Ko sve dolazi?

Cujem da su predate vize.

Bice gusto.

Samo zbog Zadra. Zadrani idu samo sa licnom (osobnom) kartom.

Za polufinale sigurno ne idem, a ako udjemo u finale mozda i skoknem do Slovenije.
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Pa bice bolje na 1/2 finalu...?

Pa vidimo se u subotu KIZO! ;pivo

@Delija BL ili neko drugi

Sta je sa ciganima iz RS??? Mislim vama netreba viza, koliko autobusa stizu???

ORTHODOX

Jel mozemo nekako da se prosvercamo u Sloveniju?
Jebote ovo mora da se overi.

Ajde u petak ili u subotu nekako da se ubacimo (ako viza bude problem) za prevoz cemo se snaci.

Bitno je da se ubacimo, a kako cemo izaci to nije problem ( ne mogu nista da nam ubace u pasos) :D

Jel zna neko mozda da li se igra i mec za 3. mesto  :zbunjen
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Quote from: "Niski Delija"Jel zna neko mozda da li se igra i mec za 3. mesto  :zbunjen

Igra se. Tako da mozes i u subotu da sretnes kojeg hrcka! :batine

nece vam biti tako lako protiv nas ka u beogradu.pripremite se na onakvu atmosferu kakva je bila u jazinama, i pazite leda! bit ce puuuuno zadrana, a i dobit cemo vas, nama sanse da zadar izgubi onako kao u bg-u. ovo cemo vam napraviti: :jebanje  :finger
mi smo zadrani zadar je na
alelarga

Nemas pojam koliko nam je svanulo kad smo saznali da igramo protiv vas. Objektivno, vi ste najslabiji medju ove 4 ekipe, a slucajno ste nas dobili u Zadru kada je ekipa tek pocela da igra i kad se malo ukakila od vasih navijaca. Sledeci susreti sa CRO ekipama su dokazali da je to bio samo los dan tako da ste svi debelo platili za taj poraz.

Vas nedostatak je sto sada necete moci da bacate kamenje i slicna nesportska sredstva tako da necete lako moci nase momke da izbacite iz takta. Nasih ce dosta biti tamo, a vasa nesreca je sto to nece biti neki salabajzeri vec iskusni momci i odlicna ekipa. A sa druge strane, mislim da vas Slovenci bas nesto i ne mirisu tako da mozete i njih da se pricuvate.

Sve u svemu, mislim da ce Ekezia opet imati svoje vece.

Znaci bice opet :jebanje
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Prekosutra krecemo u Ljubljanu.   :batine  :batine  :batine
 KO NE SKACE, VOLI GLADBAH ....

E bilo bi lepo da mozemo :(  da zapalimo gore da nademo nekog od ovih  "raspuhanih" tornada da se malo zabavljamo!! :batine
 DA VODIŠ DESET NULA, KU**C BI SE PESMA ČULA  FEDERACIJO!!!

Jedno pitanje za Zadrana - kako ste nastali? Da li je taj dan duvao Maestral ili Bura? Ili pak Jugo? Mislim da je ipak Jugo, dole iz Splita i podigao uragan tzv. Tornado. Twister. Znas iz geografije sam imao maturski, a tema je bila : elementarne nepogode, pa sam pricao o vama.

Vrlo jednostavno - glupo je obracati paznju na male klubove i jos manje navijacke grupe. Ako naletite, ne daj Boze, najebacete i to je to...

UL, posto posecujes  sajt Torcide sigurno znas da Armada i BBB najavljuju dolazak tako da bi ipak oni koji idu u Ljubljanu, pogotovo oni u nekim solo varijantama trebalo da obrate paznju, Ne kazem da ce stvarno doci neka opasna ekipa iz Rijeka ili Zagreba ali bilo bi glupo dozvoliti im da navataju neku nasu manju grupicu i pokupe salove ili ne daj Boze neku zastavu. Samo kazem: OPREZ!

NAPRED ZVEZDO, SAMO NAPRED, GDE TI IGRAS TU SMO MI!!!
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

Quote from: "PSIHOPAT"Prekosutra krecemo u Ljubljanu.   :batine  :batine  :batine

Ti si Ultra Roma ako se ne varam.

Koliko ide boysa? Cujem oko 100 iz Beograda.
Sta je sa vizama?

Orthodox ajd vidi da u petak uveche krenemo busom za Ljubljanu (prvo vadimo vize), u subotu finale, i vraticemo se busem sa boysima!

Ovo ozbiljno pogledaj! (Probaj preko tvoje sljake)

A jel to ti hoces da ides sa Bad Blue Boysima do Ljubljane  :D ? Au webmaster sad si se odao, uaaaaa Bad Blue Boys  :lol: ?
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

ako niste znali kizo je nas clan od 91....

Bas su sirmasni ! Pola hrvatske Tifo-Scene najavljuje dolazak, cak se i navijaci
Sirokog napalili.... Strasno !

Ja to nebi za Groblje ili Radovce radio...
 KO NE SKACE, VOLI GLADBAH ....

Do okrsaja vecih grupa sigurno nece doci, u to sam ubedjen.
Zato bi trebali da sprecimo, da manje grupice dobijaju batine,
da nebi ovi poceli da se pale, kako su tukli i jurili Cigane....

Dozeveo sam slicni slucaj u Belgiji na EP 2000 na utakmici
Engleska - Nemacka ....

Znaci ljudi oprezno i pametno u Ljubljani...

Vidi mo se !!!
 KO NE SKACE, VOLI GLADBAH ....

:nene e pa koliko je zadar slab cemo vidjeti u cetvrtak drage moje delije, a ako niste znali uskoro ce se osnovati  i tornado u va
alelarga

Da li je to ona Cibona koju smo dva puta razbili?

Ako jeste onda OK. A onaj Pope, da li je to onaj lik sto se nije video u BG dok mu je Pen ocitavao dobru lekciju iz skole kosarke? Ili vas omiljeni igrac sirovina Samanic koji sem snage nista vise nema? Bas bih voleo da vidim ko ce Ekeziu da zaustavi.

A sto se tice pretnji, pa pretili su i kad je Zvezda trebala da gostuje u Novom mestu i u Laskom pa niceg nije bilo. Lako je biti Baja na netu i pucati iz praznih pusaka. Samo, mali je kapacitet Tivolija da svi Zadrani i BBB i Torca stanu. Bolje da se igralo u Pioniru, bilo bi mesta za sve Zadrane
:finger
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]