Дај Боже да је Илија "убо" како треба. Желим Паркеру да постане један од најбољих у Европи, почевши са нама !!!!
Уметност је направити немогуће - могуће, могуће - једноставно, а једноставно - елегантно !

Да ли неко зна нешто више о преласку Гаја у неки Афрички клуб Ал Ахли се ваљда зове??

Quote from: Кале on January 26, 2009, 10:08:05 AM
Да ли неко зна нешто више о преласку Гаја у неки Афрички клуб Ал Ахли се ваљда зове??
Ради се о Ал Ахлију из Саудијске Арабије. Уговор је на годину дана, а његова жеља је да каријеру заврши на Маракани под другим руководством клуба.
Короман је на мети Инчона, а у вези Милијаша је једино Галатасарај конкретан

Кад смо већ код популарног Гаје, данашња изјава: ,,Odlazim zbog predsednika-konobara Den Tane i Ivića. Zvezda može da ima boljeg predsednika od njega, on kao da nikad nije igrao fudbal".   :D

Тата...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Још један од доказа да је хаос у клубу, биће ово јако занимљива полусезона. Уосталом, од почетка првенства је тако...

Гај је један од ретких који је имао муда да јавно изнесе све што му се није допадало у клубу, један од ретких који је осећао да Звезда не сме да буде онако слаба. Зато је мученик и најебао, јер њима не одговарају такви играчи, већ, раније спомињане, крпе. Гајо, хвала на свему и нек' ти је са срећом!
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Да се надовежем на ово штоје Пијанац рекао. Погледајте који играчи одлазе из Звезде у овом тренутку. Углавном они који имају или би имали муда да кажу нешто против управе Гај, Петковић, Короман (он би пљувао ако малом Мишкку одговара), па и Марковић. Док у клубу и даље остају разни Блажићи, Бурзановићи, Богдановићи

Quote from: rukometas_bg on January 26, 2009, 06:49:49 PM
Да се надовежем на ово штоје Пијанац рекао. Погледајте који играчи одлазе из Звезде у овом тренутку. Углавном они који имају или би имали муда да кажу нешто против управе Гај, Петковић, Короман (он би пљувао ако малом Мишкку одговара), па и Марковић. Док у клубу и даље остају разни Блажићи, Бурзановићи, Богдановићи
Што се тиче разних Бурзановића по писанју данашнјег журнала и он је веома близу одласка...
За сад постоје две могућности,једна је неки грчки клуб(не наводи се који),а друга је пољска Легија плус што је изгледа у питанју шестомесечна ПОЗАЈМИЦА. ???

А сви знамо како се завршавају позајмице...Претворе су у уговоре са тим клубом... >:(
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

#89 January 28, 2009, 06:26:55 PM Last Edit: January 28, 2009, 06:30:18 PM by Пијанац
Гжегож Броновицки се вратио у БГ,али не да игра већ да тражи паре које му дугујемо...наиме реч је о 180.000 јевреја...у супротном прети тужбом коју ће поднети УЕФИ..чак је дао рок клубу од 7 дана да се исплате дугованја...
Брука!

Ивић је потврдио да постоји могућност да Бурзановић напусти клуб на шестомесечну позајмицу. Како се такве позајмице обично заврше потписивањем уговора, готово је сигурно да ћемо остати и без овог играча. Разна су мишљења у вези овог момка, а ја ћу изнети своје. Упркос томе што су га од самог доласка у Звезду пратиле приче да воли да излази, цирка итд. не може се оспорити да је он један од ретких који зна да ИГРА фудбал. После гола који је дао на Кипру против Апоела искрено сам поверовао да би ово коначно могла да буде његова сезона. То сам тада хтео и овде да напишем, ал се не сећам зашто нисам. Међутим, изгледа да је проблем у томе што је он један од оних ликова који не може да издржи онај притисак ''морам да одиграм ил' ћу на клупу'', већ му је потребна потпуна слобода у игри, као и подршка саиграча, тренера, околине... Кад је све то имао код тренера Ђуровског и Јанковића он је пружао сасвим добре партије. Дао је 4 гола у дербијима, као и 2 у Европи чиме је показао да је и играч за ''јаче утакмице''. На жалост, Јаневски није у прилици да му пружи ту слободу, Ивићу се изгледа не уклапа у концепцију и зато је ипак најбоље да оде. У супротном би се намучили и ми и он. Срећно Марадона!  :)

п.с. Попиј једну лозу и за мене...  ;) ;D
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Бурза је један од најбољих играча које смо имали у задње време, али момак очигледно није имао довољно прилике и довољно простора и слободе, исти случај и са Трајковићем који никад није добио праву шансу а велики је циган. Ако бурза оде по мени ће то бити велика грешка јер му треба дати праву шансу и слободу, а највјероватније да ће отићи јер га Ивић не види у концепцији новог тима. бурза мајсторе све најбоље и ако одеш покажи им да ће погрешизи. Срећно мајсторе

Ко није добио шансу?
Имао је он прилике да покаже шта зна, а он се већи део вукао по терену као пребијен.
Трајковић није добио шансу, али очигледно да је правио нека срања чим му је ни један тренер није пружио

Добро може се рећи да је играо код Ђуровског и Салета Јанковића, али он је по својим тадашњим играма и квалитетом какав поседује требао бити главни играч звезде али очигледно није то могао бити поред неких играча. Требао је имати сву слободу јер је јако креативан и технички поткован, али... Опет мислим да је Трајковић морао играти у неким ситуацијама када су шансу на пример добијали Богдановић и слични.

Quote from: Дражо on January 28, 2009, 06:26:55 PM
Гжегож Броновицки се вратио у БГ,али не да игра већ да тражи паре које му дугујемо...наиме реч је о 180.000 јевреја...у супротном прети тужбом коју ће поднети УЕФИ..чак је дао рок клубу од 7 дана да се исплате дугованја...
Брука!


Овој листи треба придодати и следеће играче-тренере-менаџере који имају сличан проблем са не исплаћеним дуговима:

1. Александар Јанковић
2. Никола Жигић то јест Милан Ћаласан
3. Драган Младеновић
4. Молина
5. Лукаш
6. Сузуки
7. Салас

И онда како веровати да је дуг само око 16 милиона. У овој земљи уговор и потпис апсолутно ништа не значе тако да није ни чудо што многи играчи неће да дођу у Србију а камоли у Звезду. Да не причам о бившим асовима клуба који када дођу у Београд Маракану заобилазе у широком луку. Углед клуба је толико нарушен да стављање ових проблема под тепих и заваравањем јавности неће ништа добро донети.

Бурзановић, пичка у души а срце као у чворка. Неко је споменуо да је дао 4 гола сточарима. Па да ли је то успех? Те сточаре смо добијали када и како смо хтели свих ових година на овај или онај начин. Да је то рецимо неко поменуо за Пјановића или Жигића који су их редовно трпали годинама онда би то био изгледнији податак. Увек ће ми остати у ружном сећању она идиотска утакмица против Ренџерса када нисмо могли једну једину прилику да створимо на Маракани а ту једину прилику на самом почетку текме је имао Бурзановић који је изашао очи у очи са њиховим голманом и имао толико времена да је могао да запали цигару и поједе ћевапе пре него да шутира али се Бурза усро од пуне Маракане па и од самог себе тако да је шутирао у свом стилу а знате и сами како је све завршило... Таленат "да" али велика пичка у души. Нама не требају вечити таленти који ни себи самима не верују него играчи који су способни да направе превагу на терену. Е за ту превагу треба имати муда који дотични никада неће имати.

А тек што су га Варвари вијали по подгоричким кафићима јер је често остајао до ситних сати да пије, уместо да тренира. Овде га бар нико не јури, као ни Алкосана :)

ОДЕ КАПИТЕН !
Управо сам прочитао на Б92 да је Ненад Милијаш отпутовао у Волсбург на завршне преговоре!Наводи се и да је његов прелазак већ готова ствар јер је Волсбург пристао на обештећење које тражи Звезда !Наводно је реч о суми између 2,5 и 3 милиона евра(реално јефтино је продан и опет је Звезда на губитку и то ДВОСТРУКОМ) >:( !Ни један играч није већи од клуба и тима,нити ће икад бити,међутим Милијаш је играч захваљујући коме још увек имамо какве такве шансе за титулу !Е сад ми треба да јуримо од првог кола(дербија) прво Вошу,а затим и гробље,али са новим тимом и без најбољих играча можда се уиграмо и заређамо победе негде пар кола пре краја !Значи наша управа је већ дигла руке од ове сезоне !Мислим да то није у реду,да се они окрећу новој сезони,а тек су на пола ове!Срамота!Опет идем на утакмице само због навијања!Живим за дан кад ћу моћи да навијам и да гледам праву Звезду како игра и гази све редом!На жалост тренутно сам у могућности да радим само ово прво кад дођем на Маракану !
ГОЛ,СВЕ БИХ ДАО ЈА ЗА ГОЛ!!!!!!!!! БИТИ ДЕЛИЈА,СТАЈАТИ НА СЕВЕРУ ЈЕ ДАР ОД БОГА,СУДБИНА И НЕШТО НАЈЛЕПШЕ ШТО ТИ СЕ МОЖЕ ДЕСИТИ У ЖИВОТУ!
http://www.youtube.com/watch?v=j19mUdziEpk

Не знам шта да кажем, све ово време сам се надао да ће Ненад ипак остати. Јуче кад сам видео вест на тв-у као да ми је водитељ шамар опалио. Не знам какви су Ивићеви планови по овом питању, спомињао је неке доласке у случају одлазака, али адекватну замену за капитена тешко да ће наћи.  :(
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Почињемо све више да личимо на оно што конобар жели-ресторан Мадера. ;D >:(Свакодневни одласци и доласци... >:( :o
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Quote from: ОртоДелија on January 30, 2009, 08:15:23 AM
Почињемо све више да личимо на оно што конобар жели-ресторан Мадера. ;D >:(Свакодневни одласци и доласци... >:( :o

:D ;D :D

:'(

п.с. Први ред смајлија је одговор на сјајну констатацију Орто Делије, а други... То је једини коментар на све што се дешава у клубу и око њега...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "