим се утикмица заврши не би ли покушао да преклопи нашу песму!
Сисице једне, немају осећај за клуб у којем раде!
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

свиђа ми се навијање...лепо одрађена кореографија...
Што се тиче оне поделе кад смо певали Још једна победа,мислим да је мало теже било извести оно спуштање и подизање барјака,што због ветра што због величине самих барјака...Са оним мањим да,али са већим теже мало...
са овим се слажем...јер је мени било тешко са барјаком... :D
све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
не буде ли звезде тада неће бити ни нас...
кад шавија завија цео север навија...:)

Осврнуо бих се само на оно што је рекао david.v што се тиче шалова и осталих одевних навијачких предмета.
Видео сам јуче мноштво ликова,који носе тако неке фуш шалове из Буди фин продавнице и ко зна још одакле.
То су глупости,оригиналан шал наше групе не кошта сигурно више него тај из Буди фин.
А куповином наших производа би сигурно допринели побољшању трибине.
Још ту није крај,видео сам једног лика са капом Реал Мадрида!?!?
И још лика који има онај вунени штрикани шал као црвено бели,а види се да има кеша да купи оригиналан шал.
На томе би требало мало да се поради,како би утицали на навијачку свест наших људи.
А што се тиче навијања,било је добро,нови барјаци,пиротехника,мало гимнастике  :)
У последње време стварно делујемо много лепше,озбиљније,разноврсније.
Делије свака част,само напред!
У БУЉУ ИЛ' У ВЕНУ ИСТИ КУРАЦ!

#27 November 30, 2008, 05:26:45 PM Last Edit: November 30, 2008, 05:50:36 PM by фрактура
Quote from: Пијанац on November 30, 2008, 10:13:21 AM
Јебало их њихово фер и спортско навијање!
Јебала их упозорења на семафору!
Јебала их упозорења са разгласа!

То и мени максимално иде на живце >:(Шта мисле да постигну са тиме,као престаћемо кад се онај мамлаз са иритантним гласом јави са разгласа или упозорења са семафора имају намену да нам утичу на психу тако да следећи пут то не радимо ;D

Размем да се буне ако убацујемо у терен ал' то више и не радимо,осим у посебним сллучајевима ;D,чак се и бацања на стазу своде на минимум...Углавном ни мало не утичемо на ток дешавања на терену.

Мислим да би некако требали да их испрозивамо за то...Нпр. са паролом ''Нећемо да навијамо фер и спортски,јебавала вас упозорења''  :D
ПРАВДА=ИСТИНА за УРОША!
САМО ЗДРАВИ У ГЛАВИ-ПРОТИВ СИСТЕМА!

Quote from: Делија К.З.Ш. on November 30, 2008, 05:02:59 PM
Још ту није крај,видео сам једног лика са капом Реал Мадрида!?!?
И још лика који има онај вунени штрикани шал као црвено бели,а види се да има кеша да купи оригиналан шал.
Шта си ти урадио поводом тога? Зар не би свако од нас требао да ради на томе да нам Трибина буде све боља и боља. Свако онолико колико може и уме.

Quote from: Пијанац on November 30, 2008, 10:13:21 AM
Јебало их њихово фер и спортско навијање!
Јебала их упозорења на семафору!
Јебала их упозорења са разгласа!
Јебо их онај који пушта музику чим се утикмица заврши не би ли покушао да преклопи нашу песму!
Сисице једне, немају осећај за клуб у којем раде!
То што пзивају на фер и спортско навијање је обавеза и то се ради на сваком стадиону, нису то ови наши измислили. А што се музике тиче, за то им треба јебати матер!

Фантастична атмосфера,навијање брука добро,димови и бакље на нивоу,заиста све похвале,браво за нас!Надам се да се браћа нису разочарала  ;D  Идемо Делије,да буде још боље у Јагодини!И још нешто,чини ми се да је много боље навијање када нас има мање. . .Можда грешим,али то је моје мишљење!Не кажем да људи не требају да долазе,али ко неће да навија има исток и запад,а и одатле се много боље види!

#30 December 01, 2008, 01:12:18 PM Last Edit: December 01, 2008, 01:15:28 PM by vuksa
Quote from: Делија К.З.Ш. on November 30, 2008, 05:02:59 PM
Осврнуо бих се само на оно што је рекао david.v што се тиче шалова и осталих одевних навијачких предмета.
Видео сам јуче мноштво ликова,који носе тако неке фуш шалове из Буди фин продавнице и ко зна још одакле.
То су глупости,оригиналан шал наше групе не кошта сигурно више него тај из Буди фин.
А куповином наших производа би сигурно допринели побољшању трибине.
Још ту није крај,видео сам једног лика са капом Реал Мадрида!?!?
И још лика који има онај вунени штрикани шал као црвено бели,а види се да има кеша да купи оригиналан шал.
На томе би требало мало да се поради,како би утицали на навијачку свест наших људи.
А што се тиче навијања,било је добро,нови барјаци,пиротехника,мало гимнастике  :)
У последње време стварно делујемо много лепше,озбиљније,разноврсније.
Делије свака част,само напред!
АЛ ЛУПАШ СВАКА ТИ ЧАСТ!!! Шта си ти урадио по питању трибине?? Само ми молим те реци а који је то оригинал шал наше групе! ?

Доста тога је већ речено... Већ сам спомињао да смо у сваком погледу све бољи и бољи, и ова утакмица је донела потврду тој причи... Проблеми на све стране, цео свет дрма финансијска криза, отпуштања, пада производња, ни нашу Србију све то не заобилази, али све то не утиче на Делије које доживљавају нову експанзију... Шалу на страну, али из утакмице у утакмицу, бивамо бројнији, гласнији, визуелно бољи, запаљивији (мислим на бакље), вицкастији, уводимо разне новотарије... Све то можемо да потврдимо већ у Јагодини за 5 дана, и у Бг након тога и тек тада можемо да размишљамо о паузи и на чему радити у тих пар месеци како би пролеће дочекали бољи него икад...

С обзиром да многи спомињу кашњења, треба бити реалан па рећи да га је све мање... Централни сектори су били попуњени на време и ту није проблем али сви остали који стоје са стране још увек касне, али није страшно... Ако смо успели да побољшамо све остало, биће и ту помака на боље...

Певање овога пута доживљава врхунац у другом полувремену... До тада, мало изнад просека... Одлично отпеване, Але але але о ајде Звездо сад на гол, Оле оле оле Звездо волим те... Све време иде подршка за Уроша, Нека вечерас свако зна шта значи правда за Уроша, као и повремено скандирање његовог имена... Такође, не одустаје се ни од "подршке" новом председнику, На на на на пуши нам Дан Тана, Делије ајмо сви у глас, амерички конобар пуши к.... наш... У тренуцима када су падали голови настављала се већ започета песма само је за нијансу бивала гласнија... Ни овога пута није изостало помињање нашег Космета уз песму Ој Косово Косово...

Што се тиче изгледа трибине, треба истаћи сјајну кореографију с почетка другог полувремена са мноштво заставица, малих, средњих и великих, балона, упаљених бакљи... У првом делу нешто мањи бој застава, али пар барјака, као и барјак братске Фратрије која је после гостовања у загребу искористила прилику да дође у Београд... Присутно је било и неколико њихових транспарената... Други део игре су се непрестано виориле поменуте заставе и барјаци свих величина што је стварало одличан амбијент и прелепу слику трибине... Овога пута нису изостали ни шалови, а кажу неки да су се вртеле и мајице  ;D

Пиротехника ни овог пута није изостала у солидним количинама... Само приликом подизања застава и балона је упаљен већи број бакљи и димова, а већи део утакмице је паљено спорадично, бакљи, димова и пар удара... Чини ми се да је то најбољи начин да се одржава тензија и диже атмосфера до усијања...

На крају, чучањ извођење песама из Ивањице се примило и на Маракани... Одлично је изгледало, само што има појединаца који када чучну једноставно више не могу да устану  :D  Е па тренирајте мало Делије, ника се не зна када ће требати...

До Јагодине...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Quote from: vuksa on December 01, 2008, 01:12:18 PM
Само ми молим те реци а који је то оригинал шал наше групе! ?

Није мени постављено питање, ал ајде сад  ;)...

Ја имам овај и не знам зашто не би могло да се каже да је оригинал шал наше групе.

Е сад што су после оних догађаја од пре годину дана настале неке непланиране околности које очигледно онемогућују да производи Делија буду доступни као пре тога, то је већ друга тема... Као и то што због тога неки људи купују производе у другим продавницама које немају никакве званичне везе ни са спортским друштвом, а поготову са нашом навијачком групом...

управо је то и било питање ... да објасни зашто неки други бар шалови који имају грб делије север или клуба нису оригинал,намерно  не помињем оне прљаве шалеве црвена звезда београд за које се говори одавно да се не носе.    ИЗВИЊАВАМ СЕ ЈЕР ОВОМ РАСПРАВОМ КВАРИМО ТЕМУ.

Само опуштено, тема је занимљиво, слободно се укључите...

Најбитније је да ,ако је икако могуће да се пронађе начин да званични производи ДЕЛИЈЕ СЕВЕР буду доступни свима нама,то би улепшало нашу трибину,а и новац од продаје би користио самој групи.Ово је суштина ове приче.
КОСОВО ЈЕ СРБИЈА!!!
КОНОБАРУ ВРАТИ ПАРЕ!!!

Quote from: vuksa on December 01, 2008, 07:58:08 PM
не помињем оне прљаве шалеве

Брате каже се прљаве шалове ;D
Иначе још један оригинал,ако тако могу да назовем шал је онај бели што пише понос града. Чиними се да сам видео на текми против чуке шалове правда за Уроша. Где има да се купе ???

вероватно је нека екипа урадила сама за себе.Једино ако нису они плаве боје.

Quote from: ЗЕМУНАЦ on December 01, 2008, 09:08:07 PM
Где има да се купе ???

Па наравно да нема нигде, а и да има нико то не би објавио јавно путем интернета...  Ако те интересује да одрадиш, онда ћеш морати или сам да се исцимаш или да тражиш да ти се неко јави преко личних порука па да ти помогне.


пс. Да искористим само прилику, жао ми је што ћу се још више удаљити од теме и радити посао модератора и администарције, али... ЗЕМУНАЦ, не знам колико ти је година и колико си активан на трибини и у целој причи око ње. Међутим, оно око чега желим да ти скренем пажњу је да имаш озбиљнији приступ бар на овом форуму. Приметио сам да желиш да пишеш нешто тек да би написао (уопштено, да не издвајам ништа конкретно), скоро свака порука ти садржи смајлије, ретко додајеш нешто ново, а притом си активан на форуму што значи да ако као такав пишеш нешто безвезе онда квариш квалитет самог форума и отежаваш посао администрацији. Јесте лепо да имаш и доста порука и сл (тако сам и ја можда размишљао на самом почетку кад сам се регистровао), али мораш да се потрудиш да размишљаш зрелије из дана у дан. И због тебе, а и као Звездин навијач... Добронамеран савет, не желим да ти звучи као неко паметовање итд. Могао сам и преко ЛП, али можда је боље овако!

Quote from: Вечити ДЕЛИЈА on December 01, 2008, 09:35:14 PM

пс. Да искористим само прилику, жао ми је што ћу се још више удаљити од теме и радити посао модератора и администарције, али... ЗЕМУНАЦ, не знам колико ти је година и колико си активан на трибини и у целој причи око ње. Међутим, оно око чега желим да ти скренем пажњу је да имаш озбиљнији приступ бар на овом форуму. Приметио сам да желиш да пишеш нешто тек да би написао (уопштено, да не издвајам ништа конкретно), скоро свака порука ти садржи смајлије, ретко додајеш нешто ново, а притом си активан на форуму што значи да ако као такав пишеш нешто безвезе онда квариш квалитет самог форума и отежаваш посао администрацији. Јесте лепо да имаш и доста порука и сл (тако сам и ја можда размишљао на самом почетку кад сам се регистровао), али мораш да се потрудиш да размишљаш зрелије из дана у дан. И због тебе, а и као Звездин навијач... Добронамеран савет, не желим да ти звучи као неко паметовање итд. Могао сам и преко ЛП, али можда је боље овако!

Свака ти част на труду, али ако има имало мозга схватиће да делује јако неозбиљно и да треба да се мења (или да се повуче и мало више чита). Погледајте му само имејл адресу, тј адресу од мсн-а. Шта има да стављаш име групе којој не припадаш на мсн? Нисам 100% сигуран да јој не припадаш, али се надам да сам у праву.