Quote from: rukometas_bg on March 07, 2009, 10:17:50 PMСнимача је било и биће увек, само се надам све мање и мање.

Моје је мишљење да кад би на бар једном на свакој утакмици са шипке стигла опомена да у копу нема снимања,резултати би врло брзо дошли,чак се носим мишљу да не би било лоше да се уради барјак са прецртаним мобилним,што да не ;D Сви смо сведоци да нам трибина сваком утакмицом све више и више напредује,и да кад год неки задатак себи уцртамо,у циљу напретка трибине,он углавном буде ипсуњен...Па зашто не искоренити и ову појаву,убеђен сам да није тешко,само треба објаснити људима,али не свако од нас појединачно,увек има дебила који ће рећи ''ма шта мени овај прича,има и даље да снимам'',већ директно са шипке...Ето то је то,надам се да нисам сморио.
ПРАВДА=ИСТИНА за УРОША!
САМО ЗДРАВИ У ГЛАВИ-ПРОТИВ СИСТЕМА!

Код песме /још једна победа и титула/ неки су певали оКлео лео ле.Занимљиво ал још незаслужено поменутом играчу,мада знамо да му ускоро истиче уговор а један је од најбољих.По онаком шугавом врамену данашње издање нам је одлично.Требало би оволика победа да буде позив осталим навијачима за следећу текму.

С`обзиром на временске услове било је веома добро, чак и одлично. Треба напоменути долазак браће из грчке (XANTHI), свака част момцима, превалили су толики пут по јако лошем времену. Што се бројности тиче то није било на нашем нивоу, тако да многе људе треба да буде срамота што се нису појавили јуче, а стадион им је испред носа...


Quote from: MACAK on March 08, 2009, 12:48:39 AM
Код песме /још једна победа и титула/ неки су певали оКлео лео ле.
ма који клео какви бакрачи..
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Песма "Звезди треба подршка да не буде сама.." која је јуче певана и која је на тренингу први пут увежбавана некако се "не прима" онако како би требало. Ни мелодија, а ни тескт ми нешто не обећавају...

Quote from: Игор on March 08, 2009, 01:53:18 PM
Песма "Звезди треба подршка да не буде сама.." која је јуче певана и која је на тренингу први пут увежбавана некако се "не прима" онако како би требало. Ни мелодија, а ни тескт ми нешто не обећавају...
Ja баш мислим супротно,да ће да јечи.

морам рећи да се и мени свидела песма,када смо је први пут отпевали видело се да је неки први пут чују, већ други пут је звучило добро  :) е сад видећемо ко је управу дал ће песма заживети или не  :P
Ljubav si mi jedina,ti si moja sudbina,bilo da si prva ili da si zadnja volecu te uvek ja !

нажалост нисам био на утакмици,чисто због финансија мало ми је БГД далеко неких 300њак км,па све везано око текме не могу коментарисати...али морам само да напоменем да пјесма Звезди треба подршка... лијепо звучи само ми се чини да између сваког понављања нпр Звезди треба подршка да не буде сама----вееелика пауза----нек се Звездо заори цела Маракана прави велика пауза!?а мелодија ми је добра-нешто ново на овим просторима,само као што је брат Игор рекао текст ми није нешто некако превише је ушаблониран...да се нико не увриједи али личи ми на некакве покушаје нижеразедних навијачких група,када се напију па текст сам од себе потече:)...без увреде...јер нпр Звезда се помиње три пута...много по мом укусу за једну пјесму...још једном извињавам се ако сам некога са овим увриједио,ал ипак то је само моје мишљење....
...БУДИ СВОЈ,ПОШТУЈ ТРАДИЦИЈУ,ПАМТИ ИСТОРИЈУ...КАДА ГОВОРИШ ВУКОВИМ ЈЕЗИКОМ...ПИШИ И ЊЕГОВИМ ПИСМОМ!!!

СТОП ЛАТИНИЦИ!!!СТОП ДЕСРБИЗАЦИЈИ СОПСТВЕНОГ НАРОДА!!!СТОП ОДВАЈАЊУ ОД СЛОВЕНСКОГ КОРИЈЕНА!!!

...БИЛИ,ЈЕСМО И БИЋЕМО!!!

Добра је ствар било оно такмичење у навијању. ;D Можда би требало чешће да се практикује за анимирање масе.

Quote from: ЧИЧА КЕЖУЛТРА on March 09, 2009, 03:06:26 AMнек се ПЕСМОМ заори цела Маракана
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Само још да се осврнем на неке ситнице са утакмице,а могу да утичу на навијање.Бубњеви.Једноставно немају ту јачину,нечују се довољно добро,и често се брза с песмом,ил се не поклапа ритам бубња и песме.Ја мислим да је са шипке пар пута скренута пажња да се удара јаче,е сад,дал је до квалитета,ил квантитета. . . :-\

не слажем се да бубањ лоше прати песму,али могло би јаче да се чује и то мислим да није до квалитета бубња,већ да треба да буде још који бубањ и биће супер  ;D
Ljubav si mi jedina,ti si moja sudbina,bilo da si prva ili da si zadnja volecu te uvek ja !

управу си брате фкцз ПЕСМОМ је....извињавам се-моја грешка и превид...хвала на исправци...али и даље мислим да је мелодија доста добра само да би тај текст требало мало кориговати....
...БУДИ СВОЈ,ПОШТУЈ ТРАДИЦИЈУ,ПАМТИ ИСТОРИЈУ...КАДА ГОВОРИШ ВУКОВИМ ЈЕЗИКОМ...ПИШИ И ЊЕГОВИМ ПИСМОМ!!!

СТОП ЛАТИНИЦИ!!!СТОП ДЕСРБИЗАЦИЈИ СОПСТВЕНОГ НАРОДА!!!СТОП ОДВАЈАЊУ ОД СЛОВЕНСКОГ КОРИЈЕНА!!!

...БИЛИ,ЈЕСМО И БИЋЕМО!!!

звезди треба подршка да не буде сама... је екстра песма.. само мислим да би боље звучала када би се певала на другу мелодију... нпр. на мелодију звезда ми је све... :D

Quote from: ORTHODOX.NS on March 12, 2009, 08:46:47 PM
звезди треба подршка да не буде сама... је екстра песма.. само мислим да би боље звучала када би се певала на другу мелодију... нпр. на мелодију звезда ми је све... :D

Ајде ми објасни како би то звучало :-X Нема шансе да би то могло да се одради.

ма јок по мени,је овако баш боље да свака песма има неку своју мелодију,а не да имамо 5 различитих песама...а иста мелодија... то ми је онако мало бзв . :-\
Ljubav si mi jedina,ti si moja sudbina,bilo da si prva ili da si zadnja volecu te uvek ja !

#36 March 12, 2009, 11:05:04 PM Last Edit: March 12, 2009, 11:15:39 PM by kscz


па и ово је на фору... када звездо играш ти... слично... само сам предложио... или да се одради неки ритам као олимпиакосово.. ко ко ко каи пали хесимо..  :P