Nazalost pre oko mesec dana Jelen pivo u dosluhu sa Vodka izdalo je mene :D
Mesec dana nisam uopste pio pivo,sve do Exit-a gde mi je Tuborg bio melem.
Lav ne pijem 0.5,samo mali.
Bas nam francuz :ruke  doneo shita pa nisam hteo da se razbijam od piva onako napusen,tako da mi je trenutni melem-mali Lav.
Samo mi nije jasno-kako je francuzima cele godine?

Corona (numero uno  :sampion ) , Stella Artois, Heineken!

Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Ma Skopsko je extra,samo ne znam bas da li ga ima kod nas ovde,ja ga cevcio u Makedoniji  :flasa .
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Quote from: "Djape_BBrdo"Ma Skopsko je extra,samo ne znam bas da li ga ima kod nas ovde...

??????? ?? ???.
??? ?? ???????? ???????, ?? ???? ? ??? ?? ?????? (???), ? ???? ?? ????? ???? (????? ????????) ? ?? ??? ???????.  
?????? ?? ????? ?????.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Uveli u Mek pivo???  :zbunjen

samo kod nas... ;pivo

??????? ?? ? ?????? ?? ??????????? ??????? ??????????? ???? ?? ?????? ???????. ? ??????? ?? ?? ???? ?????? ???????? ???????. ? ?????? ?? ????? ?????? ? ??????? ? ??????... :rofl

?????... :lol:

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "DELIJA_KNN"Uveli u Mek pivo???  :zbunjen

samo kod nas... ;pivo

Pa ima sigurno godina, ako ne i vise od kada se u Meku moze naci pivo i to skopsko. Bas mi nije jasno da od toliko pivara sa koliko raspolazemo :D  nije se moglo naci nase pivo, mada sam primetio da se pije u malim kolicinama.

????????!!!  :flasa

1. U petak 19. avgusta i subotu 20. avgusta 2005. na jednoj od lokacija na Kalemeganu ce biti sakrivene po tri gajbe piva. U 15 casova iz Donjeg grada sa punkta Turisticke organizacije Beograda polazi pet prijavljenih ekipa (od po tri clana) u potragu za blagom koje se nalazi skriveno unutar Beogradske tvrdave.  :D

Prijavljivanje: na e-mail dveselinov@tob.co.yu

2. Premijerno na ovogodi

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Meni je sinoc extra bilo na Feer Bestu.
Krenuo sam sam sa WFB Bavarian beer (pivo koje je po mom ukusu najukusnije na svetu), pa sam se zabio kod Union shtanda i tu pocirko 2 Uniona (takodje do jaja pivo), pa sam probao onu Cannabiu (ne preporuchujem, 200 din+nema ni v od ukusa vutre, mogli su i jelenka da sipaju u flashe ne bi se primetilo), posle sam veche zatvorio sa cheshkim Pilsnerom i spuco 500 din na autice i one kamikaze. Onda je usrana kisha pochela da pada a ja ako nisam navukao upalu pluca...

Quote from: "Maj 25"Krenuo sam sam sa WFB Bavarian beer (pivo koje je po mom ukusu najukusnije na svetu)...

??? ??? ?? ? ????? ???????? ?? ??????, ??? ?? ?????? ???????? ? ????? ????????????? ??????? ???????? "?????", "???????" ? "??????", ??? ???????? ?? ??? ??????? ????????.  :)
?? ???? ??? ? ?? ??????? ???? ? ?????, ???? ? ????? ??? ????? ?? ?????? ????? ???? ?????????.  :D
?????? ??????? ?? ????, ?? ??? "?? ??????" ???????? ????? ????? "??????".
?????? ?? ?? ???? (?? ?? ????? ????, ????? ???? ????!) "????????". ??????? ?????? ????? ?? ????. ???? ??? ???? ???? ???? ??? ???? ???????. ???? ???????????.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Kanabis vopi je gori od MB sigurno, ono je neka smesa koja bi trebalo da lici na vopi.

Igraj mala, ja ne mogu umoran sam padam s nogu.Pivo i viski nocas rade ZESTOKO a  pjesma samo ideeeeee ;pivo  ;pivo  ;pivo
\Ja zbog tebe pijem,bolje da te nije bili,bolje da te nisam ljubio!!!!!!!!Opija me ova mala,mnogima je srce krala........Dejan Dejanovic....a Sledeca je Od Vikenda do V :flasa  :muzika  :bier ikenda...
 slucaju da Kosovo dobije nezavisnost...Poceti sa akcijama protiv Albanaca i svih onih koji stoje iza njihove ideje tj Nezavisnosti Kosova,do potpunog unistenja.

????? ?? ???????? ????? ? ????? ?? ?? ?? ???? ?????? ????? ?? ????!   :D

????? ????? ?????? ??? ?? ???? ????????

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Probao svasta ali Takovo viljamovka i domaca kajsija od ortaka su neprevazidjeni.

Volim shljivovicu , pogotovo domacu shto tetak donosi iz okoline Prijepolja . Dobra je i ona zamedljana , a ona komovica je zivi otrov  ..

Iako nisam ljubitelj zestokih pica izdavajm dvije rakije: Zuta osa, Lincura!
Civas je lipov kurac za ove dvije rakije!

Grejana je zakon, pogotovo u predstojecim kisnim i sneznim danima. Od "regularnih" najvise volim klekovacu iz uzickog kraja, kako samo klizi niz creva...  :flasa
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]


Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "dzicKara"Iako nisam ljubitelj zestokih pica izdavajm dvije rakije: Zuta osa, Lincura!
Civas je lipov kurac za ove dvije rakije!

Zuta osa je hit ovde u usa, i stvarno je dobra i jaka rakija, medjutim, nedavno se pojavila nova, jos lepse pakovanje i jos je skuplja - Imperija, i stvarno je mnogo dobra, vrh!