Opet se "prepucavate" sa "bracom".Ja napravih duuuugu pauzu,al vidim da je sve po starom :( ,dajte nesto novo.
Pozdrav porky-pigu
...i vama Ciganijo :ruke


Tomase,
Izvini, ne zelim da se prepucavamo, zaista bih voleo da ovde mozemo da razgovaramo najnormalnije, argumentima, o svemu onom sto se tice BBB i "usporedbe" sa ostalim navijackim grupama.

Prvo, govoris ovde da se nikako nemozemo porediti sa vama, a vasa prva ekipa ode u Svajcarsku na susret sa glodarima gastarbajterima i onda popusi nevidjene batine.

Drugo, padne vam jedan od transparenata vase dijaspora ekipe od srane nase dijaspora ekipe, pa smo mi opet nekakvi indijanci po tebi.

Trece, pogledaj nasa gostovanja u Evropi, ne moras u ono vreme kada smo bili najbolji na svetu, pogledaj samo u vreme sankcija i bede. Koli je ljudi samo otislo u Vigo, Barselonu, Bec, Ljubljanu, Bukurest, Moldaviju...

A to o zavisnost od kluba. Samo potvrdjujes da nemas pojma. Kako mozes da pricas nesto a nisi upoznat sa detaljima. Mogu privatno da ti opisem, na vrlo jasan nacin, necu to da radim javno, na koji nacin se obezbedjuje novac za koreografije po kojima smo poznati u ovom delu Evrope. Eto, i u tom segmentu smo za vas "profesori". Osnova novca kojom se izdrzava nasa grupa jesu pretplatne karte i necu se truditi da to oko toga detaljisem. Autobusi za gostovanja po Srbiji nisu skupi, bedak je kada imamo vise od pola beogradskih tramvaj gostovanja.. Ono malo gostovanja po Evropi, ili samo finansiramo ili nas pomogne, delimicno, klub i to samo oko smestaja...

Grdno gresis ako mislis da je nama tako mali prosek godina, pa barem u Ljubljani ste mogli da se uverite u nas prosek godina. Ako ti ni to nije dovoljno imas gomilu slika na ovom sajtu na kojem se vide nase ekipe kako izgledaju i koliko imaju godina. I tu debelo gresis ili te tvoji grobari lose izvestavaju o tome.. :)

Zao mi je sto sam te razocarao svojom neinformiranoscu... :) Posalji Mi R. broj na private ovde ili na nekom drugom Forumu. Btw. prijateljski savet vam je da malo preuredite onaj vas forum, kakve tek tamo dece i indijanaca ima... :)

Pazi, ne stvara se efekat piskaranjem Tovara po forumima vec slikama i akcijama. Volecu da vidim vasu akciju poput njihove na medjunarodnim gostovanjima. Ajde rim, ali pogledaj ono sto su napravili u Svicarskoj, vidim, vi st se tamo lepo pokazali... :)

Armada bolja od Torcide!? Hrabro... To pokazuje koliko si realan. Daj neku sliku Armade, daj neku njihovu koreografiju pa da uporedimo sa Torcidom.. Ne kazem da Torcida nema nekih ociglednih mana, ali to je kao kada bi uporedjivao nas i UF...

Zasto bih ja mrzio BBB? :) Pa vi ste nam stare i najvece musterije... :) Iskreno, evo, samo za tebe, znaju to ovi moji prijatelji sa sajta, oduvek sam cenio daleko vise BBB i bili ste mi nekako drazi, svidja mi se vas stil, mentalno mi je blizi, puno vremena sam proveo kod rodbine u ZG i bivao na mnogim tekmama.. Ali, pukli ste, onda pri kraju ExYu... i to je kraj. Voleo sam neke vase transparente Onaj sa crvenim srcem, onda NBGeneration, onaj sa "atalanta" slovima... Objektivno, nama je SPlit bio daleko opasniji i to je to. Vise ih je dolazilo, pravili su bolji "djir"... Dzaba sto ste meni "drazi"...

A mi nismo u stalnom rastu? Pogledaj incidente, izgled tribine, brojnost, koreo, marketing grupe... Pokazujes i ti svoju "objektivnost"...

Koj e ste vi stvari prosli koje mi nismo? Borba sa bivsim rezimom? Dok su glodari pravili za 1000 dem koreo za repku, nas su hapsili i zatvarali zbog borbe... Prakticno smo izneli deo tereta u skidanju Slobe... Vrlo slicno sa vama... BBB za HDZ seti se transparenta koji smo vam skinuli...  :D

Neredi... Gledao sam kasetu sa Milanom i Bergamom, ako su ono neredi, onda su nasi derbiji Argentina... :)


Ajde, jedva cekam odgovor i telefon na Private... :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

O tome ko uziva vise postovanja od strane nas ( BBB ili Torca ) ne bih, jer licno ne postujem kao protivnike ni jedne ni druge! Nije da se sad mangupiram, nego kao sto rekoh nisam imao prilike da bijem ni BBB ni Torcidu, pa ne mogu da kazem koga postujem, a koga ne. Samo cu ti reci jednu stvar. Po onome sto citam na internetu, mnogo realniji i normalniji mi se cine Torcidasi! Evo, na foumu BBB sam ranije pisao u nekoj temi i tu nisam prozivao niti hrvate, niti BBB, nego napisao sta mislim o nekoj tuchi na italijanskoj tifo-sceni... Ne mogu ni da se setim o cemu se pisalo, bilo je to prosle godine... Svi BBB koji su bili na forumu su mi odgovorili odprilike "Ajde ti pi*** Cetnicka ne seri... bla bla bla..."
A, dok forum Torcide i dan danas posecujem, i daleko se normalnije moze diskutovati i komunicirati. Ako ne prozivam ja njih, ne prozivaju ni oni mene i to sve normalno funkcionise...
Isto kao ovde na ovom forumu. Pristup je dozvoljen svima i grobarima i hrvatima i muslimanima i niko nece biti iznapusavan bez razloga ako normalno pise... Doduse, siptarima nije dozvoljen pristup, jer oni i ovako i onako nemaju sta pametno da pishu!

To da ste finansirani od HDZ zna i moja baba! Pa svi ste vi bili uz Tudjmana na samom raspadu bivse nam drzave i bili ste ( nekim delom ) "desna ruka" HDZ-a!
Odakle su posle sukoba nas i vas na Maksimiru potekle vesti da je to izazvano iz ciste nacionalisticke prirode??? Odmah su sva glasila u Zagrebu na sva usta raznosila vesti kako je grupa Cetnika dosla da zapocne rat!!! Bili ste finansirani od HDZ, ali svakoj ljubavi dodje kraj, pa je tako i to puklo!

Nama prosek godina jeste mladji, ali to onda samo uvecava sve nase uspehe! Mislis da bi nam danas na tribini preovladavali mladji ljudi da nije bilo rata? Nama je gotovo cela prva ekipa otisla u rat da brani Srpstvo i Srbe! Mnogo tih ljudi se nazalost nije vratilo sa ratista...

O brojnosti na gostovanjima i domacim tekmama... Ma, koju vi to brojnost imate? Kakva vam je brojnost??? Sta ste vi to uradili na evro-gostovanjima zapazeno??? Sta??? Nista! Apsolutno nista!!!
Navedi mi jedan pravi incident koji ste napravili van Hrvatske? A seti se nasih... Redom... Evo ti nekih najsvezijih... Celta de Vigo - Zvezda ( Tukli smo se sa policijom i kamenovali sa tamosnjim navijacima ), Chievo Verona - Zvezda ( Sukob sa policijom ispred ulaza u stadion ), Nistru - Zvezda ( Tukli smo se sa pandurima na kraju mecha ), Zvezda - Lester ... I jos mnogo toga...
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА


Bivsi zidov, a trenutni pripadnik konglomerata vera i nacija - 'hrvatska', je u vise navrata na mnogim forumima dokazao da se sa njim ne moze voditi normalna komunikacija - iz razloga nemerljive prepotentnosti kad je u pitanju njegova grupa, tako da je svaki razgovor sa doticnim vrtenje u zacaranom krugu i slusanje njegovih uobrazilja. Pored toga, ne znam da li ima nekog smisla da nazivas pripadnike ovog foruma smrkavcima, ako ti to moderatori dozvole, ja necu - a videcemo i kako ... Na ovom forumu ima masa ljudi koji su u kasnim dvadesetim, a ima i onih koji su presli 30-u, medju kojima sam i ja, pa je glupo od tebe da donosis prozvoljne zakljucke, ispadas budala. Tako da, ako vec ne odletis odavde, a verovatno hoces, povedi racuna sta blebetas.

Sto se tice bbb73, gledao sam vas masu puta, i na Maksimiru, Kantridi itd. Vi ste za vreme ex-drzave bili najobicniji indijanci, o tome najbolje svedoci cinjenica da vas u Beograd nikad nije doslo vise od 73.5. I tu prestaje svaka prica o vama/sa vama, svakom normalnom i razumnom, o eventualnim sranjima po Bgd-u da i ne govorimo. To kako smo vam mi lomili lobanje po Jugu onog dana svi znamo, i to pravoj ekipi (a prava ekipa je na Jug-u bila, ljudi od 30/40 godina, a ne deca sa Severa od 17/20 ), kako su Cigani setali po zagrebu i zapisavali jelacica takodje znamo (ista je prica i sa Grobarima - kao i sa vasim gostovanjima na JNA), prema tome, budi miran.

p.s. lepo je biti samostalan, ali je jos lepse i saradjivati sa klubom, harmonican odnos je nesto pozitivno, nesto cemu se u zivotu tezi, bilo da je u pitanju brak, prjateljstvo ili nesto trece, ista stvar, nuzno, je i sa odnosom kluba i navijaca, ako je taj odnos bolji - onda je on bolji - a to je pozitivno.

p.s.s. vase koreografije u pokusaju, njihov broj kao i originalnost necu da pominjem ...

p.s.s.s. a da, najvaznije, jebes tribinu i navijace koji na proslavi titule pokradu i pocepaju vlastite/sopstvene/svoje transparente, kroz takve 'detalje' se vidi ko ste vi u stvari.

p.s.s.s.s armada je bolja ekipa i od vas i od bbb, ako imas malo elementarne logike shvatices i zasto je to tako.

SMRT SRBIMA, ZIDOVIMA I CIGANIMA

NULO

Hm,
Alo, polako, ojs!!!

Prvo pravilo je da nema vredjanja, cenim sto ste svi izneli argumente ali pustite coveka da odgovri. Izostavite prozvike ubuduce, nama razloga za to. Neka Bauer odgovori na poruke a raspravu nastavite u normalnom tonu, ok? Ovaj forum se razlikuje od slicnih po tome sto na njemu moze normalno da se komunicira, bez vredjanja, a barem tako je bilo do sada. Argumenti su ono sto ste vas dvojica naveli poput Zapresica i slicno, a prozivke tipa, kako neko ko je Jevrejin moze da podrzava ovo ili ono, ostavite za neki politicki forum ili licne poruke..

Sta god da je po nacionalnosti, nemojte vredjato coveka..

I da, nije u pitanju indijanac vec covek koji jeste nesto u BBB-ima, kakva god oni bili grupa..

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Budo,ljakse(Bauer na nemackom znaci seljak) je BBB Vlada Mauzer,to je njegova pozicija u grupi.

Stagod :) ali on ipak na njihovoj tribini znaci nesto...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

A kakve ste vi budale i indijanci, kakve su to uvrede, tipa

:rofl

I opet sam bio u pravu, a advokatska kancelarija ...

Eh, a mislio sam da mozemo normalno da razgovaramo. Ovim postom si pokazao kakav si indijanac i da su svi drugi bili u pravu.. Ja sam mogao da nabavim kartu za Sever, ne od vodja, mogao sam i da idem na atletsku stazu, da sam to zeleo, ja sam svojim potezom ukazao na probem.. Nisam o njemu cutao, daleko od toga.. Bolje sam se osecao na toj tekmi na jugu sa gomilom ljudi koje znam nego sa gomilom sabana koji su tada videli Marakanu i ko zna kada... Ne ocekujem da to razumes, ocigledno da nisi u stanju.

I sada ti to uzimas za neki argument?! Ja ne glumim frajera na nasoj tribini, nisam nikakav faktor na njoj, nisam deo niti jedne ekipe na njoj a licna prijateljstva ne racunam u to.. Nastupas sa neke visine ovde, a stanje i zadnje akcije vase grupe pokazuju ko ste i sta ste. Vi ste grupa koja na praznom Poljudu krade transparente Torcidi... Isti ste ko glodarski misevi, ako niste i gori od njih.. Nije ni cudo sto imate toliko kompleksa kada vas grobarski gastarbajteri iz Svajcarske otkinu od zivota pred TV kamerama...

Poken*ao si se na pokusaj normalnog razgovora sa tobom, ako si ti takav, onda i ne cudi sto forum BBB i izgleda onako kako izgleda...

A za ostale koji misle da sam ja neki advokat, neka izvole i to mi kazu javno... Ne mogu ja svakom da objasnim zasto zelim normalno da komuniciram sa svima...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Bauer, sto rece Jackass, ti si ko nas Vlada Mauzer... S' jednom razlikom... Vlada Mauzer, pored sto je fizicki retardiran, on je pametan momak, dok si ti i fizicki i mentalno retardiran izgleda.
Ti da si hteo naormalno da razgovaras/diskutujes, to bi i uradio, a ovako, pokazujes da si samo idiot i nista vise!

To sto se sa Tovarima napusavas, boli me kara, ako svadjajte se, poubijajte se, manje ce ostati nama posla! To oko Tita ostavi po strani, to ne pije vodu!
Svi smo mi rent a hooligans, placenici, tapkarosi, klinci... Vazno da si ti veliki i mnogo opasan huligan! Pa da je to istina, ti se onda ne bi ni registrovao na sajt na kome iskljucivo diskutuju: rent a hooligans, placenici, tapkarosi, klinci...
Sta ces ti, kao mnogo zajeban tip onda na nasem sajtu?! Ajde zapitaj se malo! Sta ces ti, veliki hooliganu da diskutujes sa placenicima, klincima... Itd.???

Ovo oko karata za Sever ti stvarno ne prolzi retardu! O tome koliko nisi obavesten se vidi iz prilozenog. To da Buda nije nabavio kartu si procitao ovde na forumu, ali on nije bio jedini redovan cigan, koji nije mogao da dodje do karte. Bilo je jos mnogo takvih ljudi, koji eto, ne koriste internet i nemaju kompjutere, pa to nisu mogli da napisu ovde. E, ali ti, ti se toliko interesujes za nas Sever, a informacije o istom prikupljas iskljucivo sa raznih navijackih fouma...
Prvo, da te naucim nesto... Ako si vec INTERNET-HOOLIGAN, kao sto jesi, onda nauci da na svaki navijacki forum moze da dodje bilo ko ko ima komp. i da pise sve i svasta, tako da jedan forum ne bi trebao da ti bude glavni izvor informacija. E, sa druge strane, to sto Buda nije nasao kartu, da li to znaci da on nije pravi navijac, ili nesto???
Ti, kao 'prijedsednik udruge BBB' bi trebao da znas kako to sa kartama ide lopove jedan!
A, otkricu ti podatak, da mnogo jos, pravih cigana nije moglo doci do karte. Evo, npr. momci iz moje ekipe nisu uspeli da nabave karte, a dolaze na sve utakmice. I, sta, svi koji nisu uspeli da nabave kartu nisu navijaci, jel? Eeeeee... pokazao si koliko se razumes u navijace i navijanje...! Pojma ti nemas! Pa bre, moja keva zna vise o navijacima od tebe!
Drugo, Buda je mogao da nabavi kartu za sever, ali je iz drugih razloga otisao na jug. A te razloge ti je vec napisao, a podseticu te da je gotivnije biti na tribini sa gomilom pravih cigana, koje poznajes, nego li stajati na severu sa nekolicinom onih, pravih i jos gomilom drugih seljaka koji stadion drugi put u zivotu vide. Ja sam bio na atletskoj stazi, ali da nisam, najverovatnije bih isto isao na jug!
No, sto bi se ja sada tebi jadao o tome ko je dobio kart, a ko nije...?

Ako si vec toliko pametan, sto nam ne napises neki argument, neku cinjenicu, nego, kada smo te ukopali, onda "Buda je picka zato sto nije isao na Sever", "Tovar je picka zato sto nije hrvat"... I tako u nedogled...Daj bre napisi nesto pametno ako mislis normalno da diskutujemo, a ako ne zelis normalno da pricamo, onda mars na maksimir i tamo cuti i smrdi!

Sto se tice vas, BBB, stvarno nema mnogo ( pametnog ) da se pise! Ja sam, eto, bio klinac kada se raspala stara Tugoslavija, pa nisam imao, ponavljam, priliku da iznabadam ni tebe ni tvoje BBB, ni Torcidu, nikoga sa vase navijacke scene... Tako da o tome ko je jaci i koga vise postujem, ne mogu da govorim. Iskreno, ne postujem ni jedne ni druge, ali eto, po onome sto se na net-u moze procitati, torcida je daleeekooo ispred vas!

Toliko o tome....


Pozdrav!
Velja :)
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Quote from: "Forever Ultras"Vi ste grupa koja na praznom Poljudu krade transparente Torcidi... Isti ste ko glodarski misevi, ako niste i gori od njih..

Evo da ne ulazim s vama u neke dublje rasprave, da recimo poka

Po mom misljenju nema sta da im se zameri sto su maznuli transparente. I ja bih to uradio partizanima bez trunke razmisljanja. Pogledajte sta se radi, nama Toma dolazi na tribinu ne bi li pokusao da cimne neki transparent. A ako mu uspe, nema tu vise price, zastava je pala. Pitao bih svakog od vas da vam stoji neka partizanska krpetina ispred nosa, kao ne bi je uzeli. A da se to ne desi svaka navijacka grupa treba da se osigura. A ne da im nas redar dodaje zastavu.

Mala digresija na sve ovo pljuvanje.

I molim Kizu da nikome ne edituje postove, svako od nas je punoletan i odgovara za ono sto pise.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


e moj bauer ti si covik od nekih 30 godina,svka tebi clast

Fanatic,kako si dozvolio da ti Boys-i uzmu zastavu Budapest?Gde si ti bio dok su oni uzimali zastavu?

Ma koji bre BBB? Mnogo puta se dokazalo ko ste! Ponovicu da nisam ( nazalost ), do sada, imao priliku da se bijem ni sa jednom hrvatskom grupom, ali ono sto sam video na snimcima, procitao, cuo... Pa to je totalna bruka!

Kako je pala BBB Bern? Oni koji su je nosili ni najmanji otpor nisu pruzili kada su im nasi momci uzimali zastavu!!!
Prijateljska tekma Dinamo-Partizan? Ej, oni smesni glodari-gastarbajteri vam prebiju vasu ( BBB ) gastarbajtersku ekipu! A evo i zasto je to ogromna bruka: Grobari nisu u evropi nesto specijalno organizovani, kao sto recimo mi imamo ekipe Ultra Klan i Ortodokse iz Slo.
A pri tom, BBB su se hvalili kako imaju ogranizovane ekipe po evropi i onda vas ta, neorganizovana skupina prebije!
Pa onda opet, ona dva grobarska debila - Siki i Dacha, kada se igralo Cibona-Partizan u Zagrebu, su se po celom Zagrebu setali 'ko po svojoj kuci' i sta ste vi uradili? Nista? Vratili su se u Beograd, a nije im falila 'ni dlaka sa glave'! I vi ste neki huligni, jel?
Bilo je sa te tekme i slika, kao na primer ona kada ova dva mandrila, sa pakistanovim salovima stoje ispred spomenika banu Jelacicu.
Videlo se i na snimku sa prenosa, kada pred sam kraj tekme ova dvojica polaze ka tunelu, Siki ljubi glodarski sal, a Daca pokazuje tri prsta... I? Sta se tada desilo? I pored pune hale, poletelo je samo par debila ka ovoj dvojici i od tih par debila ni jedan nije ni udario ni Sikija ni Dachu, a i jedan i drugi su uspeli malo da ishutiraju ove vase debile!
A, garantujem ti da je neko sa dinamovim salom dosao, ili sada da dodje ovde, da se ponasa tako, i pored ovog zakona, garantujem ti da ne bi bilo bas tako jednostavno!!!
Koji ste bre vi huigani?
Smesni ste... :boks
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Ukratko-Bolji ste od Tovara(sto i nije problem,jer su u kurcu vec godinama).U zadnje vreme tovarske mladje ekipe se nesto kao trude,ali jos uvek su dosta slabiji.Imate mnogo jacu ekipu za fight,dosta starijih hooligana,tako da su vam sve to plusevi u odnosu na njih.

  Sve to ti ali ne daje za pravo da nase ekipe omalovazavas,glupo je da ti sa "tolikim" navijackim iskustvom pises takve gluposti.Kazes da si hteo argumentovano da pricas?Gde su ti argumenti?Tako sto ces mi reci da ste najjaci jer ste "prebili" karabinjere u Milanu?Tako sto ces mi reci da ste prebili BNA?E to su tvoji argumenti...

  Kreni o nekoj temi,pa cemo argumentovano da pricamo,ali bez propagande i uvelicavanja.Kroz neka licna poznanstva i neki od nas znaju dosta o vama,i da imate itekako minusa.To ko bi koga dobio u fight-u ostavljam na procene internet-huliganima,normalan covek se nikada ne bi usudio da napise takvo nesto.

  O cemu argumentovano,Thomas,o cemu?

  P.S.Nisam internet-jahac,imam 28 godina,video sam vas na delu bar 10 puta u svom zivotu,takodje nikada nisam uzeo ni dinara ni evra od kluba,mislim da sam dovoljno kompetentan da pricam o navijanju uopste.Nadam se da ces ti kao "navijac nad navijacima" da me udostojis argumentovane price,nadam se, jer si ti ipak za mene "faca",pa ti je mozda trulo da se upustas u rasprave sa nekim manjim od sebe.

South fanatice ne pricaj gluposti, dosadni ste ko proljev,