Mogu samo da zakljucim da je Radza pravi frajer za tebe. Moras da cekas da dodje iz Amerike pa da bude  :flasa  ;pivo

zanima me, da li je u mleku bio kakao? :)
Sta imate protiv mleka? uostalom, ono je jedino pice koje se moze piti iz maminih grudi namigivanje

Inace, moje omiljeno pivo jeste zuto mutno bavarsko: Paulaner (najbolje po meni, mada je skupo).
U diskontu sam nasao drugo bavarsko pivo "Zunfherrn" od pivovare Memminger, dobar kompromis za svaki dan, dobro je a nije  skupo.
Dobra alternativa je crno: Guinness je tu naravno najbolji.
Najgore koje sam ikad pokusao, to je spanski San Miguel.
Manite se od spanskih piva!
Nisam ja veliki pijac. Volim pivo pogotovo sedim za stolom i dobro jedem.

Ne mogu da vas razumem da vam se svidja heiniken i amstel pa ja to ovde u holandiji vise ne mogu da pijem. Zato u zadje vreme samo koktele pijemo ja i moja ekipa, jedno 4-5 koktela i mrtav pijan si  :flasa .
oj Je Zivot Pun Problema Na Ulici Od Malena Poshtovan Kod Klinaca I Drugara Kojih Nema......

Mr_White, ???? ?? ???? ??? ??? ??? ?? ?? ??????, ???? ?? ???? ??? ?? ?? ?? ???? ??? ????? ?? ????? ?????? ???? ? ???? ??????.
?????????? ?? ????? ???????????? ????? ? ???? ??????? ???? ????? ?????? ???????? ????...
??????? ?? ????? ????? ??? ???? ?? ?????????? ??????? ? ????? ? ????? ??? ?? ????? ???? ?????, ?? ????? ?????? ? ??????? ??? ?? ????? ??????...

?.?. ???? ?????? ???? ????? ????? (?? ??????), ???? ??????? ? ???????? (??? ????)... :D

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "Mr_White"Ne mogu da vas razumem da vam se svidja heiniken i amstel pa ja to ovde u holandiji vise ne mogu da pijem. Zato u zadje vreme samo koktele pijemo ja i moja ekipa, jedno 4-5 koktela i mrtav pijan si  :flasa .

Sinoc sam u NS popio 7-8 koktela SEX on the BEACH. Pivo vise ne pijem. Promenio sam fazon. Amstel je za prave navijace, a Heineken za pedere i mamine sinove.

Kizo care probaj Long Iland ( ili tako nekako) od koktela daj odvaljuje. Mada nije ni tropical dream los i bbc ja sam se u subotu posteno navario i napio :flasa  :spava  ;pljuga
oj Je Zivot Pun Problema Na Ulici Od Malena Poshtovan Kod Klinaca I Drugara Kojih Nema......

?????? ?????? ??? ??? ???????? ?????? ???? ????? (Stanley)...????? ??? ??? ?????, ?????? ???? ? ???...????? ??? ?? ???? ?????? ????? 2dl ? ?????? a ?? ???? ??? ??? ?? ?? ???? ?? ?????, ????? ?? ?????!   :)

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "KizaLion"Amstel je za prave navijace, a Heineken za pedere i mamine sinove.

Ti kad lupis jedva ostanes ziv...

J A G O D I N S K O  P I V O !!!!!!!!!!!

Bez Chiche Nema Priche!!! ;pivo

???, ???? ????? ???? ?? ???????????.
??? ?? ?? ??? ??????????  :o

Quote from: "lucky_star"????? ?? ?????!   :)
??? ?? ???? ???? ?? ?? ???? ???? ???? ??? ???????? ? ?? ????????.  :D
http://www.wineandliquorcourier.com/vodka/images/tanqueray_sterling_182.jpg

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote???, ???? ????? ???? ?? ???????????.
??? ?? ?? ??? ??????????  

Quote

da jos uvek se proizvodi ! u bre nekad je chicha bio naj pivo ikad  :flasa

Pa Sterling je najbolja vodka,uz to i prva koju sam ja pio u zivotu.
Ima dobre Bavarije(tocene,crvene-veoma ukusne) kod Vuka.
Jel neko pio FLENSBURGER?

????035 ?? ?????? ? ??? ????? ????????? ???????? ?????? ?? ? ???????? ???? ??????   :lol:

?? ??? ??? ???? ? ??????? ?? ???????? ???? ???? (????????? ???????!). ?? ????????????? ???????? ???????? ??? ???, ???????? ? ??? ????? ???????? (??????).
????? ?? ?? ?? ?? ??? ??????...   :D

??????????? ??? ?? ??, ???? ???????? ?????  :)

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

?????? ?? ?????? ?????????? ??? ?????? ???????, ??? ?? ?????? ?? ?????? ?? ????????? ?? ???. ?? ??????? ?????:

1. ?? ????????? ??? ??? 4 ?????? ????? ?? ???????? ?? 10 ???? (???? ????-???????, ???????? ??). ??????? ??? ??????? ??? ? ????, ??? ????? ????? ?? ???????? ??????. ???? ????? ?? ????? ???? ????, ??? ?? ?????? ? ??????????. ?? ??????? ????? ? ??????? ?????? ????????. ????? ?? ?????, ? ?? ????? ?? ????? ??? ????.

2. ????? ????. ?????? ????? ?????. ???? ?? ?????????? ????? ???? ?? ???? ?? ????? ??? ?? ??????????. ?????? ?? ?????.

3. ??? ?????, ????? ??? ?? ?? ???????. ??? ??? ???? ?????? ???? ?????? ?? ??? ????? ????.

4. ???? ???? ?? ???? ????? ??? ?????? ???? ????? ???????, ? ? ??? ???? ????? ??????????.

5. ?????? ??? ???? ?? ?????? ??????? ???? ???? ????????? ?? ????????? ???????. ?? ?????? ???? ?????? (2004 ???.) ?? ????? ????????? ???? ?????????? ? ???? ?? ????? ??????? ???????????. ????? ???? ??? ??????? ?? ?????? ??????? ????, ???? ?? ???????? ????? ????? ????????? ?? ???????? ???? ?????? ?????.

6. ??? ??? ?????, ????? ?????? ?????, ??? ?? ?????? ???? ???????? ? ????.

7. ??????? ????????? ?? ????? ???????. ???????? ?? ???? ?? ???? ??????????.

8. ???? ????????? ?? ???? ???? ? ?????. ???? ??? 15 ?????? ? ???????? ?? ?? ???? ?????? ??? ?????? ??????.

?????? ?? ?? ?? ????? ???? ?????? ??? ???? ?? ????????, ??? ?? ???? ??? ????? ????. ??? ?????? ??????? ????, ??? ??? ????? ??????? ? ???? ??????. ?????? ?????? ? ?????? ???? ??? ????. ????????? ???? ?? ??????? ?? ????? ???? ???????? ???? ??? ??? ????? ??????.
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Dobio sam letos 20-ak kom.iz Hamburga,mnogo dobro pivo,keramicki cep...

"?????? ?? ?? ?? ????? ???? ?????? ??? ???? ?? ????????, ??? ?? ???? ??? ????? ????. ??? ?????? ??????? ????, ??? ??? ????? ??????? ? ???? ??????. ?????? ?????? ? ?????? ???? ??? ????. ????????? ???? ?? ??????? ?? ????? ???? ???????? ???? ??? ??? ????? ??????"

:lol:  :o

A ja mislio da ja pijem.... bas ti dobro pristaje pseudonim namigivanje   ;pivo

A alkohol?
Kako stoje piva?Ja u poslednje vreme pijem Lav(tamanim) i Tuborg.

nego jel i vas uvek ali bas uvek boli glava kad popijete malo vise heinekena!!! Mene uvek!! Jebem ga!

Quote from: "Indjija"A alkohol?
Kako stoje piva?Ja u poslednje vreme pijem Lav(tamanim) i Tuborg.

????  
??? ?? ?????, ????? ?? "???????"?   :D
???? ?? ???? ????, ??????? ???????? ???? ????????.
????? ??, ?????? ? ???????????.  :)
??????? ?? ?????? ???? ?????????? ???? ???? ?? ???? ?? ????? ?? ??????? ????.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "lucky_star"??????? ?? ?????? ???? ?????????? ???? ???? ?? ???? ?? ????? ?? ??????? ????.

+ ??????? ????, ??? ??? :)

Quote from: "delija013"nego jel i vas uvek ali bas uvek boli glava kad popijete malo vise heinekena!!! Mene uvek!! Jebem ga!

?? ?? ??? ????????? ?? ???? ?? ?? "?????" ?? ???????? ?? ?????????.?? ???????? ?? ??????? ? ??????????? ??? ??? ???????, ? ??? ??? ??? ?? ???????? ? ????? ????

 ;pivo