Bla bla bla

Ko ce da najebe ce da se vidi na dan tekme. Zato se mani tih fora.

Zadar ajd mi baci broj mobilnog na privat pa de se nadjemo na cugu povedi i drugare ima dosta za sve! ;pivo :D

Kizo, gotivan intervju na naslovnoj  :)
(za malo, po navici da je preskocim) :D

p.s. Ziveo 3. april! :sampion

http://www.politika.co.yu/2003/0401/s09.htm

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

godra-koliko ja znam niko nije ni spominjao da ce neko od bbb doci u novomesto, cak niko nije ni znao da se igra...a kaj se tice ljubljane, malo ste si umislili koga jos boli kurac za  vas i zadar??? igrajte si tu vasu ligu i uzivajte

Navijac, citao sam ranije na vasem Forumu kako jedva cekate da dodje Zvezda u Sloveniju pa da cekate Cigane. Ne kazem da si ti rekao ali bilo je takvih izjava. Pogotovo na pocetku GY lige dok ste se jos nadali da mozete doci do F4. Lako je sada reci ma zabole me za vas, ali da je tako bilo - bilo je. Jurili ste vi nas sve zajedno pre rata, zato je toliko i najebalo na Maksimiru . posebno pripadnika Kohorte i Torcide koji i nisu imali neke veze sa Dinamo - Zvezda, ali opet su se pojavili. I Cigani su isli sa Grobarima i obrnuto.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


USTASE bice vam krvava Subota :vesala  :prst

Ma to su bre napaljeni klinci koji tekmu nisu videli oni najvise seru, kao mi cemo ovo i ono vama, a oni nisu ti "mi" nego misle na BBB kojim oni misle da pripadaju tako sto odu na neku Evro tekmu ili derbi. Mislis da bi ovi razglasili svima preko neta da dolaze? Mislis da bi Cigani pricali preko neta kako idemo u Makedoniju da cekamo BBB?

e pa odkad je zadar zadnji put igrao protiv zvezde nabavili smo i pjacanja i to jedan od njih na centarskoj poziciji koji je usput bio najbolji bloker u ruskoj ligi koja je kud i kamo jaca od te va
alelarga

E moj zadranine:Popovic je ipak Srbin i kad igra protiv nas proradi mu ipak neki gen pa
pogodi najvi

Citam sad na B92 da iz BG'a stizu 500 cigana?!?!?!?!? U jebote!!!!!

Jeli se to oni malo zajebali??

Ekezia ne sutira trojke ali zato lepi na poster :finger

I kazes bio treci bloker u Ruskoj ligi. Koji su tamo timovi sem CSKA? Dokle su dogurali, ajde objasni nam. Sem CSKA i nemaju neke timove, tako da jedan jak klub nikako ne moze da bude merilo jacine jedne lige.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Kakvih bre 500 jesi normalan...

ako nisi znao, rusi igraju uz domace prvenstvo, euro kupove i ligu slicnoj goodyear ligi koju su kako se zna osnovali hrvati i da mi nismo tako dobri vas nebi ni bilo u ligi zato imate biti zahvalni a ne podcjenjivati! pa ako ces bas tako, bodiroga je rodeni zadranin, a po meni va
alelarga

Quote from: "webmaster"Kakvih bre 500 jesi normalan...

Sad su promenuli cifru. :D

Jel stvarno nema nikog ovde iz RS sto zna koliko njih krecu za Ljubljanu??

Bitno je da se Pop krsti sa 3 prsta a ne lopatom, nije katolicka picka kao njegova majka, nego dobar tatin sin :)

Ako si ti Hrvat, a ozenis se Srpkinjom, jer ti normalno da su ti deca Srbi ? Aj ne seri.


jebite se svi :finger
alelarga

Jebacemo vas danas mi  :finger    :finger    :finger
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Vidim zadrzali nase na granici pa ce da kasne na tekmu - bruka, mamicu im jebem onu slovensko/konjusarsku u usta, strasno.

Zavrseno prvo poluvreme, vodimo 2 poena. Navijanje onako, par baklji, trenutno je prekid valjda zbog tih baklji, nisam siguran.

NAPRED ZVEZDO!!!
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!



Svaka cast ciganima/prvoj ekipi na prekidu! Uprava nista bolje nije ni zasluzila, igraci takodje jer su, u sustini, biznismeni. O hrvatima i slovencima ne treba trositi reci ... a sama liga je potpuno nakaradna i neprimerena.

Uostalo, ono sto su organizatori trazili - zadrazavanjem nasih na granici - to su u dobili, da nije bilo toga siguran sam da tekma ne bi bila prekinuta.

Daleko im lepa kuca ...