December 03, 2008, 12:25:43 PM Last Edit: December 03, 2008, 12:30:46 PM by luconi
Последње гостовање у 2008. години, морамо се потрудити да буде и најбоље, зато сви у суботу за Јагодину.


ДЕЛИЈЕ, НЕКА НАС БУДЕ КАО НИКАД И НИГДЕ, ЗБОГ УРОША, ЗБОГ ЗВЕЗДЕ!!! 8)


Утакмица је у суботу у 13 часова, карта је 150 динара.

Имате све потребне информације, заобиђите "писање ради писања"!!!


Хајде сви да понесемо шалове у Јагодину! Пуно лепше изгледа трибина са шаловима!

Да ли би неко могао да ме обавести да ли има неке организације за гостовања..Волела бих да одем, јер дуго нисам била на гостовањима...
пошто скоро сваки коментар мој је обрисан тако да нисам обавештена....
Унапред хвала...
све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
не буде ли звезде тада неће бити ни нас...
кад шавија завија цео север навија...:)

Погледаш ред вожње, седнеш на аутобус или воз и палиш на текму...Организације праве навијачке групе, дакле ако тамо где живиш познајеш неког ко је у некој групи, распитај се да ли можеш да идеш са њима. Можда ти неко и овде понуди да те поведе, ако имаш среће!


Видео запис бакљаде:
www.delije-caffe.net/video/2008/jagodina_cz_pyro.wmv
Поставићу још који запис касније.

Браво делије !!!
Бројност одлична,чак чини ми се ове полусезоне најбројније гостовање,дал због тога јер се текма игра први пут у јагодини,мада пре би реко да су се сви изцимали колко су могли да дођу.
Стандардно цимање пред улазак у град од стране мурије,која је у великом броју "испратила" и ово наше гостовање.Навијање одлично,заставице,супер бакљада,која је подигла навијање,чини ми се,све у свему,ОДЛИЧНО!!
Остаје нам још једна утакмица до краја полусезоне,среда,термин ваљда од 16 часова,сви на север,да нас буде највише до сада !!!

Јао људи ко није био данас грдно се зајебао!Лудница,лудница,лудница ! ! !И то још милион пута!Једно од најбољих гостовања! :D  Свака част,заиста за и организацију,и за навијање,ал посебна похвала за пароле!Заиста смо били на нивоу данас и оправдали песму:
''ПУБЛИКА ЈЕ ТВОЈА НАЈЛУДЈА НА СВЕТУ
НИКО ЗВЕЗДО НЕМА ТО ШТО ИМАШ ТИ''

Још једном све похвале! ;)

А поготово онај "возић" кад смо певали ту песму... ! :)
Још мало видео записа навијања и парола:
www.delije-caffe.net/video/2008/jagodina_cz_navijanje.wmv
www.delije-caffe.net/video/2008/jagodina_cz_parole.wmv

П.с. она парола за Бојана је постављена због момка што је тренутно у болници, надам се да ће се извући.

и само бих тео да додам да смо имали паролу Уроше срећан рођендан...
мосхато

Било је добро да не може боље, Кизо, свака част за овај снимак пиротехнике, далеко лепше је дочарано него на делије.нет-у.


моје прво гостовање, на које сам ишао возом......и не може да се упореди са било којим другим........одлично зезање, навијање, бројност, све је било феноменално.....велики поздрав за Нишлије и целу екипу из воза........... :) :) ;)
Кад Звезда погодак да,упалићу бакљу ја
па макар лежао свих десет година
у централном затвору по новом закону
певаћу тада ја правда за Уроша...

и још нешто да додам.......хтео сам да паднем у несвест када сам видео да људи носе дигиталне апарате на трибину и да само чекају "добар тренутак" да се усликају........ајде да су то били неки клинци, него момци који имају по 25-26 година.......мада, безвезе о томе и да се расправља овде.......такви ликови највероватније и не прате овај форум.........
Кад Звезда погодак да,упалићу бакљу ја
па макар лежао свих десет година
у централном затвору по новом закону
певаћу тада ја правда за Уроша...

Ти ликови никада неће бити јасни када слика и видео увек има на сајту и то у много бољој резолуцији.
Фотке:
http://www.delije-caffe.net/galerija/index.php?spgmGal=2008-2009/jagodina_cz

Инвазија Делија на град тренутно познат по Аква парку и жирафама...

Ова животиња је и била инспирација за заставу која је била окачена на нашој трибини. Сам стадион има потенцијала да израсте у један савим пристојан објекат, а трибина на којој смо били смештени на први поглед је одавала утисак да навијање може да буде отежано, да ће се стварати двоглас и сл. Тога није било и зато још једном свака част свим нашим људима на шипци и капа до пода за труд и енергију коју улажу у целу причу!

На самом почетку деле се мали барјаци и креће се са "Публика је твоја"... Траје уводних 10-ак минута, када су и постигнута прва два гола на утакмици. Наставља се са стандардним песмама ("Много брига", "Још једна победа", "Маракана дал је пуна", "Ајде Звездо сад на го" која је у пар наврата одлично звучала уз лудницу на трибини, ...), као и са подршком Урошу. Најпре смо нашем брату честитали рођендан уз паролу "Уроше, срећан рођендан", раширену прво на трибини, а онда и окачену на огради до самог краја утакмице.
Почетак другог полувремена су обележили димови и бакље дуж већег дела трибине уз "Оле, оле, Звездо волим те" и због велике димне завесе утакмица је и прекинута за кратко. Убрзо се истичу и нове две пароле као порука судству, медијима, као и ФСС-у пре свих... "Liverpool - free Michael now" која указује на случај из Ливерпула где је навијач осуђен, тј. реакција навијача и играча на тај случај када је начињена кореографија на стадиону, односно излазак играча у мајицама са подршком Мајклу. За разлику од нашег случаја, Ливерпул и његови играчи су прошли без икаквих казни од старне стране енглеског савеза, а цела јавност и ФСС су препуни прича о чувеним енглеским законима и стриктној примени истог и на простору наше државе... Е зато испод прве одмах следи и други таранспарент "Већи сте Енглези од самих Енглеза"! Треба напоменути да је дата подршка још једном другу са наше трибине. Реч је о Бојану, који је тренутно теже болестан. Уз скандирање његовог имена и "Не дај се Бојане", као и паролу "Победи Бојане" која је стојала свих 90 минута на огради, Делије су помогле онолико колико је то у нашој моћи у овом тренутку. Певало се "Звезда ми је све", све боље увежбано "Ја сам године" са дељењем трибине и чувеним чучњевима, а вредно је помена и читава црвено-бела трибина пропраћена уз "Рачунајте на нас" и химну Севера... Наравно неклико муната је посвећено и Космету ("Ој Косово" и "Ко не скаче тај је шиптар"), а исто тако нисмо заборавили да "поздравимо" Дан Тану, а и да још једном искажемо свој став о његовом бившем против-кандидату Бингулцу.
Играчи су испраћени аплаузом за добру игру, а пре свега резултат...

Полиције, као што смо и навикли - превише. Многе су шетали око стадиона, незнајући ни они сами где шаљу људе, где је наша трибина и где се продају карте... Преко пута, на северној трибини стадиона била је и домаћа навијачка група (рекао бих доста млада све у свему). Међутим, у малом броју и осим заставе "Армија" и чини ми се два обична осредња барјака, заиста ништа више није вредно било каквог помена...

Браво Делије! Идемо даље, још бројније, гласније и јаче! Због нас, Звезде, Уроша, правде... У инат свима који нам стају на пут и који хоће да срозају Звезду и Звездине навијаче. Ми имамо своје идеале и трудимо се да тежимо њима!

Quote from: delija-ksh on December 07, 2008, 09:30:33 AM
и још нешто да додам.......хтео сам да паднем у несвест када сам видео да људи носе дигиталне апарате на трибину и да само чекају "добар тренутак" да се усликају........ајде да су то били неки клинци, него момци који имају по 25-26 година.......мада, безвезе о томе и да се расправља овде.......такви ликови највероватније и не прате овај форум.........
Требало би лепо кад тако крену да сликају,посебно са тим апаратима да кренемо и сваког по руци да им поиспадају апарати.Ортак ми је то једном урадио и имало је ефекта,тј.после тога више нису ни подизали телефоне,камере шта су већ имали.А и сигурно нећемо неком нашем избити апарат из руке јер се одавно причало о томе да нема сликања и снимања на трибини,а и неко ко је наш је одгледао 101-у бакљаду па му то није ни толико интересантно.

Quote from: Mилутин on December 07, 2008, 01:55:51 PM
Quote from: delija-ksh on December 07, 2008, 09:30:33 AM
и још нешто да додам.......хтео сам да паднем у несвест када сам видео да људи носе дигиталне апарате на трибину и да само чекају "добар тренутак" да се усликају........ајде да су то били неки клинци, него момци који имају по 25-26 година.......мада, безвезе о томе и да се расправља овде.......такви ликови највероватније и не прате овај форум.........
Требало би лепо кад тако крену да сликају,посебно са тим апаратима да кренемо и сваког по руци да им поиспадају апарати.Ортак ми је то једном урадио и имало је ефекта,тј.после тога више нису ни подизали телефоне,камере шта су већ имали.А и сигурно нећемо неком нашем избити апарат из руке јер се одавно причало о томе да нема сликања и снимања на трибини,а и неко ко је наш је одгледао 101-у бакљаду па му то није ни толико интересантно.


Не знам зашто неком Делији 10. и 1010. бакљада не би биле бар приближно интересантне!?

Рекао бих да се ради о томе ко како доживљава навијање за Звезду, Север и целу причу око њега уопште... Неко ће да да свој максимум и допринесе да та кореографија, бакљада или шта већ, буде што боља; а неко ће да снима и да неку своју инпресију дели сутрадан са другарицом, бабом... Наравно да је ово друго јако лоше и ми се морамо трудити да кад-тад у будућности, ако треба и у маси од 15000 људи, на Северу не буде ниједан такав случај током свих 90 минута!

Да,ја сам баш то хтео да кажем :-[
Онај ко снима бакљаду снима је јер му је то прва,друга па му је то до јаја,а сутра показује свом друштву како је ето био на утакмици,а онај коме је то 101-а бакљада не снима јер ће за пар дана поново бити са нама.А таквих случајева ће бити све више и више(јер све боље изгледамо)ако не будемо кренули директно на утакмицама то да спречавамо.Можда је ово што сам ја претходно навео прегрубо али како другачије...

У реду,потпуно разумем и слажем се са вама,али заборављате да конкретно јуче,Звезда је први пут у историји гостовала у Јагодини.Први пут велика Звезда и Делије долазе на њихов стадион,морали су то некако да забележе.Не кажем да то треба да се примењује сваку текму,али имајмо разумевања само за јуче.