Crvena Zvezda - Zeleznik 1:1

Majku im.. %^&(*%%

Jos nisam cuo da je Filipovic podneo ostavku. :( Inace, Mrki je promasio nesto pred kraj tekme, koga zanima moze i da pogleda...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

17 razliek stvarno je mnogo.
Ulazimo u anale...

Najgore je sto nas se policija boji. Stalno bre izmisljaju neke razloge "visok rizik" i tako to.
Za ovo se sprema osveta...

Zloupotrebili su nas! Sad smo jos gori...

Ja i dalje mislim da mozemo da stignemo Pakistan i osvojimo titulu  :lol: Ma koga vise i bole tutankamon za titulu "prvaka Jugoslavije" ili "Srbije i Crne Gore" kako god da se zove. Liga nam je skroz smesna. Po meni basket liga nam je skroz OK i trebalo bi uvek puniti halu a Dzaju,Filipovica i manekene ko jebe  :bes
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

Ma dobro kada smi i bod izvukli  :D
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Quote from: "Forever Ultras"Crvena Zvezda - Zeleznik 1:1

Majku im.. %^&(*%%

Jos nisam cuo da je Filipovic podneo ostavku. :( Inace, Mrki je promasio nesto pred kraj tekme, koga zanima moze i da pogleda...

poz,
budimir


Ma daj covece, mi samo nismo imali "sportske srece"!  :batine
 DA VODIŠ DESET NULA, KU**C BI SE PESMA ČULA  FEDERACIJO!!!

Zaboravih da pomenem, AKO SE DOKOPAMO INTERTOTO KUPA, bice interesantno, putovacemo malo po istocnoj evropi, ne trebaju nam vize, ma opusteno!  :bes
To uprava i trener u stvari rade za nas, da bi lakse putovali na ino gostovanja, glupo je da se smaramo po nekim italijama, ionako nas samo cimaju za vize!  :bes
 DA VODIŠ DESET NULA, KU**C BI SE PESMA ČULA  FEDERACIJO!!!

jooooooooj....bruka...nisam jos chuo sta je Filipovic rekao povodom ovoga ali mi se po glavi vrti pricha pa dobro je bod imamo laksi raspored pa cemo "valjda" biti drugi.... :(

a uprava.....igrchi...ma mogu da se svi pokupe napravicemo mi ekipu i bacam pare na nas da bi manja razlika bila nego ova sada....

p0zDrAv!

Nisam gledao snimak tekme ali sto je najcrnje cuo sam da je Zvezda igrala odlicno ali da lopta nikako nije htla u mrezu, pa dokle????  :megafon
 DA VODIŠ DESET NULA, KU**C BI SE PESMA ČULA  FEDERACIJO!!!

Hm, po onome sto se videlo na snimku, mogli smo i da pobedimo i da izgubimo bez neke prevelike razlike. Mrki je promasio zicer, ali ni ostali se nisu istakli. File je rekao, nakon tekme, da nam je srea okrenula ledja, :( ali to je njegov klasican komentar...

Sto se mene tice, ja cu i dalje dolaziti na fuZbal kao i ranije, cisto da vidim kako ce moj omiljni lik Mrki :) promasiti neku sledecu sansu. Bog mi je svedok da sam za Adzica mislio da je najgori igrac u istoriji Zvezde, ali eto, Mrki mi je dokazao da i "nad popom ima pop". Nadam se da cemo uspeti da ga menjamo sa glodarima u trampi: "mi vama Mrkija, vi nama nista" :) Kada su glodari doveli Mateusa, verovao sam da je to greska i da je ocajan trener, teseci se, ali nisam znao da i mi Konja (izvinjavam es repatoj zivuljci) za trku imamo...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Quoteali nisam znao da i mi Konja (izvinjavam es repatoj zivuljci) za trku imamo...

Nazalost!  :(

Da su ovi nasi paceri doveli Mateusa u Zvezdu garantujem da bi nas bilo bar duplo vise nego sto sad dolazi grobara na tekme!
 DA VODIŠ DESET NULA, KU**C BI SE PESMA ČULA  FEDERACIJO!!!