Сутра у 15:15 сви на ЈНА!!!
Карта је 500 дин ко не зна и може да се купи на њиховим благајнама...

#1 February 28, 2009, 07:16:53 PM Last Edit: February 28, 2009, 08:54:25 PM by ЗЕМУНАЦ
Значи не верујем!! >:( >:( :'( Па судија је могао да продужи још једно 10 минута па да буде ОК. Је*ем их уста! Одлично навијање. Свака нам част. Све похвале свим навијачима за труд...

Идемо даље.

Још 15 кола до краја.

Слике се полако убацују у галерију, хронолошки...
http://www.delije-caffe.net/galerija/index.php?spgmGal=2008-2009/135_derbi


Свака част Кизо за слике.

Колико се нервирам,не можете да верујете.

ПС. Која је застава на шипци била окачена?? Јел то писаоло торцида? Исправите ме ако грешим...

браћо,јесам ли се ја добро истрипао или смо имали некакав транс од торциде?!?!?! ???извињавам се ако је питање глупо,ал био сам мало нациркан ;D
одавно нисам имао бољи провод,а навијање на нивоу...мало испочетка лошије...
а поруке од стоке ...хаха...како сам поносан што сам део Севера...
...БУДИ СВОЈ,ПОШТУЈ ТРАДИЦИЈУ,ПАМТИ ИСТОРИЈУ...КАДА ГОВОРИШ ВУКОВИМ ЈЕЗИКОМ...ПИШИ И ЊЕГОВИМ ПИСМОМ!!!

СТОП ЛАТИНИЦИ!!!СТОП ДЕСРБИЗАЦИЈИ СОПСТВЕНОГ НАРОДА!!!СТОП ОДВАЈАЊУ ОД СЛОВЕНСКОГ КОРИЈЕНА!!!

...БИЛИ,ЈЕСМО И БИЋЕМО!!!

Нема потребе да ми се захваљујеш, слике је радио наш фотограф, а то нисам био ја. :)

Иначе убачена је већина слика, као што видиш у галерији 2 торцидине заставе, тиват бока которска.

Quote from: KizaLion on February 28, 2009, 08:39:14 PM
Нема потребе да ми се захваљујеш, слике је радио наш фотограф, а то нисам био ја. :)


Ти си ипак набавио фотографа  ;)

#8 February 28, 2009, 08:54:51 PM Last Edit: February 28, 2009, 08:58:20 PM by ЧИЧА КЕЖУЛТРА
браћо ово је информација из новина о та два транса.....јесу ли пали на овај начин или...извињавам се на латиници јер је пренешено...аплауз за слике...ко год да је био фотограф...

Podgorica - Istraživač kršenja ljudskih prava Aleksandar Zeković pozvao je direktora Uprave policije Veselina Veljovića da se lično zauzme da se ne ponovi ništa slično onom što se desilo Tivćaninu Antu Žuveli (23) koji je prekjuče ujutro napadnut pošto je izašao iz autobusa kojim je doputovao iz Splita, gdje je sa organizovanom grupom navijača pratio rukometnu utakmicu između Hrvatske i Španije.
- Molim Vas da provjerite da li veze sa konkretnim incidentom ima grupa ekstremnijih navijača iz Tivta čiji je identitet uglavnom poznat policiji, zbog ponašanja na utakmicama bokeljskih sportskih klubova. Neophodno je da policija i pravosudni organi pokažu dovoljnu odlučnost i efikasnost da gone i kažnjavaju vinovnike incidenta u kojima je ispoljena krajnja etnička netrpeljivost. Raniji slučajevi pritisaka na pripadnike hrvatske manjine, prijetnje,ali i napadi na imovinu uglavnom su ostali nerasvijetljeni - upozorio je Zeković.

On je naveo da je tridesetak navijača iz Crne Gore, uglavnom iz Tivta i Kotora, vidljivo navijalo za reprezentaciju domaće Hrvatske što može predstavljati motiv napada, s obzirom da je utakmica direktno prenošena na kanalu RTL i Drugom programu Javnog servisa.
Zeković je kazao i da su prilikom fizičkog napada na Žuvelu oteta dva navijačka transparenta sa natpisima "Torcida Tivat" i "Tivat Boka Kotorska" sa zvaničnim grbom sportskog kluba "Hajduk", inače vlasništvo lokalnog udruženja navijača.

Porodica Žuvela ne zna odakle informacija u medijima

Porodica Anta Žuvele, otac Marinko i majka Nada, reagovali su juče povodom teksta "Napadnut, jer je navijao za Hrvatsku" objavljenog u "Vijestima".
- Potreseni smo člankom o navodnom incidentu u Tivtu. Pomenuti članak iznenadio nas je i šokirao, posebno saznanje da se neko bez našeg znanja obratio sredstvima javnog informisanja. Informacije u štampi i elektronskim medijima nijesu potekle ni iz Hrvatske građanske inicijative, niti iz policije u Tivtu. Porodica Žuvela javno se zahvaljuje organima bezbjednosti Opštine Tivat na preduzetim aktivnostima i pomoći oko ovog ,,slučaja". Takođe ne žele dalje pominjati ni polemisanje putem medija, a sve u cilju uzajamnog poštovanja, harmoničnih i dobronamjernih međuljudskih odnosa kakve su imali od kada znaju za sebe, koje smatraju sastavnim dijelom života i kojim se ponose - navodi se u saopštenju porodice Žuvela.
...БУДИ СВОЈ,ПОШТУЈ ТРАДИЦИЈУ,ПАМТИ ИСТОРИЈУ...КАДА ГОВОРИШ ВУКОВИМ ЈЕЗИКОМ...ПИШИ И ЊЕГОВИМ ПИСМОМ!!!

СТОП ЛАТИНИЦИ!!!СТОП ДЕСРБИЗАЦИЈИ СОПСТВЕНОГ НАРОДА!!!СТОП ОДВАЈАЊУ ОД СЛОВЕНСКОГ КОРИЈЕНА!!!

...БИЛИ,ЈЕСМО И БИЋЕМО!!!

Хех,како почети овај пост,дал оном тугом на крају,ил феноменалним издањем СЕВЕРА !!!
Да кренем из почетка,улазимо без карте,што и није чудно за ову рупу,потпуно неорганизовано на улазу,што се да искористити :Д
На самом улазу брдо људи,место се једва налази,маркери обучени,заставе и барјаци се вијоре,НЕПРОЦЕЊИВО !!!
Гробари су имали веома занимљиве пароле,што због величине,што због садржаја,од баскета,дан тане,преко наше групе до ћириле,а они никад смешнији !!!
Пред сам крај текме,цео стадион грми Звезда ми је све,и онда онај баксузни моменат,примамо гол,туга,бол многих на северу,но,шта је ту је,идемо даље,па се видимо у суботу :Д

Коначно по мени одлично одрађен дерби у армијском лавору. Бројност, корео, пиротехника, пароле... веома садржајно, постављени су неки нови стандарди.
Оно што је најбитније да смо се показали најјачи у можда најтежим тренутцима по клуб. За недељу дана нам долази Напредак, надам се да нећемо да бацимо у воду све што смо направили у дербију

Шта рећи него одлично издање почев од кореогрефије па до грмљавине од песме=смалим падовима.Новајлије сасвим солидне чак и муја у зеленим копачкам.Слепци што мисле да су нека навијачка група СМЕШНА и веома јадна.Свака част за  феноменалне слике и СЕВЕР У ТРАНСУ ЛУДУЈЕ.

#12 February 28, 2009, 10:21:05 PM Last Edit: March 01, 2009, 10:53:50 PM by KizaLion
Видео записи:
www.delije-caffe.net/video/2009/135derbi_koreo.wmv
www.delije-caffe.net/video/2009/135derbi_pyro.wmv
www.delije-caffe.net/video/2009/135derbi_navijanje.wmv

Аудио запис:
www.delije-caffe.net/audio/135derbi_navijanje.wma

Једна од наших парола комедијашима била је :
ГРЛО,ДЛАН,ШАЛОВИ-ТО СУ НЕКАД БИЛИ ГРОБАРИ...
А КО СТЕ ВИ ???
Лепо,јасно речено,без увијања.Ако неко може да потврди дал су нам била браћа из москве,нисам видео њихову заставу сем оне с орловима . . .а сви знамо да су нам били у посети прошли викенд  :D

Браво за нас! 8)

Издање на гостујућем терену какво ретко која трибина данас у Европи може да приреди,реално...Гледам ове слике и заиста не могу да поверујем,како је људима успело да да реализују ову кореографију и то на гостујућој трибини,па мало је рећи да је била комликована :o

Е сад нешто друго,у мору имбецилних парола које су освануле на јужној трибини данас,она како крадемо свој народ на Космету је врхунац >:( Па мајку им јебем малоумну,па дал је могуће да нешто тако могу да смисле...Страшно је шта мржња и комплекс уради од човека.
ПРАВДА=ИСТИНА за УРОША!
САМО ЗДРАВИ У ГЛАВИ-ПРОТИВ СИСТЕМА!

Да ли смо ми били на истој текми?!
Изданје групе од транспарената до корео је било на нашем нивоу,али навијанје је било далеко испод нашег нивоа!!
Тек на јеби гробаре и напред звездо ле пред крај смо дошли на свој ниво!
Маса људи је касно ушла,јако велика гужва на северу и поврх свега брука пуно ликова који блеје ка терену као да нису на северу неко на неком тамо западу или истоку :-[
Прва бакљада маса мобилних телефона....па ста је то медиски јавни сервис(колико је било до мене ја сам скренуо пажнју да склоне те мобилне телефоне)?!
Будимо реални и рецимо да смо могли што се навијанја тиче мнооогггооо боље,за корео само речи хвале!!!

а реци које је наше издање у лавору у последњих пар година било боље?

Могло је да буде боље певање, слабије је оно било, остало све врхунски!


Можда у финалу купа....
Па баш зато смо требали данас да запнемо са певанјем као никад до сад,да се остави глас,а не да се блеји у јебени терен!!!

Већина људи се трудила око певања (блејача ће увек бити). Али што је срозавало наше певање је сигурно двоглас...