а никола лазетић капитен постаје,значи и короман 99% одлази.

Тутора се вратио у Звезду, а уговор је потписао и Огњен Врањеш и још један Бразилац.

На званичном сајту нашег фудбалскок клуба изашла је вест о списку играча који путују на други део припрема на Кипар!Међу 25 играча нема Бурзановића и Субашића који остају у Београду и који ће већ за неколико дана потписати уговоре са новим клубовима!Значи сад је већ дефинитивно  да нас Бурза напушта,а за овог другог ми је чак и драго!Волео бих да никад није ни дошао! У једну руку разумем управу,пре свега Ивића што прави чистку(због тога је и дошао),али ми није јасно зашто се одричу најважнијих и у овом тренутку најбољих играча(пре свега мислим на Милијаша) !И још једна ствар!Конобар и управа су у клубу већ неколико месеци!како је и сам ''председник'' пре неки дан рекао дуг је и даље 16 милиона!Значи не смањује се,а сваки дан је све више дужника!У куриру је изашао и текс да Звезда дугује ФСС,заједници прволигаша,као и партизану 511000 за прошлогодишње полуфинале купа!земан,Броновицки,Јанковић,.....дуговима никад краја!Кад они мисле да крену нешто да раде?где су спонзори што је сам помоћник конобара обећавао(они што ће да уносе милионе) !???Још немамо генералног спонзора! ???Далеко је Звезда од доброг !Мислим да се већ на првој утакмици у сезони,али и у наредним треба скренути позорност управи !
ГОЛ,СВЕ БИХ ДАО ЈА ЗА ГОЛ!!!!!!!!! БИТИ ДЕЛИЈА,СТАЈАТИ НА СЕВЕРУ ЈЕ ДАР ОД БОГА,СУДБИНА И НЕШТО НАЈЛЕПШЕ ШТО ТИ СЕ МОЖЕ ДЕСИТИ У ЖИВОТУ!
http://www.youtube.com/watch?v=j19mUdziEpk

#103 January 30, 2009, 07:19:38 PM Last Edit: January 30, 2009, 09:53:05 PM by Eribo
Quote from: Храбро срце on January 30, 2009, 05:32:19 PM
али ми није јасно зашто се одричу најважнијих и у овом тренутку најбољих играча(пре свега мислим на Милијаша) !

1. Капитен вероватно нема намеру да продужи уговор за годину, па да га продамо на лето и "зарадимо"(од свих силних трансфера задњих 10 година, неки су натрплаи се до гуше, а МИ имамо дуг дубок као океан) још бише.
2. Разлог за број један је - 16,5 мил. еура на рачуну/има Звезде :(, значи неможемо да га платимо како он то заслужује !
3. Ако Милијаш остане, са спортске стране је то супер. С економске рацку.....јер за 6 месеци постаје "босман", значи иде за џабе следеће зиме.

Ја незнам шта овде има нејасно.
Уметност је направити немогуће - могуће, могуће - једноставно, а једноставно - елегантно !

На званичном сајту пише да Милијаш и Короман путују на Кипар...

Quote from: Eribo on January 30, 2009, 07:19:38 PM
Quote from: Храбро срце on January 30, 2009, 05:32:19 PM
али ми није јасно зашто се одричу најважнијих и у овом тренутку најбољих играча(пре свега мислим на Милијаша) !

1. Капитен вероватно нема намеру да продужи уговор за годину, па да га продамо на лето и "зарадимо"(од свих силних трансфера задњих 10 година, неки су натрплаи се до гуше, а МИ имамо дуг дубок као океан) још бише.
2. Разлог за број један је - 16,5 мил. еура на рачуну/има Звезде :(, значи неможемо да га платимо како он то заслужује !
3. Ако Милијаш остане, са спортске стране је то супер. С економске рацку.....јер за 6 месеци постаје "босман", значи иде за ђабе следеће зиме.

Ја незнам шта овде има нејасно.

Види се да живиш на западу где се све гледа кроз новац. Теби је све ово што си написао сасвим јасно, док у нашим мозговима верујем да си створио конфузију. :) Овде се буразеру и данас живи на превару, од данас до сутра. Ујутру ћу да ти вратим 2 динара, поподне 3, а увече ћу да ти узмем 7. И тако у круг. Какви милиони, какви бакрачи. Динар од његовог трансфера неће отићи у отплату тог дуга о којем причаш.

О муји и да не говорим. Како се све изокренуло наопако за само 24 сата. Од сасвим солидног прелазног рока дођосмо до траги-комедије. Србија, земља чудеса!  :(
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Апсолутно се слажем са вама,али милион пута рекосмо да нема нагађања...Сви медији су објавили то за Милијаша,али још није крај прелазног рока.Полако!Мени се искрено свиђа Илијин рад,човек ћути и ради,видећемо шта ће бити на крају...Овако не делује добро,али видећемо коначан тим,па онда да пљујемо ако буде било потребе...У сваком случају горе од овога,чини ми се нема,једино може на боље ићи...Надам се да сам у праву,време ће показати.

Из јучерашњег блица одвајам један мали цитат:
После Марковића, Мијаиловића и Петковића, стручни штаб  ЦЗ прецртао је и Бурзановића, Субашића и Пекарића са списка играча за други део сезоне.

Исправите ме ако грешим, али Пекарић од када је дошао У ЦЗ , ево јебите ме ако је играо 90 мин. све укупно,нису му ни дали шансу, а у прелазном року су накуповали десетак играча и он је сада ваљда отишао за џабе, мислим шта је са мозгом, омладинска школа распад, ма све до мојега  :o .
Ено читам по нету сви се већ куну у Мирнеса, говоре како ће срушити Партизан, ово оно, а ја баш имам осећај како ћу се са ЈНА вратити кући ко попишан :o .
КОСОВО ЈЕ СРБИЈА!!!
КОНОБАРУ ВРАТИ ПАРЕ!!!

#109 February 02, 2009, 01:57:34 PM Last Edit: February 02, 2009, 03:36:13 PM by Red Star Forever
Quote from: obelix on February 02, 2009, 01:15:27 PM

Када погледате све ове кампање за јадранску фудбалску лигу и када погледате простор ЕксЈу, видећете да је у мањој или већој мери раширена репресија према навијачким групама. Сличан проблем су имали и у Хрватској са неким српским играчима и у БиХ и РС а сада је дошао ред на нас. Нигде навијачи нису успели да отерају играча, а најбољи пример за то је Ријека и Жилић. Све ове акције имају за циљ пацификацију и протеривање навијачких покрета да би заживела поново та братство јединствена лига за коју се отворено или прикривено сви залажу и у последње време је сви и најављују. Када мало боље размислим мислим да је Урошев случај управо увод у кампању против нас. У исто време када су наши направили тај потез, сланине су довеле једног хрвата и једног шиптара (!) Чудна случајност? ;)

Ми као група, бићемо врло брзо стављени пред један од ова три избора, јер да реагујемо некако, морамо. Одмах иза Мирнеса чека нас одлука о лиги и све остало. Пре свега приватизација. Та будућа лига је управо чедо Марка Мишковића, колико се сећам неких новинарских наслова. Нешто где ће на међунационалној мржњи и тензији да паметни Марко и његови пандани из околине да зарађују паре. Значи сценографија је спремна, само им гледалиште мало неодговара па би да нас избаце из те представе. Мирнес је увод и први изазов ове приче. Јадраснка лига у кошарци била је само увод у ову, најбитнију, јер је фудбал далеко популарнији спор од кошарке.


Какве везе има балканска регионална фудбалска лига са секташком усташком лигом?
Причу о БЛ није покренуо ММ него Грци а причу је подржао у Србији Џаја а и глодари су били за, међутим до доласка Платинија, УЕФА није имала слуха за било какву регионалну лигу.


Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Не,морам те ту исправити,Џаја је био против Балканске лиге,и он и Пикси.Тако је бар причао...

Подсећам још једном, ово је тема о прелазном року... Потрес који нам је приређен довођењем мостарског мује је заслужио посебну тему и о њему ћемо причати на Северној трибини јер се тиче навијачког става о оваквим потезима управе и даљим корацима самог Севера...

Такође, балканске, југословенске и остале лиге немају место на овој теми... Постоји одмах до ове и тема о покушајима стварања ових лига...

Стога, наставимо, ако има још шта да се дода о прелазном року!!!
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Ненад Милијаш остаје у звезди још 6 месеци!!
Ненаду је пропао трансфер у њемачки волфсбург,тако да је полемика(ако је уопште и било) о одласку нашег капитена завршена!

Quote from: stefko on February 03, 2009, 01:22:22 PM
Ненад Милијаш остаје у звезди још 6 месеци!!
Ненаду је пропао трансфер у њемачки волфсбург,тако да је полемика(ако је уопште и било) о одласку нашег капитена завршена!

Напокон једна добра вест !Могу слободно да кажем да је Милијашев ОСТАНАК највеће појачање ове зиме !У мору нових играча који тек треба да се покажу добро је што је он ту!Остајемо у трци за трофеје !
ГОЛ,СВЕ БИХ ДАО ЈА ЗА ГОЛ!!!!!!!!! БИТИ ДЕЛИЈА,СТАЈАТИ НА СЕВЕРУ ЈЕ ДАР ОД БОГА,СУДБИНА И НЕШТО НАЈЛЕПШЕ ШТО ТИ СЕ МОЖЕ ДЕСИТИ У ЖИВОТУ!
http://www.youtube.com/watch?v=j19mUdziEpk

Вероватно ће продужити уговор с њим на још годину дана,уз договор да га продају на лето...

Иако ми од доласка мује није више ни до прелазног рока, ни нешто претерано до спортског аспекта наставка сезоне, ајде да објавим и ово. На проби у Београду је извесни Марлес, 20-годишњи штопер из Обале слоноваче. Тренира са другим тимом и задовољио је једног од тренера, Братислава Живковића. Он ће своје утиске пренети Ивићу који ће одлучити о томе да ли ће овај играч потписати уговор. Ако би ствар прошла, овај момак би био 11-ти новајлија у овом прелазном року. Много је куме...  ???
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Quote from: Пијанац on February 04, 2009, 08:13:54 PM
Иако ми од доласка мује није више ни до прелазног рока, ни нешто претерано до спортског аспекта наставка сезоне, ајде да објавим и ово. На проби у Београду је извесни Марлес, 20-годишњи штопер из Обале слоноваче. Тренира са другим тимом и задовољио је једног од тренера, Братислава Живковића. Он ће своје утиске пренети Ивићу који ће одлучити о томе да ли ће овај играч потписати уговор. Ако би ствар прошла, овај момак би био 11-ти новајлија у овом прелазном року. Много је куме...  ???

За овога сам и ја данас прочитао у неким новинама !Али хтео сам нешто друго да кажњем !Ненад Милијаш није прешао у Волзбург из разлога што они имају доољан број странаца,односно да би Милијаша довели,морали су да отпусте једног странца што нису учинили!Љут сам јер управа се хвали,а и он прича то исто(наравно јер су му рекли да тако каже) да су успели да га задрже >:(!!!! Њима је више жао што није отишао,јер су остали тањи за 2,3 милиона,која су већ имали у глави! Јебем им матер ! >:(
ГОЛ,СВЕ БИХ ДАО ЈА ЗА ГОЛ!!!!!!!!! БИТИ ДЕЛИЈА,СТАЈАТИ НА СЕВЕРУ ЈЕ ДАР ОД БОГА,СУДБИНА И НЕШТО НАЈЛЕПШЕ ШТО ТИ СЕ МОЖЕ ДЕСИТИ У ЖИВОТУ!
http://www.youtube.com/watch?v=j19mUdziEpk

Quote from: Пијанац on February 04, 2009, 08:13:54 PM
Тренира са другим тимом и задовољио је једног од тренера, Братислава Живковића. Он ће своје утиске пренети Ивићу који ће одлучити о томе да ли ће овај играч потписати уговор. Ако би ствар прошла, овај момак би био 11-ти новајлија у овом прелазном року. Много је куме...  ???



Не зна се више ко кога јебе!


пс. Не иде само да кукамо, мора мало и да се смејемо... Треће не постоји!

Славко Перовић је прослеђен на шестомесечну позајмицу у крушевачки Напредак. Имаће дечко прилику бар да игра, ако већ овде није у првом плану...
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Кратка сумација прелазног рока....
Довели смо читав тим, 10 играча, а отпустили-позајмили-продали 14.

ДОШЛИ: Џеферсон Силва (Аваи, Бразил), Фереира (Бразил), Оумару (Чангша), Авал Исах (Ама Зулу, Ј. Африка), Паркер (Танда Ројал, Ј. Африка), Пејчиновић (Рад), Врањеш (Борац, Бањалука), Гвозденовић (металург, Украјина), Туторић (Коџаели, Турска), Шишић (Олимпијакос).

ОТИШЛИ: Мисдонгард Бетолигар (Будућност, Подгорица), Максимовић (Војводина), Трајковић (Трасивулос, Грчка), Бајковић (Жерминал Бершот, Белгија), Ђорђевић (Ђер, Мађарска), Петковић (Ајнтрахт, Немачка), Гај (Ал Ахли, С. Арабија), Перовић (Напредак, позајмица), Вукобратовић (Инђија), Девић, Марковић, Бурзановић, Субашић, Пекарић (слободни играчи).