Koji su to ludaci, ja pijem izuzetno brzo, ali 1.5l votke u pola sata :o  ja bi mozda mogao u 3/4 h za popijem tu kolicinu, mucenici. Jedan moj ortak je pre jedno 8/9 godina u jednom kaficu eksirao, jebem li ga mislim da je bio konjak/vinjak, 24 komada za redom - poslagana na sanka - kod 25-og se onesvetio i pravac na hospitalizaciju!


"Takmicenje u ispijanju votke u Volgodonsku, na jugu Rusije, zavr

QuoteStrucnjaci procenjuju da je svaki sedmi Rus alkoholicar.
Samo.Ja sam bio ubedjen da je ta brojka mnogo veca.Mozda si lose procitao, mozda svaki sedmi nije alkos ;pljuga

Kad se pojavilo MB pivo nije mi se cinilo nesto posebnog ukusa jedino sto je ambalaza bila gotivna ali ne kupujes pivo zbog ambalaze. I onda rekoh "Jebes MB, jelenko je zakon". Sada MB proizvodi 4 vrste piva (svetlo, tamno, crno i premium). Tamno i crno su do jaja, probajte ih. Na oko nema neke velike razlike izmedju ova dva ali je ukus tamnog specifican.
:flasa
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Prvi put kad sam probao MB pivo onako hladno odmah sam ga pljunuo i izblamirao sam se pred jednom ribom :). MB pivo je sranje... necu vise da ga pijem. Jelenko & Amstel  :)

Ma MB pivo zaudara na Pakistan (zemlju porekla)
Zato ti nije odgovaralo Kizo.
Nego kuda proli jel po ribi,pa ti to namerno da bi kao ono posle "jao izvini daj da obrisem" namigivanje

JAEGERMEISTER&RED BULL ponekad
CRNO VINO cele zime
PIVO uvek (domace: pancevacko naravno, nik, jelenko)
CampariDjus!!!

Pivo je naj,od zestina pijem samo votku,ponekad.
Kad sam na nogama(tekma,dobra zurka,blejanje)mogu da popijem mnooogo piva,ali za votku jos ne znam,jednom sam popio pola litre,ispala mi flasa i razbila se,sreca,bio sam u punoj snazi,skroz drugaciji lik,i mislim da sam popio jos malo da bih overio.

Dve stvari sam naucio trezan:
1.da smuvam ribu ;pljuga
2.da se pobijem i udarim prvi!

Dve stvari sam naucio pod dejstvom alkohola:
1.da jebem :jebanje
2.da ubijem od batina :boks
Ovo vazi samo u umerenim dozama alkohola.

Inace ne pocinjem sukob(pijan ili ne),samo posmatram i kad je vreme onda gazim.
Jeste da se kao i svi bijem losije kad sam mortus ali ne ostajem duzan.
TIGRE:jesi li bio nekad u Indjiji(spominjao si u jednom topic-u ortaka iz Indjije)?

Indjija je za cirkanje i zezanje BROJ 1,pogotovo leti kad rade sve baste.
Jedina u okolini ima pesacku zonu u kojoj je lokal do lokala(kafic),i ima vise lokala nego sva mesta u okolini zajedno i svi su puni.
Petkom su promocije,tada su odredjena pica(npr.pelinkovac-toceno pivo)30-35 din,standardna cena je-Jelen,pils 50,60 din,zestina50-60din...
Ma kod nas je ubistvo,petak,subota,nedelja vece,odvaljenih ljudi na sve strane.
Jedino sto je pun kurac fenseraja...

limit piva je dvanaest limenke od 33 cl...a zestoko pice 3/4 od litarske flase famous grouse...ovde u barceloni je pivo veoma jeftino...20 centi flasa...samo ovde nisu domaca piva kvalitetna... san miguel jedino sto valja...najjace pivo ikada ubedljivo je pecko pivo... ;pivo

par puta se desilo da se bas komiram od alkohola ali nikada od piva....a ovde u barcelonu je pozitivno sto je varenje legalno...do jaja bre! sranja pravimo samo sa marokancima jer su kao stoka... ipak mislim da se bolje bije kad sam trezan jer si brziji jaci i bolje mozak funkcionise....

Zvezda je zivot fc barcelona je sitnica...

i jos nesto me zanima mada nije za ovaj topic...zastava delije zvecan cesto vidjam na tekme...dali su to momci iz Zvecana ili neki iz BG? jer imam kucu i familiju tamo pa me zato zanima... hvala unapred...
 CHI NON SALTA E A BIANCONERO!!

Quote from: "GUNDRA_SWE"
i jos nesto me zanima mada nije za ovaj topic...zastava delije zvecan cesto vidjam na tekme...dali su to momci iz Zvecana ili neki iz BG? jer imam kucu i familiju tamo pa me zato zanima... hvala unapred...

??? ?? ?? ???????. ?????? ?????, ?????? ?????!

Uuu,sinoc sam pusio mnoooogo dobar skank,ako sam dobro razumeo zove se ''White widow'',posle toga sam popio 4 vrela konjaka ;pljuga ,i sve u p.m.

do jaja...ako ih neko bude cuo ili video da mi ucine uslugu i pozdrave brata Zareta Derikravica iz Zvecana...znaju oni sigurno ko je...hvala najlepse unapred...
 CHI NON SALTA E A BIANCONERO!!

Quote from: "oblak  Sever"pozdrav cigani
Sinoc sam pijo nesto do jaja. Neka rakija iz Brazila i to od banana. Pijes , ide ali kad je udarilo  :batine , pa covece nisam mogao da stojim na nogama!  :lol:
Ispijam posle jednu limenku piva ma ne ide nikako.
Uglavnom ako ikad budete u prilici da pijete ovo , obavezno !!!
Ovako je meni islo , jedna piva pre pa flasa tih banana pa onda jedno pivo nedovrseno i  :rofl
ajde poz


Cacaka,ili Kasasa, votka Brazilska...
S

U petak sam popio punu casu likera a onda me glava pocela da boli i kasnije krenem u grad zaglavim do ujutro sa 5 krigle niksickog, nije mi nista bilo, samo me je malo uhvatilo a sto je najgore ponovo me boli grlo...

Da li je istina da se covek brze napije ako pije alkohol na slamcicu i ako jeste, zasto je tako?
Ja sam jednom iz razloga sto sam uz Hajneken (koji je izuzetno blag i mozes da ga pijes ko vodu) dobila izuzetno tanku i visoku casu, zamolila za slamcicu i posle samo jednog piva izasla iz paba valjajuci se od smeha kao da sam konzumirala neke opijate. A mozda sam samo bila dobro rasplozena. :D

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Mozda je to zato sto ne znas da pijes. Morace ovi iz Ultra Klana da te nauce, oni su doktori za te stvari  ;pljuga

Ne,ne,bila si dobro raspolozena.
Samo,da si pila JELEN na cevcicu...

Ako vi tako kazete, onda sam se istripovala. :)
Jednom sam videla neko moje staro dustvo iz skole kako svi cevcicama cevce (njih 10) pivo iz posude za led, pa sam i tada mislila da je to neka fora za brzo opijanje i u toj zabludi sam ostala do danas.  :D

Kizo kad si sa dobrim drustvom popiju se bokali i bokali piva a da to i ne osetis, a tog puta sam u pab izasla sa nekim frajerom koji je sebi narucio casu mleka.  :zbunjen

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "lucky_star"...narucio casu mleka.  :zbunjen
E svaka mu cast... bas je smeker..
:rofl  :rofl  :rofl
:cigla  :cigla
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

laki, ttebi treba pravi muskarac ... :D  neku vece smo ja i Kizin ortak popili 1.5l viskija i nekih 14/15 piva, i taman kad se otvorila druga dizna morao sam da idem kuci da me zena ne bije .... ipak, dobio sam jednu manju sljivicu ispod levog oka ali to je bilo iz nehata, sve ima svoju cenu ....

p.s. to za slamcicu sam i ja cuo jos davno, mada na mene nije delovalo

Najbizarnije ispijanje piva sam videla jednog leta na Adi. Pored tradicionalnalnog zabavnog programa koji je isao za TV, organizovano je mini takmicenje u ispijanju piva na flasicu sa cuclom! Ah, kako je to bilo odvratno. Takmicari su bili neki krezavi metuzalemi...greota je tako postupati sa pivom.   :D

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!