Da li je trebalo praviti sra*a u Sloveniji?

Naravno, jebes utakmicu vazno da smo napusili Hrvate
8 (53.3%)
Nije nam ovo trebalo, samo smo motivisali hrvate da pobede
6 (40%)
Nisam siguran, incidenti verovatno nisu uticali na rezultat
1 (6.7%)

Total Members Voted: 14

Voting closed: April 03, 2003, 07:21:07 PM

ni ti nemas pravo srat po nama :nene  :finger
adio srbio,valjda se vidimo dogodine ;pljuga
alelarga

Mozda ces ti lako zaboraviti ovu tekmu, ali one sledjene face iz dvorane nece jos dugo, uz zahvaljivanje bogu i slovenackoj Milici. :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Quote from: "igraj_zadre_volim_te"ni ti nemas pravo srat po nama..
ko na ovom topicu uopste prica o vama?

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

"O meni-Roden sam 24.01.1986"


Ovaj, sto se tice ovih otetih transparenata i prebijenih cigana ( iz BL) - torcidas kojih ih je TukA je isti ovaj cije sam reci naveo u pocetku posta :o  Dakle, on je izvajvio da je njih 5 prebilo 6 Cigana iz BL koji su imali izmedju 23 i 30 godina, a on, jadan, kao sto vidite, ima (ne umem ovo ni da izracunam - mnogo daleko, a mozda sam ga i ja pravio :jebanje ) ima nekih 13/14 godina :zbunjen  :(  :bes  :lol:  :o  :rofl

E sad, postoje dve mogucnosti, ili je omJer bio daleko veci u korist konjusara, ili ovi nasi iz BL treba da izvrse kolektivno samoubistvo - spaljivanjem, ako ih je prebila ekipa od 14/16 godina.

Ipak, znajuci da su u pitanju konjusari, verovatno je po sredi laz.

?? ????????? ?? ??????? ??????? ???????. ????? ?? ???????????, ??? ????, ? ?? ???? ?? ?? ???!
????? ?? ??????, ?????? ??? ?? ???????, ???? , ????? ???? ?????? ??? ?? ????? ???????? ?????????? ??????, ??????...

Quotesidjes na teren i pocnes da bijes. Prvo igrace pa posle odes do njihove tribine i bacis one baklje i sva ta govna na stoku. I onda kad te izbace bar si u necemu pobedio. A ovako em ste ispali pi*** i obrukali ste nam Srbiju, em ste ostavili tim na cedilu da izgubi i ne ode u finale. Stidite se svi vi koji ste pricali o neredima i sranjima.

? ??? ?? "?????????? ?????" ??????
??? ?? ???? ????, ?? ?? ???? ?????? ?? ?????, ???? ? ???? ??? ??? ?????.
??????? ?? ?????? ?? ????, ??? ???? ?? ???? ???? ??? ??? ???? ???????!


Forza DELIJE-CAFFE!
O con noi, o contro di noi! :ruke
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Jebi ga ja nisam huligan kao ti, a jos manje pricam da sam jedan. Kurcite se kao da ste najjaca grupa u Evropi. A kad odete van Srbije obavezno pukne picka. Ja ono sto pricam to i radim i uvek stojim iza toga. A ova

AK47,u pravu si-i protiv Partizana bi trebalo iznositi cetnicke zastave...  :keez
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Quote from: "AK47"Jebi ga ja nisam huligan kao ti, a jos manje pricam da sam jedan. Kurcite se kao da ste najjaca grupa u Evropi. A kad odete van Srbije obavezno pukne pi*ka. Ja ono sto pricam to i radim i uvek stojim iza toga. A ova
 DA VODIŠ DESET NULA, KU**C BI SE PESMA ČULA  FEDERACIJO!!!

Ja ovom ovu poruku saljem iz BC-a Canade nisam navijac Zvezde(navijam za OFK Beograd) ali ste me odusevili kako ste navijali za svoj klub na utakmicama sa Zadrom,
Splitom,Cibonom i nacinili ste me ponositim na ovu daljinu gde ja zivim kazem ponositim posle svega sto su Hrvati radili nama Srbima na utakmicama bilo fudbalskim, kosarkaskim ili vaterpolo.

Postavlja se pitanje cemu dalje ucestvovanje Srpskih timova u goodyear ligi pa zar nije bilo dosta sranja sa njima u bivsoj SFRJ, ovu goodyear ligu su Hrvati i organizovali,oni vas kaznjavaju, oni kroje sudije oni kroje mesto domacina final 4.Cemu to dokle ce to da se vrti u krug?Ako mora sa njima da se igra u Evropskim kupovima ali sto u tim novokomponovanim  :sampion Yugo ligama ?
Dokle ce ta nasa Srpska glupost da preovladava?
Nadam se da ce na eventualnim sledecim utakmicama sa Slovencima, u Beogradu Slovenci dobiti pocasni   kriterijum kao hrvati

QuotePostavlja se pitanje cemu dalje ucestvovanje Srpskih timova u goodyear ligi pa zar nije bilo dosta sranja sa njima u bivsoj SFRJ, ovu goodyear ligu su Hrvati i organizovali,oni vas kaznjavaju, oni kroje sudije oni kroje mesto domacina final 4.Cemu to dokle ce to da se vrti u krug?Ako mora sa njima da se igra u Evropskim kupovima ali sto u tim novokomponovanim  Yugo ligama ?
Dokle ce ta nasa Srpska glupost da preovladava?
Nadam se da ce na eventualnim sledecim utakmicama sa Slovencima, u Beogradu Slovenci dobiti pocasni kriterijum kao hrvati

To ja pricam od pocetka ali sta vredi! :megafon  :batine :lol:
 DA VODIŠ DESET NULA, KU**C BI SE PESMA ČULA  FEDERACIJO!!!


Sto vise vremena prolazi polse nesrtene utakmice sa Zadrom evidentno je da goodyear
liga ima 2struki arsin; za incident u Zagrebu kada je tokom utakmice udaren igrac Zvezde
gledaliste nije ispraznjeno(u svakoj normalnoj zemlji to se tretira kao  pokusaj ubistva sa predumislajeme) dok evo na utakmici sa Zadrom zvezdina publika je izbacena bez opomene.
JOS JEDAN DOKAZ DA SRPSKI KLUBOVI NE TREBAJU DA IGRAJU U TIM NOVO-
KOMPONOVANIM YUGO LIGA.

Citao sam u novinama posle utakmice da je Zvezdin direktor Zmago Budimpechta
ili Segedin ili kako se vec preziva, :batine  da je on insistirao da Zvezdini navijaci napuste dvoranu
pa mislim za koj kur.. ga placate??
Pa zar mi SRBI ni smo svetski prvacu u kosarci zar treba taj gore imenovani gdin iz Slovenije da vam vodi klub?

Quote from: "gervassius"
Citao sam u novinama posle utakmice da je Zvezdin direktor Zmago Budimpechta
ili Segedin ili kako se vec preziva, :batine  da je on insistirao da Zvezdini navijaci napuste dvoranu
pa mislim za koj kur.. ga placate??
Pa zar mi SRBI ni smo svetski prvacu u kosarci zar treba taj gore imenovani gdin iz Slovenije da vam vodi klub?

U kojim je to novinama pisalo? Ako ej tako reko majku mu njegovu.
Ovo je presedan

Ko je malo glasnije slusao prenos Zvezda -zadar,mogao je da cuje sta SAgadin misli o nama!
Naime,kad je postignut kompromis izmedju vodja i sportskog direktora KK Nebojse Ilica,trener Trifunovic je rekao,vec dobro iznerviranom Zmagu da ce navijaci uskoro da izadju!
"Pa neka izlaze govna,sta cekaju vise.Takvi nam ni ne trebaju"!!!-bio je Zmagov odgovor!

kaze lisac da do f4 baklja nije zapaljena u tivoliju citavu jednu deceniju. :)

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

U KOJIM NOVINAMA SAM PROCITAO ZA ZMAGU?

Na sajtu novosti & danas
pozdrav iz canade

Zmago je jedna prica...
A prica o zaboravljenom incidentu u Zagrebu  je druga prica. I to upravo ona prica zbog koje se sve sada zavrsilo, kako se zavrsilo... :zbunjen

RWL, da li si siguran da je Trifa Zmagu rekao to sto kazes, pa mu ovaj odgovorio to sto kazes?
Nesa je bio taj koji je nekome iz GL (ne Zmagu), rekao : "Evo, sada ce otici"...

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Nije bitno da li se Ilic obracao Zmagu!To je jos gora situacija!!!Al za Zmaga ti garantujem,jos sam cuo od par likova kako licno,tako i preko foruma!!!Smrad ostaje smrad!!!
Ne znam da li ti je poznata i prica o tome kaoko Zmago na utakmicama GY lige nije dozvoljavao da igraci proslavljaju pobedu dizuci tri prsta,jer ,kao ,nece da igraci nacionalizuju tekme svojim ponasanjem!!Uh! :nene

p.s.
odgovorio sam ti na private

Nije mi jasno kome je palo na pamet da zove Smagadica u Zvezdu? Sta ce on OVDE!!! A u vezi topica da kazem da je ovo trebalo napraviti davno tj. izazvati prekid, a pogotovo protiv Zagreba jer znate da je Jeretin udaren u Zagrebu!!! Trebalo je uletiti u teren i sve ih  :boks ... Sta bi nam mogli onda? Nista! Niti nam iko ista ne moze. Ionako ih sve  :jebanje

"?????? ??????????", ????????? ?? ??? ??? ??? ?????? "??????????? ??????"! ???, ?????? ???? (??????? ?? ??? ??????), ?????? ??????? ?? ?????????? ????????? ????? ????? ?? ????? (??? ???????) ?? "?????" ? ???? ?? "?????????? ?????". ? ? ??? ?? ?? ???? ?????, ??????? ???? ?????????? ?????, ??? ??? ??????, ??????????? ??????????, ????? ????????? ??????? ? ??????????? ?????, ? ????? ?? ????? 30 ?????? (???? ?? ?? ??????? 7,62), ???...

??, ?? ?? ?????? ?? ????????? ????...

????? ?? ?? ??????? ?? ??? ?????? ????? ? ??????...

-?? ???? ?? ???????, ??? ?????? ?? ?? ??????? ???? ????? ? ?????? ????? ?? ?????? ?? ???????? ? ???? ????? ?? ?????? ?????????? ?? ?? ?????????.

????? ???????? ????? ??*?? ??? ????? ??? ??????...

-??????, ? ???? ? ??? ?? ?? ???????
??????, ????? ????? ????????? ?? ??? ?? ????? ??? ?????? ????? ??*?? ? ????? ?????...

??????? ?? ?? ?? ?? ?????? ? ????????? ???? ??????????? ? ???????????? ???? ????????. ????? ?? ?? ??? ????. ? ??????? ? ?????? ?????????? ??????? ? ????????? ????? ?????? ?? ???? ??? ????? ???????? ?? ????, ? ?? ???? ?? ??????????. ??? ??????? ? ?? ?????????, ??? ? ?? ???? ????? ?????????? ? ???? ?? ?? ????!
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА