ПРАВДА=ИСТИНА за УРОША!
САМО ЗДРАВИ У ГЛАВИ-ПРОТИВ СИСТЕМА!

Мирнес.. је само жвака коју ми треба да прожваћемо.. то је истурени пешак.. а коњица и артиљерија нам стижу у виду јадранске лиге..

Илија је човек мафије, тачније истурени њихов играч, који служи само као манекен, неко ко је цвећка, и у кога не би нико ништа посумњао!?

Требало би добро размислити о нашим потезима, јер што каже Обеликс, сукоби са полицијом има ли би 2 лоше ствари.. први је тај, што би наши људи страдали, и бивали хапшени (нико не сме да вас бије, сем народне милиције).. а друго је тај што сукоби са полицијом доносе и ону пропагандно-психолошку тортуру, где ће нам преко медија напаковати да смо вампири, и све остало што нам редовно пакују.

Зна Мишковић да Делије њему нису наклоњене, па зато и ради нам овакве ствари.

Нешто око те јадранске...
Чујем коментаре у новинама, како свуда на просторима бивше ЈУ је лоше, слаб фудбал, и сл. А да ли је? Да ли је нама стварно фудбал лош? Коме се ту подмећу муда за бубреге.. оним полуписемним наивчинама, који верују у изјаве неких потпарола и сличне багре из свих клубова са тих простора.. (нажалост и код нас!)
ГЛАВНИ УЗРОК ЛОШЕГ СТАЊА У НАШЕМ (а и оклоним лигама) ФУДБАЛУ ЈЕСТЕ МАФИЈА!!!!!!! Мафија, која купује младиће, и продаје их као телад... намешта утакмице, купује трофеје, пере новац (на милионе еврам,а раније марака) преко клубова, угурава неспособњаковиће чак и у репрезентацију... Ужаси несагледивих размера.... а нам треба један сплитски хајдук, или пургери да нас ваде из го*ана?!?!!?!?!? Тако што ће доћи индијанци да гледају управо хајдука, или динамо.
Људима који слабо прате фудбал, и прилике у Србији овако нешто звучи попут научне антастике... гледаће вас бело! Тачније све су то слабићи, који не могу и неће да се ухвате у коштац са проблемима.... А нама већ озбиљно гори под ногама, јер волимо Звезду, и хоћемо да се боримо против тих лажњака, и превараната, који продају маглу!

Тај мутант са јадранском лигом у фудбалу, исто ће да буде (ако се формира), као и са кошарком. Долазиће крелоси 3-4 године, док буде интересантно, и онда ће отићи, јер су видели шта су имали, и од њих доста... нама остаје талог!
Треба размислити уопште да ли тереба ићи на Маракану у том случају? Да се не опечемо као са кошарком... јер евидентно је да је то пропаст српске кошарке, до бола! Једино што нама фудбал није сада у добром стању.. али сигурно је да ће изаћи из тог ђавољег кола, у још горем!

БОЈКОТ ЈАДРАНСКЕ ЛИГЕ!
БОЈКОТ МИШКОВИЋА И ИВИЋА!

Quote from: фрактура on February 02, 2009, 07:30:52 PM
Стигао муја!
http://www.crvenazvezdafk.com/src/sisic-stigao-na-pripreme-1463-c3-content.htm


Сад прочитах ово,па онда и погледа снимак Шишићевог доласка и одма сам добио инспирацију и сетио се ФИЛМА ЛЕПА СЕЛА ЛЕПО ГОРЕ,када Милан и професор леже у  болници,гледају у Турчина,па професор каже: Е мој Милане није нама овај турчин ништа крив,......,гледам га тако јадног,просто ми га је жао.......! 
И то је цела поента!Ја гледам Шишића,дошао,а  не зна ни где је дошао!Мисли да су га довели да би био појачање,а њихове намере су одвратне и окрутне!Исто као што се ми лоше осећамо,тако је и њему,можда још горе!Или ће му тек бити !Жалим га стварно,јер сам сажаљива особа,имам срца!Није нам тај ништа лоше учинио !Волео бих да он на ШТО БЕЗБОЛНИЈИ НАЧИН од нас добије поруку да му ми не желимо зло,али да му није место на Маракани и у Звездином дресу! Занчи никаква мржња према њему лично!Искрено се надам да ће све проћи без проблема,инцидената,... да ћемо мирним путем објаснити Шишићу наше ставове и да ће он то све схватити,прихватити и до лета заувек напустити клуб !
ГОЛ,СВЕ БИХ ДАО ЈА ЗА ГОЛ!!!!!!!!! БИТИ ДЕЛИЈА,СТАЈАТИ НА СЕВЕРУ ЈЕ ДАР ОД БОГА,СУДБИНА И НЕШТО НАЈЛЕПШЕ ШТО ТИ СЕ МОЖЕ ДЕСИТИ У ЖИВОТУ!
http://www.youtube.com/watch?v=j19mUdziEpk

Тај момак се изјашњава као словенац, ваљда ни сам не би дошао да мисли другачије, уосталом видећемо о чему се ради...


Шишића је довео Ивић а Ивића Мишковић тако да би било веома глупо и наивно кад би прозивали Ивића или Шишића који сигурно није дошао зато што нема паметнија посла него да нас провоцира,њему је у овом тренутку Звезда понудила највише пара а и из Звезде најлакше може да се још скупље прода тако да њега не треба прозивати јер су њему као и свим другим фудбалерима у глави само паре већ треба ударити директно у главни проблем,не у Ивића,не у Шишића,чак ни у Дан Тану већ у главни проблем.У супротном уместо Ивића ће доћи неко други који ће исто тако доводити неке нове Мустафе,уместо Дан Тане неки други кловн...

Quote from: Милутин on February 03, 2009, 04:02:21 AM
Шишића је довео Ивић а Ивића Мишковић тако да би било веома глупо и наивно кад би прозивали Ивића или Шишића који сигурно није дошао зато што нема паметнија посла него да нас провоцира,њему је у овом тренутку Звезда понудила највише пара а и из Звезде најлакше може да се још скупље прода тако да њега не треба прозивати јер су њему као и свим другим фудбалерима у глави само паре већ треба ударити директно у главни проблем,не у Ивића,не у Шишића,чак ни у Дан Тану већ у главни проблем.У супротном уместо Ивића ће доћи неко други који ће исто тако доводити неке нове Мустафе,уместо Дан Тане неки други кловн...

Извини, али самосветсан човек који прихвати да буде кловн није ништа бољи од оног који га поставља за кловна... Слажем се да риба од главе смрди, али да би дошао до главе понекад мораш да јој поједеш и реп и тело... Реп и тело су Илија, конобар, козићи и остали...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Јел север деведесетих прозивао директно Слобу или разне Лилиће,Милутиновиће?Можемо ми до миле воље да прозивамо и Ивића и конобара кад од тога нећемо имати никакве вајде.Сада и да испрозивамо Ивића,и да он спакује кофере и оде ми од тога нећемо имати никакве користи јер ће уместо њега доћи исти такав а вероватно и много гори.Исто важи и за конобара,он ће отићи а на његово место ће опет доћи неко гори све док не дође закон за приватизацију а онда ће председник да буде онај на кога би требало одмах да ударимо.

#27 February 03, 2009, 01:45:00 PM Last Edit: February 03, 2009, 01:58:08 PM by Red Star Forever
Не мешај бабе и жабе... Какве везе они имају са Звездом (лилићи, милутиновићи...)? По твојој логици нисмо требали да нападнемо Јочића  него Коштуницу... Не дачића него Тадића... То о чему ти причаш је нека друга прича која нас је погодила као Србе, ова коју ја спомињем као навијаче, а ова по којој се зове тема као Србе и као Делије... Сам муја каже да га је довео Ивић и да је то било на његово инсистирање!!! Мени је то исто, ивић, конобар, мишковић, иста екипа, све сами фекалци,не раздвајам их... А Север је одавно рекао своје о породици која је власник свега у Србији, а покушава да се домогне и вољеног нам клуба... И то се радило на разне начине... Нпр.цео град се исписује графитима месецима, па и годинама уназад (Нећемо делта Звезду, Мишковићу даље руке од Звезде, Не дамо Звезду МИшковићу и сл.), а ако буде требало да се још јасније искаже став на самим утакмицама, има ко о томе да одлучи... Имали смо велике проблеме у држави и нисмо много имали времена да се бавимо делта породицом (Космет је приоритет последњих две-три године)... Имали смо (и нажалост још увек) ситуацију са братом Урошем... Проблем је у томе што у Србији тренутно новац значи моћ, а то је могућност поткупљивања, режима, полиције, новинара и сваки директан удар на моћног човека је на неки начин удар на самог себе... У том смислу треба бити паметан и одбро одлучити како реаговати...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

,,Želim da se zahvalim svim igračima i stručnom štabu na zaista srdačnoj dobrodošlici i mogu reći da se već osećam kao da sam celu karijeru proveo u Zvezdi.

Reakcije u Sloveniju su pozitivne. Tamo je puno Zvezdinih navijača i svi očekuju da nastavim sa dobrim igrama i kao i moji legendarni prethodnici u crveno-belom dresu postanem miljenik navijača.
Svestan sam velike obaveze, ali i rešen da dam sve od sebe, jer je Zvezda oduvek u mom srcu i jer sam još kao mali navijao za ovaj Klub.

Posebno mi je stalo da prve dve utakmice odigram dobro, pre odlaska u Sloveniju, gde me očekuju obaveze u reprezentaciji moje zemlje, koja gostuje u Belgiji", izjavio je slovenački reprezentativac Šišić.

Извињавам се на латиници,преузето је са званичног сајта!!!Миљеник је већ постао  ;)

Quote from: Red Star Forever on February 03, 2009, 01:45:00 PM
Не мешај бабе и жабе... Какве везе они имају са Звездом (лилићи, милутиновићи...)? По твојој логици нисмо требали да нападнемо Јочића  него Коштуницу... Не дачића него Тадића... То о чему ти причаш је нека друга прича која нас је погодила као Србе, ова коју ја спомињем као навијаче, а ова по којој се зове тема као Србе и као Делије... Сам муја каже да га је довео Ивић и да је то било на његово инсистирање!!! Мени је то исто, ивић, конобар, мишковић, иста екипа, све сами фекалци,не раздвајам их... А Север је одавно рекао своје о породици која је власник свега у Србији, а покушава да се домогне и вољеног нам клуба... И то се радило на разне начине... Нпр.цео град се исписује графитима месецима, па и годинама уназад (Нећемо делта Звезду, Мишковићу даље руке од Звезде, Не дамо Звезду МИшковићу и сл.), а ако буде требало да се још јасније искаже став на самим утакмицама, има ко о томе да одлучи... Имали смо велике проблеме у држави и нисмо много имали времена да се бавимо делта породицом (Космет је приоритет последњих две-три године)... Имали смо (и нажалост још увек) ситуацију са братом Урошем... Проблем је у томе што у Србији тренутно новац значи моћ, а то је могућност поткупљивања, режима, полиције, новинара и сваки директан удар на моћног човека је на неки начин удар на самог себе... У том смислу треба бити паметан и одбро одлучити како реаговати...
По овом испада да треба да се пецамо на њихове провокације и да се боримо са мамцем који нам постављају, а да не треба њих да дирамо јер су исувише моћни и јаки. То је управо оно што они желе, а најгори могући начин поступања је прилагодити се њиховим жељама. Они су ти који су изрежирали Кулу и Урошев случај, они су ти који су изрежирали Шишића, они су ти који нас замајавају споредним стварима како би свој посао одрађивали на миру, они су ти који желе да нам Урош, Косово, Шишић и остало буду приоритет у односу на њих А МИ НЕ СМЕМО ДА ИМ ТО ДОЗВОЛИМО. Не кажем да је наш брат Урош небитан, не кажем да је наша света земља небитна, не кажем да је муслиман у Звезди небитан....али док год се будемо концентрисали искључиво на текуће проблеме игноришући узрок, узрок ће их наново производити јер му је то одбрамбени механизам.
А да је север одавно рекао све о Мишковићу такође се не бих сложио, ако је то све онда је јако мало и недовољно, време пролази, наша позиција је све лошија а њихова све јача и чвршћа.

Најлакше је да се нападне мали Мишко. Исто то може да се уради и са балијом, али последице би биле страшне.
Мора много добро да се размисли, да се нађе начин како то изнети шмекерски, стати иза својих ставова и принципа али са што мањим последицама.

Довођење Мирнеса, био он Шишић или Шишич, је још једна у низу увреда коју смо добили од мафије која је освојила Звезду и чека последњи чин - приватизацију - како би Звезда и коначно капитулирала. Бојим се да времена за шмекерске потезе баш и нема. Треба бити паметан у овим тренуцима, али такође и знати да ови већ остварују своје планове. Значи, ни лево, ни десно, већ право у месо!!!



нападосмо ми Пиксија и Дику после пиксија дође госн Спасојевић и Буња,отерасмо и њих ето ти конобара и Ивића...сви се измењаше,изређаше а само један пардон двојица увек остају.
Пресећи већ једном кад смо видели да смењивањем тог репа не долазимо до главе не знам што константно се враћамо ономе што нам је прошлост показала да ништа не помаже.

И не слажем се рукометашом да је најлакше напасти мишковића и да је то исто ко напасти шишића.Шишић је само играч за нас једино порекло ту грешно и нападом на њега слажем се да би јавност још горе и још енергичније и јаче стала нама на супротну страну,али Мишковић поред свих прича о намерном рушењу Звезде поред свега имате јасне факте што он ту где је не треба да се налази дакле за тренутак да занемаримо причу о намерном уништавању Звезде ради приватизације која је све објективнија.Откад је он главни финансијер дуг Звезде је са 5 милиона без главног финансијера је скочио на 17 милиона,откад је он главни финансијер нисмо урадили на спортском плану ништа ни макац више од времена кад он није био главни финансијер,продали смо 13123 играча и остварили доста новчано добрих трансфера и опет смо у великом минусу док је он главни финансијер.. То је више него довољно напасти њега.Дакле без оне приче о којој бруји цео град имамо спортски и финансијски биланс који је у дебелом минусу у сваком смислу за који мали мишко треба да оде са места где је.
И не мислим исто да би нападом на њега последице биле страшне,а што би? Има пар својих медија који би сервирали другачију причу,али заборављате да је народу пун к. Мишковића и онога шта ради по Србији...И сад има те исте медије,па дал народ има неко добро мишљење о њима?колико ја видим и чујем нема.
Нисам ја сад неко ко би грлом у јагоде,који је не знам што нестрпљив...али људи прођоше године,прођоше толико људи...Звезда све горе и горе потезе прави и ништа се не мења набоље.

Нисам ја поменуо Слобу и његове марионете због било какве везе са Звездом већ сам их узео као један пример где смо директно напали узрок а не последице.Сад је иста ситуација само што је у питању Звезда а онда је била у питању Србија.А дали је јасно исказан став делија по питању делте,НИЈЕ,наш став се исказује на трибини а на нашој трибини није још било прозивке везане за делту.Наравно о нападу на њих(њега) зна се ко треба да одлучи јер ће управо они и страдати.Нападом на Ивића због балије кренуће опет медијска хајка на нас,опет ћемо бити главни хит у вестима,јављаће се разноразни психолози,разне будале да причају о нама а у Звезди се ништа неће променити.Ивић ће можда и отићи па ће Мишковић да доведе неког другог Ивића који ће да доведе неког новог Мустафу....Рушењем Мишковића рушимо све остале,кад би њега протерали ови остали сигурно не би остали ту где су.А да не помињем колику би подршку добили од јавности ако се узме у обзир углед горе поменуте породице у Србији.Али опет кажем о томе треба да одлучи онај ко може да страда уколико нападнемо делту.

Quote from: Skrimo on February 03, 2009, 05:49:11 PM
И не мислим исто да би нападом на њега последице биле страшне,а што би? Има пар својих медија који би сервирали другачију причу,али заборављате да је народу пун к. Мишковића и онога шта ради по Србији...И сад има те исте медије,па дал народ има неко добро мишљење о њима?колико ја видим и чујем нема.
Има он пар својих медија и 90% политичких странака. Па им није проблем нешто да напакују и представе нас као највећи проблем ове државе.
Ја сам први за то да га треба отерати од Звезде што пре, али мора паметно да се уради. Залетањем би ископали себи рупу.
Мишковића можеш да срушиш само ако срушиш власт, а од тога неће бити ништа скоро

#35 February 03, 2009, 06:18:37 PM Last Edit: February 03, 2009, 06:22:20 PM by Skrimo
па ако финансира 90 посто странака а слажем се са тим,која год на власт странка дође нама исто.Уосталом ми већ јесмо највећи проблем државе.

Да је Мишковић држава и да је велик играч стоји....да је напад на њега огроман ризик, стоји....али напад на Шишића, конобара, Ивића је само игра револуције....или треба напасти узрок или се треба помирити са чињеничним стањем, трећег нема.......
Не кажем ни да је ово друго лоше, првенствено због тога што би напад на толику силу више трпела нечија друга леђа него моја, па немам право да позивам у напад ако нећу бити у првом реду, али ово устајање на квази проблеме типа овог  муслимана не води ничему сем окретању главе од основног проблема и нас и народа уопште.....
Ако се њему не може супротставити, или ако је превисока цена тога, онда бар нек народ види да он отима Звезду, а не да му буде сервирано да је спашава од нас.


Quote from: luconi on February 05, 2009, 01:36:27 PM
Интервју са Шишићем:

http://www.kurir-info.rs/clanak/sport/kurir-05-02-2009/primili-me-ko-brata-rodjenog


Увелико се у јавности овим текстовима прави атмосфера у којој би се на нож дочекао свако ко би имао нешто против да муја заигра за Звезду. Мајку ли им јебем...
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Слажем се, а та "атмосфера" се иначе зове мишкосфера!