Нејасна ми је та новонастала манија са потписима ббрс...Погледајте само оне поруке на сос канализацији свака друга порука се тако завршава :-\
ПРАВДА=ИСТИНА за УРОША!
САМО ЗДРАВИ У ГЛАВИ-ПРОТИВ СИСТЕМА!

Е мало смо одступили од теме и речено је да може да се коментарише јер је тема интересантна...

Онда сам ја још више одступио и јавно рекао Земунцу из најбоље намере оно што сам имао! И хајде да овим мојим постом и завршимо дискусију о томе и не ширимо даље са причом ко какве потписе користи у порукама на сос-у нпр.

Друго фрактура, да ли си размишљао ко шаље те поруке на тој шугавој телевизији? Да ли су исти ти превазишли бар мало ниво препуцавања из забавишта, да ли су некада били на стадиону и међу Делијама (па на основу тога доносе закључке) или су "слепи" као и већина народа у нашој земљи па препричавају нагађања и небулозе марионета режима...
Да се разумемо, ја емисије које имају везе са спортом пратим на телевизији, па тако проводим извесно време и уз тај сос, али... То радим вероватно због тога што нешто ипак мораш да одгледаш на тв-у у току дана, а мене то највише интересује. И тако слушаш смрада Тегелтију, оног олоша Симића (шта све не прича о Делијама и нашим водећим људима, то је страшно) и сл. Ето навикао сам на глупости са свих страна па ме и не иритира када тако нешто изусте ови мајмуни. Али пошто њихове глупости расту великом брзином, тако пада и та моја назови толеранција, па да би даљински остао читав мењам на нешто друго што брже могу...


И тааако, све у свему сасвим добро издање против Чуке!  ;D

Quote from: фрактура on December 02, 2008, 12:00:28 AM
Нејасна ми је та новонастала манија са потписима ббрс...
Како ти је нејасна?Па та група је и позната по томе што гледа само СОС канал!!!