Субота 16 часова, знате шта је чинити...

#1 November 29, 2008, 12:24:18 AM Last Edit: November 29, 2008, 10:08:08 AM by Игор
Претпоследња утакмица на нашем стадиону ове године,морамо сутра да се појавимо у што већем броју упркос хладном времену и киши која ја најављивана(мада не постоји безвезе песма "по зими,киши,сунцу... :) )
Значи да одрадимо то како треба,да Север опет буде епицентар лудила!

П.С.
Као и до сада,ко колико може нек понесе неки динар како би помогли Урошу и његовој породици.


п.с.2 ако може неко да ми помогне како да ставим слику на профил,попшто сам нов овде и не сналазим се баш најбоље. Хвала унапред
У БУЉУ ИЛ' У ВЕНУ ИСТИ КУРАЦ!

#2 November 29, 2008, 10:23:14 AM Last Edit: November 29, 2008, 01:44:57 PM by Mayor
није последња текма на мари.
последње коло зимског дела је против хајдука, баш на мари.

мада то не мења чињеницу да је важно да се појавимо у што већем броју.

идемо делије...


МОЈА ГРЕШКА, НИСАМ ПАЖЉИВО ПРОЧИТАО.
I just want to see your blood,
I just want to stand and stare.

Дечко је рекао да је претпоследња утакмица на Мари. Други пут боље мало прочитај да не би писао глупости!

Аргентина на северу  ;D

ајде сад сви на текму ;)
мосхато

Видео запис са почетка полувремена:
www.delije-caffe.net/video/2008/cz_cuka_pyro.wmv

Још једна веома добро одрађена утакмица. Друго полувреме боље од првог. Нови барјаци и један велики СПАРТАКОВ. Одлична кореографија на почетку другог. Као и у Ивањици ја сам године певало се са ''чучњевима'' ::) што је веома добро.
...идемо даље...

#8 November 29, 2008, 09:40:57 PM Last Edit: November 29, 2008, 09:45:32 PM by moshato
навијање одлично као што је  земунац рекао добра кореографија са балонима и заставама,добра бакљада и није певана нова песма,и колико сам видео неки ликови су имали шал правда за уроша.
мосхато

#9 November 29, 2008, 09:41:27 PM Last Edit: November 29, 2008, 09:46:10 PM by david.v
Чучњеви,нови бубањ који је добро звучао,али на крају је пробушен(квалитет му није јача страна),гласно певање свих 90 минута,мали ,средњи и велики барјаци,заставе Спартаковаца,велики барјак Фратрија,затим застава Косово је Србија,Калуга,мала застава царске Русије,застава Гладиаторс и велика ударна застава Фратриа,мноштво пиротехнике,браћа Руси,а било је и браће из Грчке(најјачи је лик са дугом црвеном косом,чини ми се сав је у неком панк фазону),биле су и кесе за помоћ Урошу,балони и коначно шарпата од шалова који су се вртели неколико пута.Е овако,приметио сам да нам је доста шалова и капа са грбом Олимпијакоса већином из Буди Фин,људи дају паре њима,уместо да имају да купе производе Делија на штанда или у ревији или било где,то би додатно помогло групи,ова ствар се мора решити,мислим гледам људе долазе на текму са шалом и капом Олимпијакоса,немам ништа против наше браће,али ми навијамо за Црвену Звезду.Можда имају неки оправдани разлози зашто се не могу купити производи Делија,у некој продавници ??? .

И да заборавих била је и застава са грбом Москве,а она туча је недопустива,чуо сам да је повод била лопта :o .
КОСОВО ЈЕ СРБИЈА!!!
КОНОБАРУ ВРАТИ ПАРЕ!!!

Quote from: david.v on November 29, 2008, 09:41:27 PM
.Можда имају неки оправдани разлози зашто се не могу купити производи Делија,у некој продавници ??? .


Имају.
Иначе снимак један од бољих у последње време.

па добро ипак су они наша браћа.
мосхато

Тај бубањ,о коме причаш није нов!
Нећу понављати,главно је речено!
Хиљаде молитви Господе,
право у срце Твоје да погоде,
хиљаде спаљених домова,
само једна је Суза Косова!

Да не заборавимо слике...
http://www.delije-caffe.net/galerija/index.php?spgmGal=2008-2009/cz_cukaricki
И још два видео записа за љубитеље истих, шарпата и оно на крају са чучњевима:
www.delije-caffe.net/video/2008/cz_cuka_sarpata.wmv
www.delije-caffe.net/video/2008/cz_cuka_kraj.wmv

Јел неко провалио у средини Копа негде мало горе неколико ликова што су се скинули голи до појаса? Много им је било добро  ;D

Полако набијамо кондицију !!  :D
Црвено бели балони,мали и велики барјаци,бакље и димови,лепо вече !! Бројност стандардна,навијање не тако лоше,чини ми се друго полувреме боље,но да се не понављам.
Један интересантан догађај из воза нс-бг.Један наш млађи брат исписује у купеу ситним словима,дечјим фломастером,ПРАВДА ЗА УРОША,и ту се пандур наложио,и као ако га не уклонимо до бг-а,нема текме,и сви добијамо кривичне.Срећом лик имао вишка ракије,поливамо,и скида се лагано.И крече песма "Боље неможе,боље неможе"
Остаје нам само да се запитамо - КОМЕ СМЕТА ПРАВДА У СРБИЈИ !!

ја мислим да ово није паметно са овим чучњевима,јеботе један лик који је стајао испред мене(око 130 кг) кад је требао да устанезајебала га равнотеза и паде ,а успут покупио још двојиц.добро да се нико није повредио. :D :D :D :D :D :D :D

они голи а ја две дуксерице једну тренерку и јакну :-\
мосхато

Quote from: moshato on November 29, 2008, 11:32:07 PM
они голи а ја две дуксерице једну тренерку и јакну :-\

алкохол чини чудо ;)

1.нису руси
2.без капи алкохола!
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!