Ovo je odgovor, prvenstveno Godri.

Prijatelju, na kraju balade, kada se sve sabere sta se desavalo na onoj utakmici, i meni je gorak ukus u ustima ali se necu do kraja sloziti sa tobom iz nekoliko razloga. Do prekida jeste doslo u trenutku kada je Zvezdi islo, ali taj trenutak za prekid nisu odabrali navijaci, koji su btw. u tom trenutku i usli u halu, vec onaj koji ih je kao pse drzao na granici, t.j. Slovenci. Nakon ovoga mi je i zao sto sam prema njima imao i neka prijateljska osecanja... Kada su navijaci usli u dvoranu, nakon toliko zadrzavanja i bez pravog pretresa, kako svi kazu, odmah su napravili bakljadu koja se ne razlikuje od onoga sto je radjeno u svim gradovima gde se igrala Good Bye liga. Istina, poletele su neke baklje, ali koliko je to krivica navijaca toliko je to krivica i samog organizatora. Svuda na svetu, a to verujem i sam znas, sa navijacima se razgovara pre tekme, objasnjavaju im se posledice, ovako su samo pusteni u istu dvoranu sa Krvatima nakon toliko godina u startu besni jer su imali gori tretman od povetarca iz Zadra. Ono sto se nakon toga desilo bilo je neminovno. Mislim na njihovu reakciju... Dakle, razmisli, o razlicitom tertmanu konjusara za nase i njihove.

Sta se nakon toga desilo? NIsta, ustase su se sas*ale i cutale, nije im palo na pamet da prozivaju, a svi smo cekali da se utakmica nastavi. Onda su sudije donele "solomonsko resenje" po kome su SVI, ne samo BGD navijaci koji su to i napravili, morali da napuste dvoranu. Uprava je trazila da se i Zadrani izbace napolje to su sudije odbile. Ako se tome doda da su isti par iz Slo sudija i odlucio pobednika sudjenjem nepostojecih prekrsaja Cakicu (4,5) i Skuniju i Silobadu, onda je stvar jasna. Dekor GBLige nije ni smeo da udje u finale. U tom trenutku uprava po meni pravi gresku, odrice se podrske publike na samoj utakmici i moli navijace da izadju napolje. Ti isti, za koje neko ovde tvrdi da su iznad Zvezde kao instanca, nakon 24h voznje i nekoliko minuta utakmice, izlaze napolje, da bi ih svi skotovi nazivali pickama i pobeguljama (ne mislim na tebe vec ustase i glodare, ista je to sorta...je*o ih Tudjman) i time pokazuju da im je Zvezda iznad svega a ne incidenti... Time su sa sebe skinuli sve ono, po meni, sto sam o njima mislio nakon bojkota i ostalog sto se desavalo. Alal vera. Trebalo je imati srca pa izaci napolje. To je sve samo ne brukanje..

Na kraju je uprava dobila ono sto je i trazila, publiku protiv sebe, svoje navijace napolju, a mogli su kod naseg rezultata da prekinu ovu blamazu od lige u kojoj  Siroki dobija Zvezdu na njihovom bregu... :(

Poznajemo se dobro, znas da sam spreman da po bilo koju cenu branim svoj stav i da ga nikada nisam formirao po tome da li se on nekome svidja ili ne, takav sam. Ovo su moji utisci nakon utakmice. Zamerka je navijacima sto nisu isli do kraja kada su mogli, ali nije moje da ke*am o tome jer nisam ni bio tamo... Ovako smo stali na pola. Zamerka je upravi sto se odrekla podrske onih koji su dva dana izgubili putujuci da bi pokazali Zvezdi koliko je vole. Svaka cast momcima koji odu 10h vozom do podgorice, izdrze da ocute sve one uvrede i izadju na pola napolje i jos toliko sati nazad... To su, kao i ono u Ljubljani, stvari za duboko postovanje.

Voleo bih da u otvorenoj i argumentovanoj raspravi razmenimo misljenja, a mozemo i uz pivo kako dolikuje prijateljima, a imam ih ovde na forumu, bar troje. Necu da trecinu izgubim tvojim odlaskom odavde... :(

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Alo bre ljudi o cemu vi to  :D Kakvi spomenici kulture  :zbunjen Ovde je bilo pitanje o tome da li su hrvati, Torcida oteli zastave Banjalucanima ili nisu.

Sad se po Tovarskom forumu prica da je taj klinac neki baron tako da se cekaju slike, ako ih bude. Joj sta bi dao da je sve bilo lozana. Pa bulju cemo im pomeriti od zajebavanja.
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

Lovac to sam pisao i na delije netu, koliko ja znam ne postoji zastava Ultras(kostur)Brigate, bar ne na nasem severu. Valjda ce biti sutra slika kada se otvori krojacka radnja u Njivicama (odatle je taj torcidas)! :D
 DA VODIŠ DESET NULA, KU**C BI SE PESMA ČULA  FEDERACIJO!!!

EEEEEEEEEEEE Ustase :megafon  dobice te vi 100% slike od vasih jadnih kurvata :batine

Quote from: "Forever Ultras"Istina, poletele su neke baklje, ali koliko je to krivica navijaca toliko je to krivica i samog organizatora. Svuda na svetu, a to verujem i sam znas, sa navijacima se razgovara pre tekme, objasnjavaju im se posledice, ovako su samo pusteni u istu dvoranu sa Krvatima nakon toliko godina u startu besni jer su imali gori tretman od povetarca iz Zadra. Ono sto se nakon toga desilo bilo je neminovno. Mislim na njihovu reakciju... Dakle, razmisli, o razlicitom tertmanu konjusara za nase i njihove.

Brate, a da li mi bacamo baklje na parket u Pioniru? Nadam se da smo toliko razuman i pametan narod da neke stvari ne treba da nam se crtaju, jer velika je razlika baciti baklju na parket i na travu. I da li nama zaista treba da se OBJASNJAVAJU POSLEDICE svega onoga sto uradimo? Zar ljudi koji prate tekme i navijaju nemaju dovoljno iskustva da bi to znali, ili su stvarno deca? I da li je ko ocekivao da ce nas tamo docekati sa ratlukom i vodom?

I ti i Godra ste polovocno u pravu. Sto se mene tice, mislim da nije trebalo bacati baklje ako smo ih vec zapalili, a svakako je trebalo opeglati krvate, ali posle tekme. Jebi ga, zbog toga kakvi smo, kakvi smo bili ranije, zato i nosimo ovakve zigove, pa nas jebu cim predjemo preko grane. Ipak, trebalo je ostati razuman i dostojanstven, navijati i nositi Zvezdu do pobede, a onda svima jebati kevu, i krvatima i pandurima. Sada bismo mi bili sampioni te lige, a ovako je osramocen i klub i navijaci. I nemoj neko slucajno da se pozali ako ga pogranicna panduracija sledeci put skine do gole koze i drzi nekoliko sati na granici...
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

Evo da kazem  i ja nesto oko tih  "otetih" zastava. Zastave niko nije moga oteti jer banjalucani nisu ni bili u Ljubljani.Prema tome ko god da je to napisao je slagao.









________
ZVEZDA JE ZIVOT OSTALO SU SITNICE!!!

Ma ja ne razumem zazsto se takma uopste prekinula.Ejjjjjjjjjjjjjjj zbog jedne baklje
Boze Boze katastrofa.


a za ovog hrvata ubi zaakolji da hrvat ne postoji