Da li je trebalo praviti sra*a u Sloveniji?

Naravno, jebes utakmicu vazno da smo napusili Hrvate
8 (53.3%)
Nije nam ovo trebalo, samo smo motivisali hrvate da pobede
6 (40%)
Nisam siguran, incidenti verovatno nisu uticali na rezultat
1 (6.7%)

Total Members Voted: 14

Voting closed: April 03, 2003, 07:21:07 PM

Dakle, da li je trebalo bacati baklje i praviti sra*a na jednoj ovako vaznoj utakmici?
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

Mislim da sra*a nisu uticala na rezultat.Svaka cast ovim nasima,a hrvati su ispali pi*ke,kao i obicno.

Zadrani su kao i uvek pokazali da su nevidjene jajare !!!!!!!
Imam utisak da su neki pomislili da su ovo Torcida ili BBB koji su nesto bolji navijaci od tornada, ali ovo od tornada je smesno !!!!!

Nasi su bili napaljeni pogotovo zato sto su bili Hrvati preko puta, samo zbog toga, i jos kad su vikali "Srbe na Vrbe" i "Pavelic Ante"...

Nismo trebali da napustimo tekmu... nikako, pa cak da nas kazne mamu im je*em bre !!!!!!!!!

Ne intresuje me tekma vazno je samo ono navijacki !!!

Pa sto onda nisi glasao za tu opciju  :zbunjen Ne boj se, nisu ovo Slobini izbori pa da su namesteni  :lol: Nema izborne kradje  :D

Ja ipak mislim da nam ovo nije trebalo jer mi sve govori da su bas incidenti presudili. Zvezda je vodila sve vreme do prekida i mislim da bi pobedili. Je*iga trebalo je da iskuliraju u hali i da sacekaju da pobedimo pa tek onda da pravimo sra*a. Ovako smo ispusili za finale  :( .
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

:bes  :bes  :bes
Ja stvarno nemam sta da dodam... jebote meni i Nikoli je zao jako sto nismo dosli na tekmu ... je*em ti ove glupe organizatore sto su stavili da se igra radnim danom...
sto nije zapala subota i nedelja !!!!


Mamu im je*em glupavu

Je l' ima neko informaciju sta se trenutno desava u Ljubljani/

Mislim da je onaj prekid i nase izbacivanje iz dvorane presudilo.
Ne mogu reci da je bitan samo navijacki deo.Sta to znaci onda?
Da idem na utakmice samo zbog navijanja a ne zbog Zvezde.
Trebali smo ih razbiti i na terenu i van njega,otici u finale,
dobiti ga i onda  reci: Em sto smo razbili one pickice em sto smo
najbolji.Ovako...
inace preko tv smo izgledali bas mocno,bar se meni cini a posebno
tokom prekida kad su kamere bile stalno okrenute ka nama.Oni drugi
su stvarno zalosni,ne treba ih ni komentirati.

NA KOLENA PRED SRBE!!!

Ako ste vec hteli da pravite sranje, unesete pun kurac pirotehnike kamenja ili bilo sta, malo se napijes naduvas, onako cisto da adrenalin proradi, sidjes na teren i pocnes da bijes. Prvo igrace pa posle odes do njihove tribine i bacis one baklje i sva ta govna na stoku. I onda kad te izbace bar si u necemu pobedio. A ovako em ste ispali picke i obrukali ste nam Srbiju, em ste ostavili tim na cedilu da izgubi i ne ode u finale. Stidite se svi vi koji ste pricali o neredima i sranjima. Bolju sansu za nerede niste mogli dobiti. Mogli ste osvetiti i Drazu i sve poklane Srbe, al jebi ga vas hrvati namlate i jos vam otmu zastave. Gadjajte se raketama medjusobno, Srbi, a hrvate nemozete ni kamenjem da gadjate - BRUKA. A vi Banjalucani znali ste se organizovati protiv baba i onih starih ljudi kad su dosli da podignu dzamiju u Banja Luci, a kad dodju pravi navijaci ulupe vam picic. Idi te bre u kurac, jurite se "romanticarima" i slaninarima kojih jedva ima 100 zajedno. Keve mi postajete sve smesniji. NISTA SEVERU BEZ "RED DEVILS" !!!


Daj ubacite jos koju opciju za glasanje jer po meni je ok sto smo ovo uradili mislim da je trebalo jos vise....ali ipak mislim da nije samo to bitno....i nije doslo u pravom trenutku, trebali smo da to ostavimo za kraj tj 4/4, ali nema veze pokazali smo da su hravati pich*e...samo mislim da je trebalo da se jos divlja mnogo smo brzo stali i smirili se...

p0zDrAv!

****************

Zadar odmori malo
WM
alelarga

brisi ovaj post ovog klinca - nema veze sa ovim topikom

Onaj sto je pokazivao bulju je ispao ubedljivo najveca faca... da je kojim slucajem bio u prvom redu sigurno bi se probio do tornada... a onaj decko iz brigate se silno nervirao... (mislim da je copa ispravite me ako gresim) je dobio nevidjeno ludiloooooo.

Jebiga Marko Gaga i Savija nisu trebali ovo da dozvole... sad ce da ih grize savest.... ALI DRUGI PUT SE OVO NE SME PONOVITI !!!

Taj nabijeni (reko n. ilicu, ma brre znas li ti odakle sam ja ?!!!!) je celo vreme gestikulirao klanje, aj napolje, zaorilo se HAJMO NAPOLJE.... NAJMO NAPOLJE.... PI*KE USTASKE !

Sad sam procitao na torcidinom forumu kako je onaj vodja sa sesirom neki Gavro. Ma koji je to bre vodja ako im je to vodja onda je to smesno !!!

Od klanovaca nisam nikog prepoznao... uglavnom standardna beogradska ekipa se videla dosta, cini mi se 5-10 Ultra Boysa maximalno, trebalo je da podje vise UB onda bi to bilo ludilo... sad sam se cuo sa njima dosta ih nije poslo  :bes  :(  :bes

Steta sto nismo dobili, pa finale bi bilo ludilo.

Je*iga, a ja vec sve isplanirao za subotu...
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Trebalo je napolje sve lomiti i gaziti kad su vec izasli. To  nemogu da razumem uopste. :(

Jedan nas clan je uhapsen.  :bes  :bes

Ono sto mene nervira je to sto jos nisu spremni za gostovanja Delija po Hrvatskoj,i to zbog toga sto ce Delije odlaziti na gostovanja a od njih ni traga!!! :bes
Od onih nekadasnjih hooligana nista!
A zandari u Ljubljani sve same Marlen,Emperatriz i Dafne!!! :finger Da ne poveruje covek zbog kakvih gluposti,sranje prave!!!!
Iako se desilo-pokazali smo da je Sever leglo pravih hool ekipa i navijaca! :ruke
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

bojkot ....koliko dana zatvora toliko dana cutanja

www.kk-crvenazvezda.net

Zvezda nezadovoljna organizacijom 04.04.2003



Povodom incidenata na sinocnjoj utakmici polufinala Fajnl-fora Goodyear lige, Ko

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Mislim da je incidente trebalo praviti, mozda malo kasnije, ne u tom trenutku. Ako se vec krenulo u to, a to je cin bacanja baklje na njih, onda je trebalo ici do kraja, t.j. do njihovih glava. Boli me qrac sto nisu hteli da nastave tekmu, onu ligu sa onakvim sudjenjem treba bojkotovati. Svaka cast nasima na svemu! Zao mi je sto nisam bio tamo i svako ko nije bio nema prava daa se*e po njima...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

I meni je zao sto nisam bio tamo. Ali posle svega imam samo gorak ukus u ustima samo zbog jedne stvari. Da li mi znamo zasto idemo negde i sta nam je prioritet? Dajte da prvo te stvari resimo u svojoj glavi, onda mozemo da pricamo o cemu god hocemo...
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]