Лепи стадиони, лепо горе, а ружни остају ружни, чак и кад горе!

Quote from: николаБГ on April 08, 2009, 10:48:02 PM
Шта се конкретно десило? Ко је долазио, гробари???? Када је то било, где? Дајте мало више информација, јер ја сам био сатипо пре почетка код севера, чекао ортаке који су каснили(препознаће се) и ништа сем туче са муријом нисам видео.
наши им цимнули заставу и дошли преко истока, онда гробари истрчали из тунела за играче и кренули ка северу али даље од атлетске нису стигли јер је утрчала мурија, ништа спектакуларно

Ау, докле ћете да кукате?Навијање је било добро с обзиром на околности!!! Нећу да кажем да је било врх, али једно од бољих издања у оном, назови стадиону! Паљење стадиона на крају никако није на нашем нивоу, па они су то радили пре 10. година!!! Даље, неко је рекао да нисмо певали о Космету и конобару! Истина, нисмо,али сматрам да такође нисмо певали много о Звезди, колико год то некоме било чудно! Више смо вређали стоку! Ал то за неку другу причу!
Следећа текма је против Баната, немој случајно некоме да ово буде изговор што није дошао! Ако су и постојале неке шансе,више не постоје, титула је и дефинитивно изгубљена! Стога, сви на Север, не битно је хоћемо ли бити 2, 3, 4, кад већ први нисмо!Докажимо да нисмо за потцењивање!!! СВИ НА СЕВЕР ! ! !

А одакле су скинули,са ограде на југу или на истоку ?
БУДИ СРБИН ПИШИ ЋИРИЛИЦОМ.

А кад се то десило?
То се односи на заставу "Зебре"?
Јел застава била окачена на југу или на истоку?

неких сат, сат и по пре текме, нисам видео одакле је скинута јер сам видео наше тек када су дотрчавали до Севера. Не могу да гарантујем 100% јер је била згужвана али чини ми се да је то била ова што је запаљена

Још два видео записа:
www.delije-caffe.net/video/2009/136derbi_kop.wmv
www.delije-caffe.net/video/2009/136derbi_navijanje.wmv

Гледам ове Кизине снимке, ово певање је много добро, а визуелно такође заслужујемо високу оцену... Наравно, није ово ни наше најбоље, а далеко од тога и да је најгоре издање на јна... То је просек, тај стадион је једноставно уклет за нас, никада до сада, чак и када смо били у најбољој навијачкој форми певање на њему није звучало врхунски... Е једино због те уклетости одобравам мало паљења, ето чисто да се отерају зли дуси  ;) А  реално, није нам превише требао такав чин, то је нешто што је достојно само оних који су познати по бежању, лајању и режању, оних који су безброј пута до сада показали да су им столице једини непријатељ пред којим нису устукнули и изашли му на дуел...  Стога не бих даље коментарисао, а и вама саветујем да не губите време, скрећемо тему са битнијих ствари које су обележиле данашњу утакмицу...

Идеално време је привукло доста људи на стадион, а Север је био одлично испуњен, иако је и овог пута било кашњења на  улазу... Додуше, мање него претходни дерби на јна, и недовољно да угрози све што је било планирано за данас... На истоку и западу је данас било доста Звездаша, упркос томе што је титула вероватно и пре ове утакмице изгубљена љубав према клубу и бројност и овог пута показју ко је ко у овом граду...

Дешавањима на трибини претходио је инцидент са жандарима у непосредној близини Севера... Завршило се без већих последица... Утакмица започиње одбројавањем и бацањем десетине хиљада папирића уз Пуне трибине... После дуже времена ова песма отпевана баш онако како треба... Север је током целе утакмице красио и велики број црвено белих барјака , а након папирића упаљено је и неколико димова...На гробарско певање да су најјачи, одговара им се са Ви сте гробари најјачи сте најјачи... Ређа се репертоар песама типичан за дерби утакмице и негде половином полувремена пева се нова песма и поред скепсе многих како ће звучати на овом стадиону морам признати да је једна од боље отпеваних данас... Дакле, Ти си само мали партизан (ово име песме се примило међ људима) је одлично отпевана и касније у пар наврата током утакмице, а тај први пут је била испраћена и паролом "Имаш комплекс од нас цигана"... Касније је парола пребачена на ограду... До краја полувремена упркос неповољном резултату наставља се солидно певање и ређају се    Јебо вам пас матер (уз тотални транс на трибини, скинуте мајице које се врте над главама), Звезда ми је све, Када Звездо играш ти, Сад на гол...

Друго полувреме почиње подизањем црвених балона и солидном бакљадом... Све то прати Црно бела застава симбол је пичкетина која је певана више пута до краја утакмице... Наставља се са прозивањем гробара кроз песме, Ти си само мали партизан, Гробарске мајке, Мој гробаре, али и давањем подршке нашој екипи уз Ајмо ајде сви у напад, Кад Звездо играш ти (дозивање са западом), Ууу Ааа Звезда (дозивање са истоком) , а онда у једном моменту опет карневал на Северу... Уз Але але але о, ајде Звездо сад на гол цела трибина прво иде ка десној па онда уз следећу строфу ка левој страни... Све је то потрајало 5-6 минута и добро нас забавило а са стране вероватно изгледало јако добро, мада стоји да се крајеви трибине нису довољно укључили... Ни овог пута нисмо заборавили нашег брата Уроша чије смо име скандирали у пар наврата, а и отпевали Нека вечерас свако зна шта значи правда за Уроша..

На Северу се показује и отета гробарска застава Зебре и наравно прати је песма да је симбол пичкетина! Несхватљиво је да је југ уместо да заћути показао колико је (не)свестан свог пораза ладно скандирао Јави се Север!!! Касније се наравно иста пали и одлази у историју... Одоговор,тј. констатацију скорих дешавања у близини њиховог стадиона, гробари добијају неколико минута касније... Паролу преко целе ограде: Колико пута треба да бежите да бисте престали да лајете и режите? прати и потпис на трибини: ИЦЗ, БСЦЗ, ХЦЗ... И ово су пропратиле прикладне песме...

На крају следи мали пад, вероватно због пораза на јна после 8 година, али то ни мало не сме да буде оправдање, наше је било да одрадимо утакмицу до краја и станемо иза свих песама и парола које смо одрадили данас... Уместо тога атмосфера се урушила, кренуло се у паљење столица и само централни део је до краја песмом испратио дешавања на терену и играче када си излазили...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

ма дај прво полувреме лоше...друго кренуло одлично али онда опет огроман пад!што неко рече лепо да признамо да је лоше па следећи пут да деремо

а што се тиче паљења...јбт неки људи су баш уживали...видиш га како је срећан што пали~пироман...дебилизам

ал опет јбг неки гнев или шта већ...ае идемо даље  8)
CEKA SE KRAJNI ISHOD!

Quote from: Dzo_Palac on April 08, 2009, 11:26:27 PM
ма дај прво полувреме лоше...
ја нешто не памтим да смо неко полувреме на ЈНА боље одрадили него прво данас

јбг по мени не ал ае како хоћеш...

иначе да кретање лево десно и јебо вам пас матер уз скидање- ти моменти су одлични били !

CEKA SE KRAJNI ISHOD!

Гледам вас шта пишете и не могу чудом да се начудим бре. Па јел они нама редовно пале стадион? Нама се то једном десило, управо сад, што не значи да требамо неком да се правдамо овде бре. Она стока сваки пут када то уради, окачи слике на сајт. Далеко од тога да требамо да се реванширамо, али не треба ни да се правдамо било коме!




...срушен и СПАЉЕН до темеља... ;D

скоро све већ речено. Нешто што ми је доста засметало је превише ликова на огради који су само блејали и гледали фудбал! Стално  причамо како се решити блејача и позера,а данас  смо их имали масу на огради! Чему то води:-\  Само дају лош пример другима!
На огради треба да буду само људи који ће да воде навијање и анимирају масу,а позери :-[

Углавном,мишеви су данс у неколико наврата показали колико су брзи  ;)
мора да редовно тренирају. ако наставе овако могу ладно на олимпијаду ;D

Quote from: rukometas_bg on April 08, 2009, 11:02:33 PM
неких сат, сат и по пре текме, нисам видео одакле је скинута јер сам видео наше тек када су дотрчавали до Севера. Не могу да гарантујем 100% јер је била згужвана али чини ми се да је то била ова што је запаљена

Куда су дотрчали наши назад, преко терена или истока? А глодари били у тунелу? Шта су тамо тражили, колико их је било? Па зар тамо није мурија, како су смели да буду доле, треба их казнити због лоше организације- ако сам добро разумео, 200 домаћих навијача стоји у тунелу из кога излазе играчи! Па где то има?

ПС Кизо, 'оће ли то? ??? :D

Quote from: kscz on April 08, 2009, 11:43:34 PM
Гледам вас шта пишете и не могу чудом да се начудим бре. Па јел они нама редовно пале стадион? Нама се то једном десило, управо сад, што не значи да требамо неком да се правдамо овде бре. Она стока сваки пут када то уради, окачи слике на сајт. Далеко од тога да требамо да се реванширамо, али не треба ни да се правдамо било коме!



Мислим да не жели нико да се правда за паљење стадиона већ да каже да онако нешто нема везе са причом севера,али као што неко рече треба показати и кад се раде добре ствари и кад се некад деси и нешто лоше.
Иначе један веома битан детаљ после утакмице су дивљаци кренули да гађају керове док су наши још били унутра,смирили су се тек кад је један дечко улетео у гомилу и кренуо да бије све око себе,е па мислим да је много више људи у том тренутку требало да крене за њим...у једном тренутку су кретени кренули да носе контењер кући или где већ ја не знам,углавном прилази им неки лик из екипе да врате контењер и онда дебили њих четворица,петорица вуку онај контењер назад,ово довољно говори.

Quote from: Милутин on April 09, 2009, 12:49:49 AM
Quote from: kscz on April 08, 2009, 11:43:34 PM


онако нешто нема везе са причом севера

Баш зато сам и написао "Нама се то једном десило, управо сад", не треба придавати толики значај томе, и писати којекакве жалопојке овде, десило се, па шта...


Quote from: николаБГ on April 09, 2009, 12:27:28 AM
Куда су дотрчали наши назад, преко терена или истока? А глодари били у тунелу? Шта су тамо тражили, колико их је било? Па зар тамо није мурија, како су смели да буду доле, треба их казнити због лоше организације- ако сам добро разумео, 200 домаћих навијача стоји у тунелу из кога излазе играчи! Па где то има?

Наши дотрчали преко истока кад су носили заставу, а с обзиром да глодари и нису носили заставе(неко шатро јединство, шта ли), вероватно је била на истоку. Али њихов стадион, њихова застава, ко их јебе.
Видело се да се после тога нешто ускомешали, и да нешто раде, скупили се у тунелу, излетели из њега и по оној врућинчини истрчали један спринт од 100 метара. Онда излетела мурија из тунела и глодари мало каскали ка западу(да узму даха), а онда још један галоп ка својој трибини. И чини ми се да их није било ни близу 200, максимум 100, а вероватно мање од тога.

У преводу, шта год да су хтели - испали су дебили.

Морамо бити искрени и признати да нисмо баш блистали јуче. Почетак је изгледао одлично, "Пуне трибине" и папирићи на све стране. Брзи гол је изгледа сасјекао многе у навијању па су почели пратити текму. У остатку сусрета истичу се "Але але але о", "Ууу ааа Звезда", те "Ајмо, ајде".

Паљење не бих посебно коментарисао. То није на нашем нивоу.



Quote from: Mikelandjelo on April 09, 2009, 09:49:17 AM
Паљење не бих посебно коментарисао. То није на нашем нивоу.
Али си га ипак прокоментарисао!
Зар вам није досадно причати само о једној ствари?

Можда би могли да,мало коментарисемо ста би могли да урадимо да будемо јос бољи кад дођемо опет тамо.Ево један од мог утисака,стајао сам са о..о де.м,баш код улаза.Незнам,засто али опет нецујемо ништа,а ја се дрзим пароле боље не певај,ако незнаш ста се пева у датом тренутку и сацекај,да будем прецизнији,чекали смо коп,па тек после секунд се ми укљуцујемо.Ето мозда би могли да заврсимо са тим столицама и мало о томе дискутујемо,јер моје је мишљење да би то требало сто пре да решимо.Наравно увек има тих дерби навијаца којима ни да разглас имаш не вреди прицати...