Недеља 14 часова сви на Бањицу!

#1 March 20, 2009, 07:22:49 PM Last Edit: March 20, 2009, 07:52:29 PM by ЗЕМУНАЦ
Само да убацим,ако неко не зна 2 и по сата пре почетка испред ревије, значи у пола 12 сати. Ако грешим исправите ме...

Quote from: ЗЕМУНАЦ on March 20, 2009, 07:22:49 PM
Само да убацим,ако неко не зна 2 и по сата пре почетка испред ревије, значи у 12 сати. Ако грешим исправите ме...

Грешиш, и то врло често на овом форуму! А волиш да напишеш нешто више него 'леба да једеш! Ајмо сад математика, 14-2.5= ? ? ?
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

видех негде да неће се продавати карте у недељу већ ваљда само данас и сутра,тако да оно ко не зна.

Quote from: Skrimo on March 20, 2009, 09:18:25 PM
видех негде да неће се продавати карте у недељу већ ваљда само данас и сутра,тако да оно ко не зна.
Где, када и колико? Да би могли људи на време да се информишу.

не знам брате,само сам чуо да смо добили само 400 карата и да карте неће моћи да се купе на дан утакмице.Дал ће моћи сутра да се купе на маракани или само на радовом стадиону и колико су то не знам и нема одакле ни да се сазна колико видим.
Једино је сигурно да неће бити у продаји карте у недељу,ово остало и мене занима па ко сазна нек јави обавезно.

Срамота!Ако је ово истина, а изгледа да јесте једина права одлука је не отићи уопште на утакмицу. Надам се да ће и врх трибине тако одлучити. У супротном то ће им постати пракса, па ће забранити уопште гостујуће навијаче...

Ај да ти одговорим док нам не обришу постове.Погрешан одговор,БАШ ТРЕБА ОТИЋИ И ПОКАЗАТИ СТОКИ ДА НАМ НИКО НЕ МОЖЕ НИШТА,АКО ТРЕБА СТАЈАЋЕМО ИЗА ГОЛА !!!

Реално у онај њихов бокс не стаје много више, уместо кукања не видим препреку поготово за београђане да се појаве у суботу, па и ако се не уђе Боже мој

нема крата у продаји то је сигурна информација а ми смо добили само 500 карата.ко зна како и где се узимају карте нек напише...
CEKA SE KRAJNI ISHOD!


Слике све говоре.Креће се кортеом који чини солидан број људи,улази се дуго,уз безобразлук појединих,нису служни помена.Вође стварно фер,расапоређују масу,иако је мали број њих извисило,али скоро 90 % људи је ушло,према томе разлог за недолазак не постоји.Навијање,за тако раширену трибину није лоше,мада увек може боље.Чудан осећај имати тако близу противничке навијаче,који су морам да признам доста често часћавани песмама,које су можда и најјаче грмеле.2 пароле,има их на сликама,најбоље одсликавају стање у држави.Ајмо делије-И КАДА ГУБИШ И КАДА ТИ НЕ ИДЕ СЕВЕР ТЕ НЕ ОСТАВЉА !!!   

Неких 1000 људи кренуло је са Маракане на Бањицу.Тамо жалосна истина нашег фудбала.Један улаз на трибину што је створило очекивану гужву и подизање тензије,на крају су ваљда сви успели да уђу.Ту треба похвалити и једног нашег човека који се исцимао док и последњи човек није ушао на трибину.На трибини нешто лошије издање,мада смо у неким тренуцима грмели.Ипак могло је и морало доста боље.Биле су 2 пароле које су везане за актуелна дешавања.Занимљиво је било и прозивање Ранка Стојића.

ПС. Колико је ова стадион мали за нас,говори и то да је "галерија" била крцата.

Велики број и расположеност људи за навијање чини ми се да довољно није искоришћено, вероватно јер је најбољи у вођењу цело време био на улазу и помагао људима да уђу-свака част на цимању. Навијање испод нивоа ове полусезоне, најјаче је грмело "литар сперме то је права доза", остало испод нашег нивоа. Пароле право у центар као и сваки пут. Сад је мала пауза па настављамо...

Ранко је био прозиван чак и мегафоном,и то из непосредне близине ;D

Радовци имали неке неку шкработину од нашег грба коју су спојили са педерском заставом. ???
ПРАВДА=ИСТИНА за УРОША!
САМО ЗДРАВИ У ГЛАВИ-ПРОТИВ СИСТЕМА!

Кад сте се већ дотакли комплексаша.
Прва парола им је била у фазону "против дискриминације за 3 оргазнизације" и држали су наш неки нашкрабан грб, ону педерску заставу у бојама дуге и неку трећу коју нисам успео да протумачим
Друга им је била "Кењај. Не у гаће" и трећа им је била "ББРС, СПС, ХРС, ДХСС, ДС... Шта сте данас?"
Нису вредни помена, али ето чисто да их поменем због гомиле глупости које су истакли

Данашњим паролама, бацањем бакљи одозго и својим понашањем успели су да ископирају оне "генијалце" што су били преко пута нас на дербију. Вероватно су им исти смишљали и пароле, које су иначе занимљиве у периоду од  10-е до 12-е године.

Заиста леп дан и још лепше гостовање...Кортео и бројност на нивоу, добро је и навијање било, сигурно би било много боље да смо имали нешто више пиротехнике, да се подигне маса мало...



http://www.blic.rs/sport.php?id=84972 Ево у данашњем блицу лапрдају као по обичају ... Ово би могло да нас потстакне и да долазимо у што већем броју на утакмице прво против чуке.Да виде како је север "ојађен" ...  А о дербију и да непричам..Са свих страна грми маракана  >:(
Ljubav si mi jedina,ti si moja sudbina,bilo da si prva ili da si zadnja volecu te uvek ja !