7.јануар изузетно важан дан за све Делије,прославиће се 20 година нашег постојања!!
мосхато

Делије срећан најрадоснији хришћански празник!!!!а за нас је тај празник још већи зато сто ми данас славимо 20 година постојања!!!!
СРЕЋАН ПРАЗНИК!!!!
Молим те пресвети оче,молим се овом хлебу и вину!!
Молим те Исусе Христе да Уроша врате на нашу трибину!!!

Делије Христос се роди!!!

Срећан нам рођендан!!!

Срећан рођендан Делије! 8)

Христос се роди!!!

Срећан рођендан!!!

Ваистину се роди, Срећан Божић и наш 20. рођендан!!!




#6 January 07, 2009, 11:45:32 AM Last Edit: January 07, 2009, 02:33:16 PM by фрактура
Све ове године и твоје победе Северу неће никада моћи нико да одузме!

Срећан рођендан браћо!

http://s5.tinypic.com/jz9l5c.jpg ;)
ПРАВДА=ИСТИНА за УРОША!
САМО ЗДРАВИ У ГЛАВИ-ПРОТИВ СИСТЕМА!

СРЕЋАН РОЂЕНДАН БРАЋО!
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Божија воља беше да баш на данашњи дан пре 20 година настане навијачка група ДЕЛИЈЕ СЕВЕР!Захвалан сам навијачкој групи УЛТРАС која је покренула акцију да сви навијачи стану под једну заставу,под једно име,да се ујединимо и да сви заједно чинимо једну групу која је ето после 20 година постојања постала једна од најорганизованијих,највећих и најбољих навијачких група у свету!Сигуран сам да они који су пре 20 година присуствовали РАЂАЊУ наше на вијачке групе,данас кад погледају нашу трибину(изглед,бројност,и све остало што нас чини ДЕЛИЈАМА) мислим да су задовољни и срећни у шта се претворила наша навијачка група и да су поносни на нас! ДЕЛИЈЕ су постале велико име у навијачком свету,али и ван њега!Бити ДЕЛИЈА за нас је велика част,дар од БОГА,судбина,али и велика одговорност јер ми треба да оставимо нашој будућој деци да они за 20 година славе овај дан!Зато ДЕЛИЈЕ ја вам желим здравља пре свега,а потом да из дана у дан,из месеца у месец растемо,да већ следећег БОЖИЋА будемо још већи,организованији,једноставно НАЈБОЉИ ! Још једном СРЕЋАН НАМ РОЂЕНДАН И ХРИСТОС СЕ РОДИ !
ГОЛ,СВЕ БИХ ДАО ЈА ЗА ГОЛ!!!!!!!!! БИТИ ДЕЛИЈА,СТАЈАТИ НА СЕВЕРУ ЈЕ ДАР ОД БОГА,СУДБИНА И НЕШТО НАЈЛЕПШЕ ШТО ТИ СЕ МОЖЕ ДЕСИТИ У ЖИВОТУ!
http://www.youtube.com/watch?v=j19mUdziEpk

20 година!

Христос се роди!

ДЕЛИЈЕ,СРЕЋАН РОЂЕНДАН ПРВЕНСТВЕНО НАМА,А И СВИМА ОСТАЛИМА КОЈИ СЕ ТАКО ОСЕЋАЈУ.НЕМА ПРЕДАЈЕ !!! :-[


СРЕТАН НАМ РОЂЕНДАН БРАЋО......      НИКАД ЈАЧИ НИКАД БОЉИ.....
БАЊАЛУКА ЈЕ ЦЕЛА ЦРВЕНО БЕЛА.....

Срећан празник,а и наш рођендан! ;D
УВЕК НАЈЈАЧИ И НАЈБОЉИ!!!

Молим те данас Пресвети оче,молим се овом хлебу и вину.Молим те данас  Исусе Христе да Уроша врате на нашу трибину.Ја нећу фирму,кола и славу,нећу паре,и лични авио.Ја нећу да yankee распрода мој живот,ја хоћу да Збезда буде шампион.Мир Божији.Христос се Роди.Срећан нам рођендан браћо!!!
мосхато

Срећан рођендан браћо!!
Христос се роди!!

Мир Божији Христос се роди!
Браћо Срећан Рођендан!
Желим само да наставимо узлазном путањом и у наредних 20...
То што се не курчимо не значи да смо пичке!

Quote from: Thadeu on January 07, 2009, 04:19:05 PM
Срећан рођендан браћо!!
Христос се роди!!

Quote from: boske_pv94 on January 07, 2009, 03:10:07 PM


Брате ај уради слику у већем формату молим те...
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Ко би рекао... 20 година постоји име Делије Север?

Свакако да за тих 20 година је било успона и падова, јер је тако нешто нормално свуда и за сваког. Оно што је битно, да нисмо посустали, да се и даље боримо, и да и даље у нама гори она жеља за напретком и борбом која је била пре 20 година.

Времена, од тада су се много променила, неке су генерације нестале, дошле су нове.. ситуација и сам живот у нашем окружењу није исти као пре 2 деценије. Мислим да сада заправо се сусрећемо са више проблема, него онда. Проблеми су сложенији, и тежи.

Но, свакако требе одати признање свим људима који су претходин 20 (а и више) година посветили живот нашој Звезди, и нашем Северу.

У нове изазове, и нове победе!

Срећан нам рођендан!