У среду 08.04.2009. игра се 24.коло првенства у оквиру кога наш клуб гостује на стадиону јна... Утакмица почиње у 17:30 часова, а улазница за Север је 500 динара...

Посебан позив за ову утакмицу никада није ни био потребан, али ситуација налаже да дамо све од себе да се појавимо у екстремно великом броју, дођемо на време пре свега (колико је то могуће због радног дана) и да пружимо максимум како би помогли нашој екипи да победи...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Делије само једна констатација... знате и сами да стока пусти два улаза на онај њихов лавор,па улазак траје до полувремена,често праћен инцидентима и кошкањем са муријом... ајмо да дођемо што раније и направимо карневал...

Капије се отварају 3 сата пре текме!!!

Quote from: KB FCRS on April 06, 2009, 08:11:22 PM
знате и сами да стока пусти два улаза на онај њихов лавор,па улазак траје до полувремена,често праћен инцидентима и кошкањем са муријом... ајмо да дођемо што раније и направимо карневал...


Мислим да смо ми одлично одрадили све што је до нас,не може се речи да је резултат лош,јер није било подршке или да је била лоша...Дали смо све од себе.Одчино навијање папирићи и балони су супере изгледали...Све је било одлично сем резултата...
Ljubav si mi jedina,ti si moja sudbina,bilo da si prva ili da si zadnja volecu te uvek ja !

Одлично навијање? Можда би и било да смо навијачи Јагодине. Лоше смо одрадили овај дерби и треба то признати, није срамота.

Ово је било испод нашег нивоа. Упоредите само наше издање са прошлог дербија на ЈНА и ово сада. Никада ми неће бити јасно зашто људи гледају да заузму централна места ако немају намеру да дају све од себе свих 90 минута. Лошијем навијању су, можда и пресудно, допринеле две ствари. Прво, са огромним поштовањем за људе који су били на шипки, што је већ речено пре почетка утакмице, или води навијање или се спусти доле. Мало депримирајуће делује то кад видиш виђеније људе са трибине како се попели на шипку и гледају утакмицу. Понављам, уз сво поштовање према њима. Друга ствар јесте позитивна, али је имала негативне ефекте - бројност. Стварно је супер то што смо буквално препунили север, али је то утицало и на лошије издање.

Корео је лепо изгледао, свака част момцима који су пре меча отели ону глодарску заставу(а свака част и глодарима, успели су да изгубе једину заставу коју су донели), број људи исто одличан, али певање... И кад смо добро певали, то смо радили из ината, после њихових голова или таквих ситуација. Можда је "але але але о" могло да раздрма масу.

Ипак, најјача два утиска од вечерас су гробарски спринт 2х100 метара пре почетка меча и паљење на крају меча.   

Просто кад читам све ово шпитам се да ли сам био на истој утакмици као неки овде ?

једна јебена трећина људи навија !!??

па у курац, јебем ти и навијање и све ја грло одрао а гледам мајмуне са крајева трибине како чешу муда и боле их бриге за трибину, штакори су нас доста пута надјачали у навијању, и поред песме на Северу могао сам јасно чути шта пева супарничка страна што морам да признам до сада није био случај :(

Гледам штакоре јеботе живот навија сваки од шипке према истоку до шипке према западу, а ми у појединим моментима као гомила девојчица које су се изгубиле на екскурзији, чак сам и у копу примећивао доста малодушних

Светле тачке, Нова песмица "ТИ СИ САМО мали партизан"  :)
Отета застава
Паљење гробља дим се видео километрима унаоколо :)
и тај чувени спринт 2х100 метара мада нисам био присутн али лепо је знати да пацови  имају зечије ножице  ;D

Поздрав


Шта рећи,на моменте је било добро,али ово остало да се заборави...Али једино где сам се смејао,то је било када је један лик улетео на атлетску стазу,и кренуо ка терену,а други пут је скинуо шортс и окренуо дупе ка нама...хахахаха....
мосхато

Разлог лошег навијања као и увек пре свега пун курац дерби навијача,шта се све могло видети у централним деловима трибине,боље и да не пишем...плус кад су се сморили после голова,то тек није било ни за курац,па поред њих и људи који желе да оставе грло на стадиону изгубе вољу,бочни делови испуњени углавном симпатизерима неми...Знам да сам ја небитан фактор у свему,али по мени стварно несхватљиво да од 20 људи на шипци 3-4 анимира масу...

ево једне слике


Код Мостара нека бака зауставља мене и ортака и пита ''Децо шта оно гори?'' а ми ''Стадион,баба,стадион''...после је остала у чуду ??? ;D

ПРАВДА=ИСТИНА за УРОША!
САМО ЗДРАВИ У ГЛАВИ-ПРОТИВ СИСТЕМА!

Не знам чему слике ЈНА како гори. Јел треба да се поносимо тиме? Моје мишљење је баш напротив, треба да нас буде срамота јер је то гробарски фазон, удри столице.
Бројност врхунска, визуелно на нивоу, прво полувреме одлично навијање, друго само на тренутке, али већином много слабо. Уместо да их усеремо од навијања као онда на Мари кад су водили 4:1 људи иду по трибини и пале папириће. Јебем му матер какви смо то људи

Треба све да се види, и наше добре и наше лоше стране.

Quote from: Игор on April 08, 2009, 09:32:00 PM
Треба све да се види, и наше добре и наше лоше стране.
наравно да не треба бежати од грешака али колико ми се чини појединци се поносе тиме. Мене је срамота, велика мрља на наше вечерашње издање

Тренутно је 15 слика у галерији!
http://www.delije-caffe.net/galerija/index.php?spgmGal=2008-2009/136_derbi

Два видео записа:
www.delije-caffe.net/video/2009/136derbi_papirici.wmv
www.delije-caffe.net/video/2009/136derbi_baloni.wmv

Вечерас нисмо певали ни Косову, ни конобару, а Урошу је посвећена само једна песма, ако се добро сећам... Зашто је то тако?

P.S.
Претпостављам да је мој претходни пост избрисан због латинице. Извињавам се ретроактивно :)
Стадион пун, у диму све,
и заставе се вијоре...
Бубњева звук одјекује,
Север у трансу лудује...
И запевајте, Делије...

Рукометаш,уопште се се поносим тиме,ако ми верујеш,имам готово идентично мишљење као и ти,слику сам поставио јер је повезана са нашим издањем,са шипке се могло и требало апеловати да се не пали,али није.Јебига,десило се,идемо даље...

још пар детаља са утакмице
Пуштање ферида авдића са разгласа и талибани у распомаљеном трансу,па оно Ви сте гробари-ми смо гробари надвикивање,где су по обичају испали папани...
ПРАВДА=ИСТИНА за УРОША!
САМО ЗДРАВИ У ГЛАВИ-ПРОТИВ СИСТЕМА!

Искрено,боле ме баш за ту рупетину и да изгори цела,дал смо отишли корак уназад овим потезом исто ме не занима,нега гори ђубре !!!
Што се наше трибине тиче,бројност,кореографија,бакљада,пароле,све је било супер,али једино навијање није било на нивоу,нова песма за комшије није грмела како се можда очекивало,резултат и игра на терену утичу на расположење неколицине људи,али шта је,ту је.
КО НЕ ДОЂЕ У СУБОТУ НИЈЕ ДЕО СЕВЕРА !!!

Навијање је било мање више очајно, брдо људи и у копу није певало, а могу да замислим како је било са стране. Нова песма против партизана је одлична али ни једном није отпевана како треба. Интересантно је било видети глодаре да долазе ка северу, обично је обрнуто. Најјачи су ми били ликови што снимају, било их је пун курац. Снимали и кореографије и паљење и цепање заставе све су забележили... Страшно...
Срушен и спаљен до темеља...

Шта се конкретно десило? Ко је долазио, гробари???? Када је то било, где? Дајте мало више информација, јер ја сам био сатипо пре почетка код севера, чекао ортаке који су каснили(препознаће се) и ништа сем туче са муријом нисам видео.