#20 March 26, 2009, 08:25:44 PM Last Edit: March 26, 2009, 08:46:08 PM by ЧИЧА КЕЖУЛТРА
Quote from: magic on March 26, 2009, 06:39:47 PM
Quote from: Игор on March 25, 2009, 10:16:29 AM
Ћирилица!!!
Nemam ćirilicu na tastaturi!!!!!!
нико (колико ја знам) нема ћирилицу на тастатури :D
извињавам се што одох са теме....али вјероватно си мислио на ћирилицу на компу...
ево ти упуство:
Прво отвори My Computer, затим Control Panel. После тога одеш на Keyboard (или на Regional Options, зависи како код кога). Отвориш Keyboard и видјећеш двије ставке: Speed и Language. На Language ће ти вјероватно стајати English (United States). Кликни на Add (''додати'') и изабери: Language - Serbian Cyrillic (из падајућег менија). Након што си додао српски језик, кликни на OK, и онда ће ти бити затражен инсталациони диск (тј. диск са Windowsom који ти је инсталиран). И ту је цијела операција готова. Остаје још само да у доњем десном углу екрана гдје пише ''En'', то пребациш на ''Sr''. И наравно, да ти Encoding буде подешен на Unicode.
...БУДИ СВОЈ,ПОШТУЈ ТРАДИЦИЈУ,ПАМТИ ИСТОРИЈУ...КАДА ГОВОРИШ ВУКОВИМ ЈЕЗИКОМ...ПИШИ И ЊЕГОВИМ ПИСМОМ!!!

СТОП ЛАТИНИЦИ!!!СТОП ДЕСРБИЗАЦИЈИ СОПСТВЕНОГ НАРОДА!!!СТОП ОДВАЈАЊУ ОД СЛОВЕНСКОГ КОРИЈЕНА!!!

...БИЛИ,ЈЕСМО И БИЋЕМО!!!

Quote from: ЧИЧА КЕЖУЛТРА on March 26, 2009, 08:25:44 PM
Quote from: magic on March 26, 2009, 06:39:47 PM
Quote from: Игор on March 25, 2009, 10:16:29 AM
Ћирилица!!!
Nemam ćirilicu na tastaturi!!!!!!
Хвала ти на упутству.Раније сам виђао тастатуре које су имале и ћирилицу,тако да такве су бар постојале,а сада не бих знао да ти кажем.

нико (колико ја знам) нема ћирилицу на тастатури :D
извињавам се што одох са теме....али вјероватно си мислио на ћирилицу на компу...
ево ти упуство:
Прво отвори My Computer, затим Control Panel. После тога одеш на Keyboard (или на Regional Options, зависи како код кога). Отвориш Keyboard и видјећеш двије ставке: Speed и Language. На Language ће ти вјероватно стајати English (United States). Кликни на Add (''додати'') и изабери: Language - Serbian Cyrillic (из падајућег менија). Након што си додао српски језик, кликни на OK, и онда ће ти бити затражен инсталациони диск (тј. диск са Windowsom који ти је инсталиран). И ту је цијела операција готова. Остаје још само да у доњем десном углу екрана гдје пише ''En'', то пребациш на ''Sr''. И наравно, да ти Encoding буде подешен на Unicode.
Croatia-Partizan: "Kralj je u svoj gol ugradio 7 brava i 5 alarma, ali izgleda da mu to nije pomoglo (5:0)" Svaka čast momci! :-)

Quote from: BG BOYS on March 26, 2009, 06:39:47 PM
Quote from: Игор on March 25, 2009, 10:16:29 AM
Ћирилица!!!
Nemam ćirilicu na tastaturi!!!!!!
Настави да пишеш латиницом и летиш одавде!

ма лудак...има и сајт да пренесе са латинице на ћирилицу
http://www.srbijazemljaheroja.com/cirilica.html

ако не...бан га  8)
CEKA SE KRAJNI ISHOD!

Погледај нови правилник. Каже се "забрани га".