АУУУ...катастрофа!
Па лепо је писало на транспаренту у Јагодини "ВЕЋИ СТЕ ЕНГЛЕЗИ ОД САМИХ ЕНГЛЕЗА"
У БУЉУ ИЛ' У ВЕНУ ИСТИ КУРАЦ!

Ево један графит из Бечеја од недавно !!!
ПРАВДА ЗА УРОША !!!

       http://img27.imageshack.us/my.php?image=olympiakos1435.jpg

Нажалост поједина слова графита за Уроша код Бранковог моста су опет префарбана... :(
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!


Врховни суд Србије уважио је жалбе бранилаца оптуженог Уроша Мишића, укинуо пресуду Окружног суда у Београду, којом је он био осуђен на 10 година затвора за покушај убиства жандарма на трибинама стадиона Црвене звезде, и предмет вратио првостепеном суду на поновно суђење, саопштио је суд.

Правда је спора али праведна.ПРАВДА ЗА УРОША

Врховни суд оцењује да је првостепена пресуда донета уз битне повреде одредаба кривичног поступка, јер у њој нема јасних разлога о одлучним чињеницама, које су противречне са садржином изведених доказа, а изрека првостепене пресуде је противуречна разлозима који су дати у образложењу одлуке, пише у саопштењу.  http://www.blic.rs/hronika.php?id=81742
МИШКОВИЋУ МАРШ ИЗ ЗВЕЗДЕ

Quote from: Рођак са Севера on March 03, 2009, 02:21:28 PM
Врховни суд оцењује да је првостепена пресуда донета уз битне повреде одредаба кривичног поступка, јер у њој нема јасних разлога о одлучним чињеницама, које су противречне са садржином изведених доказа, а изрека првостепене пресуде је противуречна разлозима који су дати у образложењу одлуке, пише у саопштењу. 
Е сад једите своја говна "господо" судије...

Ово је један мали/велики корак за нас и за Уроша, идемо даље! Следеће на чему ће се инсистирати и борити се на исти начин као до сада (песмом, транпсарентима, графитима...) је суђење без притисака од стране режима и полиције и на крају праведна пресуда!
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Чекали смо овај дан веома дуго,Урош и његова породица још дуже и прво сам овде прочитао ову феноменалну вест и стварно некако су ме трнци прошли целим телом,осетио сам неко олакшање и као да смо сви ми,Урош,његова породица,ДЕЛИЈЕ СЕВЕР,сви ми који се сво ово време боримо за ПРАВДУ,као да смо се решили огромног терета са наших леђа,напокон све оно што смо  причали се показује као истина!!!!!!   
Али ДЕЛИЈЕ још није све готово :-[ !Предстоји ново суђење!Сви они који су били против ПРАВДЕ и који су Уроша осудили на 10 година,сад ће још јаче кренути на њега!Ако крећу на њега,онда као да крећу на нас!!!Много тога смо прошли у овој битци и проћи ћемо још много,али на крају ПРАВДА ће победити!!!!!!!   

Слажем се са РЕД СТАР ФОРЕВЕР-ом да ово није готово,да ово није крај наше борбе,већ да је ово велики преокрет у нашу корист и да морамо да наставимо битку(цитат РСФ:песмом,транспарентима,графитима),све до конаачне победе,односно ПРАВДЕ!!!!!
Издржи Уроше!!!!!!!!!
ГОЛ,СВЕ БИХ ДАО ЈА ЗА ГОЛ!!!!!!!!! БИТИ ДЕЛИЈА,СТАЈАТИ НА СЕВЕРУ ЈЕ ДАР ОД БОГА,СУДБИНА И НЕШТО НАЈЛЕПШЕ ШТО ТИ СЕ МОЖЕ ДЕСИТИ У ЖИВОТУ!
http://www.youtube.com/watch?v=j19mUdziEpk

#90 March 03, 2009, 06:54:45 PM Last Edit: March 03, 2009, 06:56:34 PM by Пијанац
Ово је свакако одлична вест која улива наду да ће се све ово завршити како треба. Међутим, ово никако не сме да нас опусти и успава, већ само да нам да подстрек да у борбу уђемо још жешће, да будемо још одлучнији да истерамо правду. Не сумњам да ће и противничка страна поново ударити кроз своје главно оружје, медије.

Мене интересује једна друга ствар. Речено је да је Урошу продужен притвор. Да ли постоје шансе да се Урош пусти да се брани са слободе? Да ли је реално да деламо у том правцу?

УРОШЕ ИЗДРЖИ!
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

чисто сумнјам да би допустили да после 10 год. буде на слободи и да се тако брани ... пре би рекао да му је притвор продужен барем до суђења  :-\
Ljubav si mi jedina,ti si moja sudbina,bilo da si prva ili da si zadnja volecu te uvek ja !

ХВАЛА БОГУ НА ОВОМЕ!!!


ИЗДРЖИ УРОШЕ,ПРАВДА ЈЕ БЛИЗУ!!!

Вест са У92

http://www.youtube.com/watch?v=FWdllNJvUAY&feature=channel_page

Урошева слика,са разматрања жалбе на пресуду

и видео
http://blip.tv/file/1770671/
ПРАВДА=ИСТИНА за УРОША!
САМО ЗДРАВИ У ГЛАВИ-ПРОТИВ СИСТЕМА!

Trajković: Mene zatvorite, nagradite Uroša velikog!

Žandarm Nebojša Trajković izjavio je za Press da je ogorčen odlukom Vrhovnog suda.

- Nemam više ni fizičke ni psihičke snage da se borim! Očigledno je da ovde nema ni države ni zakona i da je MUP meta huligana. Ovakva odluka suda daje krila huliganima da i dalje napadaju policajce! Nisam im dao nikakav povod da nasrnu na mene. Šta je još ostalo? Izgleda da treba da me ubiju da bi neko dobio mesec dana zatvora?! Advokat Borović je rekao da će tražiti da se ukine presuda i da će predložiti rekonstrukciju događaja. Na ,,Marakanu" mogu da odem samo mrtav! Posle nesreće posećujem samo bolnice. Stanje mi se nedavno pogoršalo. Glava me boli i neprekidno imam košmare, dok mi je jetra potpuno stradala od silnih lekova koje moram da pijem. Voleo bih da ga posle svega nagrade i daju mu moju platu, a mene da zatvore. On je sada Uroš veliki - rekao je Trajković.


извињавам се на латиници-пренијето је из преса...ја сам овог човјека жалио...сада ме је тога срамота...јер кукавице и послушне марионете заслужују само да буду згажене...он хоће да угаси живот момку од 19-20 година...мој ћале који је 5 година био у рату у бих нема кошмаре,а друга из дјетињства су му пред очима убили муџахедини...а ово лажљиво полицијско г***о као има...аааааа...знам да није у духу вјере и знам да не ваља,али мислим да за овакве људе постоји само једна казна!!!због таквих какав је он СРБИЈА је на овако ниским гранама,због таквих какав је он у саставу СРБИЈЕ није РЕПУБЛИКА СРПСКА,РСК,ЈУЖНА СРБИЈА....јер такви какав је овај жандарм су увијек биле кукавице и само послушни пијуни који су као луткице извршавали наређења својих надређених који нам продаше светиње...овог нечовјека не да презирем него је толико јадан и биједан у мојим очима да стварно не вриједи ни размишљати о њему...само ћу рећи још ово

СРАМ ВАС БИЛО ЈАДНИ,БИЈЕДНИ,МАЛОУМНИ,ПОСЛУШНИ КЕРУ "господине" трајковићу!!!
ПРАВДА ЗА УРОША!!!
...БУДИ СВОЈ,ПОШТУЈ ТРАДИЦИЈУ,ПАМТИ ИСТОРИЈУ...КАДА ГОВОРИШ ВУКОВИМ ЈЕЗИКОМ...ПИШИ И ЊЕГОВИМ ПИСМОМ!!!

СТОП ЛАТИНИЦИ!!!СТОП ДЕСРБИЗАЦИЈИ СОПСТВЕНОГ НАРОДА!!!СТОП ОДВАЈАЊУ ОД СЛОВЕНСКОГ КОРИЈЕНА!!!

...БИЛИ,ЈЕСМО И БИЋЕМО!!!

Quote from: ЧИЧА КЕЖУЛТРА on March 04, 2009, 09:05:00 AM
Trajković: Mene zatvorite, nagradite Uroša velikog!

Да живиш у правној држави одлежао би ти своје ако не због тога што си неуниформисан пуцао у масу, онда сигурно због лажног сведочења.
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Е сад би Трајковића требало тужити за лажно сведочење и да нам објасни како то колеге кажу да није био на дужности а он туц муц.Шта ће он на СЕВЕРУ са пиштољем.Каже да му је страдала јетра,па од чега ако не од алкохола и још глуми невинашце.ПРАВДА ЗА УРОША ВЕЛИКОГ

Ови и даље остају при своме да је Цуцек покушао да угура бакљу у уста оном идиоту  :o    >:(

Само један дан од укидања пресуде Урошу кренули су јаче него икад >:(!!!!НЕ ГУБЕ НИ ТРЕНУТАК!!!!!!!!

http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=60059&sectionId=37       

Овде се јасно види да ОНИ желе смену судија врховног суда не само због укидања пресуде Урошу,већ и због још две одлуке тих истих судија врховног суда!!!!!!!! 

А ови доле,ови довратни гадови,слуге режима,...... желе кроз један чланак да изједначе Уроша  са случајем убијене девојчице чији су родитељи(ако их можемо назвати тако) прво добили 40,однсно 37 година,да би им врховни суд ову казну поништио!!!!!!!
http://www.blic.rs/hronika.php?id=82096     

Такође сам јуче прочитао наслов у новинама,само не могу да се сетим у којим, МИШИЋУ САД ПРЕТИ 40 година!!!!!Као у фазону да суд није рекао ни да је казна превисока,ни прениска и да постоји могућност да добије 40 година!!!!!Зато ДЕЛИЈЕ сада јаче него икад да се чује наш глас,МАРАКОНОМ,БЕОГРАДОМ,СРБИЈОМ да одзвања ПРАВДА ЗА УРОША!!!!!!!
ГОЛ,СВЕ БИХ ДАО ЈА ЗА ГОЛ!!!!!!!!! БИТИ ДЕЛИЈА,СТАЈАТИ НА СЕВЕРУ ЈЕ ДАР ОД БОГА,СУДБИНА И НЕШТО НАЈЛЕПШЕ ШТО ТИ СЕ МОЖЕ ДЕСИТИ У ЖИВОТУ!
http://www.youtube.com/watch?v=j19mUdziEpk

#99 March 06, 2009, 07:56:49 AM Last Edit: March 06, 2009, 02:29:04 PM by Пијанац
Људи, немојте се пецати на новинске чланке. Очигледно је да су они ову одлуку Врховног суда Србије доживели као пораз и сад крећу у контра напад на још прљавији начин. Кроз своје Курир, Пресс, Блиц, У92 медије се не либе да објаве било шта, од патетике, преко њихове истине, до тоталне болештине. Све то има за циљ да нас изнервира, да се ми неком најебемо мајке, па да они стварно добију причу о хулиганима за које је и 40 година робије мало. Зато памет у главу и без нервирања. Ми морамо да наставимо борбу на исти онај начин на који смо је водили и до сада, паметно и право у центар. То њих излуђује!
Димитрије Мита Пантић, млађи референт