купују се на трафици али НИСУ НОВИНЕ!!!...
али велики је проблем у том што већина народа чита те исте баљезгарије од назови новинара жељних сензационализма,и онда ја нпр на улици чујем "ма требао је он и више да добије,јес читао блиц јутрос,страшно шта нам ова омладина ради,ми то у своје вријеме нисмо смијели"...и ја ладно приђем и кажем им чињенице а они мени како те није срамота да браниш криминалце!!!а ја питам њих а јесте ли се ви икада покачили за дјевојку,због друга...да ли бисте мирно стајали када би полиција почела да туче вашег сина или друга из дјетињства...они ко из топа јесмо али то није исто...а ја реко а што ви онда нисте добили 10 година зато јер сте некога ударили...заћуташе...да напоменем само овдје се радило о људима око 40,50 година значи генерацијом која је проживјела све и свашта...
зато браћо моје је мишљење да требамо сваки новински текст испратити (који је и за а и против Уроша),и наћи начин да на већину одговоримо...на овај или онај начин!?
...јер ако се лаж каже стотину пута сви ће да повјерују да је то истина...као нпр оно за бакљу и гурање у уста...
дакле мој закључак:
СЕВЕР НЕ СМЕ ДА ШУТИ НИКАДА,ЈЕР ОНДА ЛАЖ ОД ДУШМАНА ПОСТАЈЕ ИСТИНА!!!
ПРАВДА ЗА УРОША!!!
...БУДИ СВОЈ,ПОШТУЈ ТРАДИЦИЈУ,ПАМТИ ИСТОРИЈУ...КАДА ГОВОРИШ ВУКОВИМ ЈЕЗИКОМ...ПИШИ И ЊЕГОВИМ ПИСМОМ!!!

СТОП ЛАТИНИЦИ!!!СТОП ДЕСРБИЗАЦИЈИ СОПСТВЕНОГ НАРОДА!!!СТОП ОДВАЈАЊУ ОД СЛОВЕНСКОГ КОРИЈЕНА!!!

...БИЛИ,ЈЕСМО И БИЋЕМО!!!

Quote from: ЧИЧА КЕЖУЛТРА on March 06, 2009, 01:07:49 PM
купују се на трафици али НИСУ НОВИНЕ!!!...
али велики је проблем у том што већина народа чита те исте баљезгарије од назови новинара жељних сензационализма,и онда ја нпр на улици чујем "ма требао је он и више да добије,јес читао блиц јутрос,страшно шта нам ова омладина ради,ми то у своје вријеме нисмо смијели"...и ја ладно приђем и кажем им чињенице а они мени како те није срамота да браниш криминалце!!!а ја питам њих а јесте ли се ви икада покачили за дјевојку,због друга...да ли бисте мирно стајали када би полиција почела да туче вашег сина или друга из дјетињства...они ко из топа јесмо али то није исто...а ја реко а што ви онда нисте добили 10 година зато јер сте некога ударили...заћуташе...да напоменем само овдје се радило о људима око 40,50 година значи генерацијом која је проживјела све и свашта...
зато браћо моје је мишљење да требамо сваки новински текст испратити (који је и за а и против Уроша),и наћи начин да на већину одговоримо...на овај или онај начин!?
...јер ако се лаж каже стотину пута сви ће да повјерују да је то истина...као нпр оно за бакљу и гурање у уста...
дакле мој закључак:
СЕВЕР НЕ СМЕ ДА ШУТИ НИКАДА,ЈЕР ОНДА ЛАЖ ОД ДУШМАНА ПОСТАЈЕ ИСТИНА!!!
ПРАВДА ЗА УРОША!!!

Е браво управо сам на то мислио писајући овај претходни пост !не бих се сложио са Пијанцом,јер новине су поред дневника највећи медиј у Србији и преко којих се свакога дана имформише милион људи!!!!!Пази ми хоћемо да подигнемо народу свест,али они не иду на утакмице,не чују наш глас,не разумеју,никад нису видели прави снимак инцидента,никад нису хтели ни да помисле да је Урош престрого осуђен!!!кад виде графит ПРАВДА ЗА УРОША диже им се коса на глави,кажу уништише град >:( !!!!!!А зашто они тако размишљају ??? ? Зато што не слушају здрав разум,не чују и не желе да чују нашу(Урошеву) страну!!!!!зато што се они образују преко блица,преса,Б92,РТС Дневника,.......Е у томе је суштина!!!!
ГОЛ,СВЕ БИХ ДАО ЈА ЗА ГОЛ!!!!!!!!! БИТИ ДЕЛИЈА,СТАЈАТИ НА СЕВЕРУ ЈЕ ДАР ОД БОГА,СУДБИНА И НЕШТО НАЈЛЕПШЕ ШТО ТИ СЕ МОЖЕ ДЕСИТИ У ЖИВОТУ!
http://www.youtube.com/watch?v=j19mUdziEpk

Ја не разумем шта ви предлажете. ??? Да се сви колективно почупамо за косу сваки дан кад изађе нова штрока у дневним новинама? :) Ја вам само кажем да ће таквих текстова бити свакодневно. Ми све то пратимо, читамо, углавном се згражавамо на написано, али вас саветујем да се не нервирате и поготово да не остављате овде исхитрене коментаре на њихове бљувотине јер такви коментари иду њима у корист. Будите уверени да ће Север имати најбољи могући одговор на све што је вредно одговора, а ови текстови који су излазили последњих неколико дана то сигурно нису.
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

#103 March 06, 2009, 06:51:37 PM Last Edit: March 06, 2009, 06:57:36 PM by ЧИЧА КЕЖУЛТРА
брате пијанац,мислим да си ме погрешно схватио...моје мишљење а чини ми се и брата храбро срце је да ми некако треба да одговоримо на неке наслове нпр у  блицу и пресу...јер ако се будемо понашали индиферентно онда људи могу да помисле да ми ћутимо зато јер су ови у праву!!!а знаш да је менталитет људи а посебно Срба да највише воле да прочитају неку сензационалистичку вијест и одмах себе увјере да је истина,а наравно новинари као новинари написаће најгнуснију лаж само да би подигли тираж...а шта ћемо ми ако будемо јавност имали против себе...тј ако људи заиста (не дао драги Бог) помисле да је Урош угурао бакљу у уста трајковићу...или да заиста заслужује 40 година јер другачије не можемо у Европу...?!...и нисам мислио да Север на то одговара...али нпр зашто свако од нас не би када год угледа некакав текст који знамо да није истина послао писмо негодовања тј протестну ноту али не у име Севера него у своје сопствено...и зашто не и који графит против тих и таквих наслова...па онда нпр човјек шета улицом а прије тога је прочитао да "хулиган Урош Мишић треба да заувијек труне у затвору" и он стварно мисли да треба,а онда наиђе на неки графит нпр "можете да лажете и да измишљате али Правда је јача од свега,40 година само зато јер је навијач,Правда за Уроша " и онда се он запита...?!па помисли да није све тако као што новинари пишу па мало и истражи о чему се ту уствари ради... и стане на нашу страну...можда није најбољи примјер али не могу се сјетити бољег тренутно...
...БУДИ СВОЈ,ПОШТУЈ ТРАДИЦИЈУ,ПАМТИ ИСТОРИЈУ...КАДА ГОВОРИШ ВУКОВИМ ЈЕЗИКОМ...ПИШИ И ЊЕГОВИМ ПИСМОМ!!!

СТОП ЛАТИНИЦИ!!!СТОП ДЕСРБИЗАЦИЈИ СОПСТВЕНОГ НАРОДА!!!СТОП ОДВАЈАЊУ ОД СЛОВЕНСКОГ КОРИЈЕНА!!!

...БИЛИ,ЈЕСМО И БИЋЕМО!!!

Господин трајковић је постао навијач вождовца,јавно је признао да је постао инвалид  :D

извињавам се на дужини поруке,али ово је само једна моја пјесмица за драгог кера трајковића у народу познатог као "господин значи" тј "господин не знам падеже", и наравно за оне што управљају са њим......

Тмуран и суморан дан,                                                                                                                                                                                             
Да ли има краја обманама,                                                                                                                                     
Сплеткароши и лажљивци,                                                                                                                                               
Лопови и плаћеници своје право користе да рачуне размрсе....                                                                                     
Ставите га нека труне,нек све гријехе испашта,                                                                                                                                         
И ваше и наше,и онда и сада,                                                                                                                                                                           
Нек му суди судија под концима диктата...                                                                                                               
Разапните га и реците да десет је мало `ајде да цијели живот у казамату проведе,                                           
Јер он је сам ђаво!!!                                                                                                                                                                           
Хтио је да убије,хтио је да разбије,хтио је да уништи,цијели свијет у таму да претвори.......                                           
Али неће моћи ,,господо драга" запитајте се гдје је извор зала,                                                                                   
Дал у њему или у вама,                                                                                                                                                                   
И је ли то судбина други пут одредила?!                                                                                                                                   
Од некакве ,,жртве" направисте луткицу,                                                                                                                                     
А у судницу водите га послушног као пудлицу...                                                                                                                   
На прво климање одмах ће да сједне,                                                                                                                             
Па ће онда ,,бајковиту"причу о своме ,,страдању" да развезе....                                                                           
Јер увијек је био само средина,                                                                                                                                       
послушна марионета свакога режима                                                                                                                                     
За њега ни црква света није никада била,                                                                                                                             
Јер да вјерује да има Бога не би он лагао и живот туђи на ченгеле стављао...                                                           


Али ,,господине" у плавом одијелу,                                                                                                                                 
Знајте да доћи ће дан када образ ће вриједити,                                                                                         
Не данас,можда ни сутра...                                                                                                                                                                                 
Али једном знајте...                                                                                                                                                                   
онда се нећете моћи гледати,                                                                                                                                       
ни огледало вас неће моћи поднијети                                                                                                                                                 
јер на лицу ће вам писати слуга послушни,                                                                                                                   
имаћете биљег каина на челу                                                                                                                                                           
иако убили нисте,али млади живот један хтјели сте да уништите...

САДА ВАМ КАЖЕМ ДА БИЋЕ ПРАВДЕ...                                                                                                                                   
НА ОВАЈ ИЛИ НАЧИН ОНАЈ,ДОЋИ ЋЕ...                                                                                                                                             
ЈЕР САМО ОНА ОСТАЛА ЈЕ...                                                                                                                                                           
А ВАШЕ ПРАВО И СИЛА ПРОЋИ ЋЕ......                                                                                                                                       
А УРОШ МИШИЋ НА СЛОБОДИ ДИСАЋЕ....


И само још једн...нека те је срамота "господине значи" што причаш како имаш трауме и како спаваш само три сата,нека те је срамота оних људи који стварно то имају,и који сваки дан живе са тим...нека те буде срамота свакога нашег борца који је дане и дане проводио у рову гледајући у све и свашта који се нагледао клања и убијања...нека те је срамота оних који су понижени,увријеђени над којима се иживљавало...нека те је срамота свога лажљивога језика...нека те је срамота школе коју си завршио а ни причати не знаш...нека те је срамота Уроша Мишића...знаш ти добро због чега...ако ово читаш као што кажеш да те вријеђају коментари навијача Звезде,нека те је срамота и нас,јер образа немаш...нека те је срамота што си сада нико и ништа....обична пропалица,која не саслужује ништа више до презира...НЕКА ТЕ ЈЕ СРАМОТА!!!!!!

ПРАВДА ЗА УРОША!!!
...БУДИ СВОЈ,ПОШТУЈ ТРАДИЦИЈУ,ПАМТИ ИСТОРИЈУ...КАДА ГОВОРИШ ВУКОВИМ ЈЕЗИКОМ...ПИШИ И ЊЕГОВИМ ПИСМОМ!!!

СТОП ЛАТИНИЦИ!!!СТОП ДЕСРБИЗАЦИЈИ СОПСТВЕНОГ НАРОДА!!!СТОП ОДВАЈАЊУ ОД СЛОВЕНСКОГ КОРИЈЕНА!!!

...БИЛИ,ЈЕСМО И БИЋЕМО!!!


Људи моји ја не знам...Ако сад не реагујемо неком тужбом или тако нечиме кад ћемо...

http://www.kurir-info.rs/clanak/sport/kurir-05-03-2009/bolesnici

Ово је ВРХУНАЦ БЕЗОБРАЗЛУКА!! >:(

Чак су се и по граду појавиле те налепнице!!
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

стварно невероватно,ово раде да би нас провоцирали,а ми не можемо ништа страшно... >:(
Ljubav si mi jedina,ti si moja sudbina,bilo da si prva ili da si zadnja volecu te uvek ja !

Quote from: Neca on March 11, 2009, 12:27:22 PM
стварно невероватно,ово раде да би нас провоцирали,а ми не можемо ништа страшно... >:(
Не бих се баш сложио да не можемо ништа. . .Север је много јак,и много сложнији,организованији од многих правних институција,судова,бла бла.Нема предаје док не видимо Уроша на трибини,а лажове и педере што даље од нас!!!

Quote from: ОртоДелија on March 11, 2009, 12:07:56 AM
Људи моји ја не знам...Ако сад не реагујемо неком тужбом или тако нечиме кад ћемо...

http://www.kurir-info.rs/clanak/sport/kurir-05-03-2009/bolesnici

Ово је ВРХУНАЦ БЕЗОБРАЗЛУКА!! >:(

Чак су се и по граду појавиле те налепнице!!
прати мало форуме и видећеш да су ови текстови окачени убрзо пошто су се у новинама појавили.. нема потребе да се 3 пута враћамо на те болештине!
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Интервју са Боривојем Боровићем који је изашао у листи Меридиан кладионице.




Данас ми ћале стиго с пута,био у Бајиној Башти,и каже до Новог Сада ваљда није прошао ниједан град,односно ниједно село које бар на 2-3 места нема исписан графит Правда за Уроша,и то му је био уједно и први утисак с пута . . . ;D Према томе,браво Делије,идемо још јаче !!!

Са сајта "спортске централе", где је постављена као слика дана:


свака част,само напред !
Ljubav si mi jedina,ti si moja sudbina,bilo da si prva ili da si zadnja volecu te uvek ja !

Quote from: Вечити ДЕЛИЈА on March 21, 2009, 12:14:37 PM
Са сајта "спортске централе", где је постављена као слика дана:



феноменална акција!свака част за ово!
CEKA SE KRAJNI ISHOD!

Sudija tražio svoje izuzeće

Velimir Lazović, sudija Okružnog suda u Beogradu kome je ponovo poveren postupak protiv Uroša Mišića (21), optuženog za pokušaj ubistva policajca Nebojše Trajkovića (44), tražio je svoje izuzeće iz tog predmeta, saznaje ,,Alo!".

Lazović je osudio Mišića na desetogodišnju kaznu zatvora, ali je tu presudu Vrhovni sud Srbije nedavno ukinuo i vratio na ponovno suđenje. Lazović je, kako saznajemo, predsedniku Okružnog suda zatražio svoje izuzeće zbog pritisaka kojima je izložen, ali je krajem prošle nedelje njegov zahtev odbijen.
- Predsednik suda je utvrdio da su Lazovićevi razlozi za izuzeće neosnovani i odbio njegov predlog. On će ponovo biti predsednik sudskog veća na suđenju Mišiću koje bi uskoro trebalo da bude zakazano - kaže za ,,Alo!" izvor iz Palate pravde.
Mišiću je Okružni sud izrekao desetogodišnju zatvorsku kaznu u septembru prošle godine zbog pokušaja ubistva Trajkovića. Na sportskim tribinama su se pojavljivali transparenti sa natpisom ,,Lazoviću, stići će te pravda koju deliš", upućena sudiji Okružnog suda.


Извињавам се на латиници,преузето је из дотичних новина!Знам да је врло неумесно од мене што је ово цитат из новина,али,да ли је могуће?Докле бре више ово говно корумпирано гурају!Добро нису поставили госн.Трајковића за судију!

Ново суђење Мишићу 22. априла
Аутор: ФоНет | 30.03.2009. - 13:27

Окружни суд у Београду саопштио је данас да ће главни претрес у поновном поступку против навијача Црвене звезде Уроша Мишића, оптуженог за покушај убиства мајора Жандармерије Небојше Трајковића на фудбалској утакмици, почети 22. априла, пред истим судским већем.

Првостепену пресуду од 19. септембра 2008. године, којом је Мишић осуђен на десет година завтора, Врховни суд је укинуо и предмет вратио на ново суђење.

Окружни суд је, поводом учесталих натписа у медијима у вези са тим предметом, затражио од јавности и учесника у поступку да се уздрже од изјава и коментара везаних за првостепени поступак, његовог тока и одлуке, који се могу сматрати, а неки од њих и јесу, притисак на суд.
Извор "БЛИЦ"!!!

Quote from: Kaja on March 23, 2009, 03:34:28 PM
Sudija tražio svoje izuzeće

Velimir Lazović, sudija Okružnog suda u Beogradu kome je ponovo poveren postupak protiv Uroša Mišića (21), optuženog za pokušaj ubistva policajca Nebojše Trajkovića (44), tražio je svoje izuzeće iz tog predmeta, saznaje ,,Alo!"...
Пази, мајку му... Ништа, 'ајде онда лепо да сад против Чукаричког после 1. полувремена по трибини прођу момци који ће уместо пара скупљати колачиће и кесице са чајем, па да после утакмице однесемо то чика Велимиру, да се мало опусти и ослободи стреса. Шта ће човек, вероватно није очекивао стресне ситуације кад је тражио посао. Мислио је ваљда да је тај посао у Србији један од најлакших и са најмање притисака. Можда би било лепо урадити и неки транспарент подршке... "Лазовићу, Север је уз тебе!". Ко зна, можда га то мало одобровољи, па овај пут одреже "само" 8 година.
"By the way, I was sarcastic", што рече Хомер Симпсон.
Јебем ли их у уста све редом!
Стадион пун, у диму све,
и заставе се вијоре...
Бубњева звук одјекује,
Север у трансу лудује...
И запевајте, Делије...

QuoteУместо раскида спреге криминала, бизниса и правосуђа, видимо Брацановића на слободи. Видимо да судија може да буде убијен због 1.000 динара и како интервентни полицајац убија пијаног младића! Видимо и да нико није одговарао за помоћ Легији у покушају бекства из ЦЗ и да је поништена пресуда навијачу Урошу, који је упаљену бакљу гурао полицајцу у уста!

http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=61917&sectionId=62

Тупаво новинарско говедо из преса >:(
ПРАВДА=ИСТИНА за УРОША!
САМО ЗДРАВИ У ГЛАВИ-ПРОТИВ СИСТЕМА!