Mislim da je krajnje vrijeme da pomognemo nasim odbojkasima na njihovom putu da osvoje  :sampion . Kad sam isao na prvu i drugu utakmicu u Bgd-u osjecao sam se kao u NS-u!!! Nije ni cudo sto su nas dobili... Zato vas sve molim : Hajde da napunimo Banjicu i pokazemo da ih nismo zaboravili, da pomognemo Brdjovicu da osvoji prvu titulu u YU-odbojci,... Hajde idemo svi :megafon i  :ruke . Sta kazete?

Kako te nisam video?!
A mozda i jesam ;pljuga
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Cool, ajmo svi na Banjicu. A treba da proslavimo i titulu zenskog tima. Bravo devojke, bravo devojke...

A ono sto je zalosno: izgleda da ce to biti sve od SD Crvena zvezda ove godine...
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

:bes  a kosarkasi  :zbunjen
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Kizo,
mozda im je vodja i ruzan,ali njih svaki put u Beograd dodje pun bus,anas na Banjici,znaci kao domacini,ne mozemo da se skupi za jedan jebeni kop!Prosli put je bilo 5 ljudi koji su navijali!!!Na BAnjici???????????A da ne pricam tek u nS!!!

bruka!!!! :o

Pa kako su igrali protiv Zadra lose nam se pise.Prvi ispit je u sredu protiv partizana,videcemo koliko im je tesko pao poraz protiv Zadrana,uz to i Ekezie izgleda da nece igrati zbog one povrede kou je zaradio u Sloveniji,tako da nam bas i ne cvetaju ruze pred derbi.

Sto se tice Firmasa,ono sto ne kapiram kod njih je skandiranje Ubi,Ubi Cigana, i ubi zakolji da Cigan ne postoji?!!!!!!! Pa majku mu svi smo Srbi,jako su me iznervirali kada sam cuo takva skandiranja.Mislim da bi bilo super kada bi se Delije okupile za petu utkamicu  i malo im objasnile neke stvari.  :batine

ne razumem kako to ne kapirate, uglavnom na odbojku
vosa-zvezda se skupi 20-tak delija  a ono polovina od njih
cigani(romi) i vi nas nazivate madjarske pi...

smesno!!! :batine

ns,ne seri,bolje skini taj komunisticki avatar!!!
Kad oterate one madjare sa vase tribine,onda mozemo da pricamo!!

Quote from: "webmaster???? ???? ???? ?? ???, ??? ?? ?? ???????? ?? ?????????.

?? ?????????? ?? ?????? ????? ????? ??????? ?? ?????.

RED FIRM ????? ??????? ???? ????? ???????, ????? ??? ??? ?? ?? ???????? ???? ??? ????? ??????  :D
Da si video samokoliko su smesni!!Posebno onaj cupavi vodja, prasica i  plavokosa riba  u belom koji su vodili navijanje!!
A sto se tice nas delija,SRAMOTA!!
NA KOPU NAS JE BILO 6 SAMO!!ALO SAMO 6!!SRAMOTA!!
NIJE MI JASNO ZASTO NIJE BILO VISE DELIJA NA MECU!!
MOMCI SU ZASLUZILI DA IH BODRIMO U OVOM TESKOM MECU!!
JEBOTE NADJACALI SU NAS I U NAVIJANJU!!
Sa ovog foruma(a i sa onog na delije.net) bili su samo Mihajlo,Pijanac i ja  
Sledeca tekma je u cetvrtak i eto prilike da se skupi vise navijaca!!
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

e pa stvarno ste smesni uvek cujem pricu da cete
doci da podrzite odbojkaski klub a ono 5 ljudi navija.
jos se protura prica o 2 miliona delija.a ono 50 ne moze da vas se skupi

ti kazes madjari na nasoj tribini e pa da si malo bolje upucen znao
bi da na nasoj tribini nema madjara i da se nalaze grafiti SRBIJA SRBIMA,
SAMO SRBIJA

svejedno iz novog sada ce krenuti 2-3 a vas nigde :jebanje

Quote from: "ns"e pa stvarno ste smesni uvek cujem pricu da cete
doci da podrzite odbojkaski klub a ono 5 ljudi navija.
jos se protura prica o 2 miliona delija.a ono 50 ne moze da vas se skupi

ti kazes madjari na nasoj tribini e pa da si malo bolje upucen znao
bi da na nasoj tribini nema madjara i da se nalaze grafiti SRBIJA SRBIMA,
SAMO SRBIJA

svejedno iz novog sada ce krenuti 2-3 a vas nigde :jebanje

Pa naravno, sta ce nas vise od pet kad igramo protiv vas?! :D  :D  :D
 DA VODIŠ DESET NULA, KU**C BI SE PESMA ČULA  FEDERACIJO!!!

Ma ok je to, treba podrzati odbojkase....ali i odbojkasice! Nadjacali su na su Uzicu (i igrom i navijanjem)...ali da nas je bilo vise....  :megafon VIDIMO SE U SUBOTU U 'SUMICAMA'
K  CRVENA  ZVEZDA  ZAKON!!!

Pobedaaaaaaaa!!!  Zvezda je u finalu!!!! ;pivo  :sampion  3:2 u setovima, 3:2 u pobedama!!! Kazu- navijanje nikad bolje!!! :sampion

Svaka cast momcima a i vama Delije ;pivo Kada su nas mnogi otpisali mi smo se digli i pokazali da smo jos jaci  :batine ... Sve pohvale mladim Kovacevicu i Petkovicu ali i legendi Dejanu Brdjovicu. Idemo sada da se zabavimo sa Budvom  ;pljuga