Ajde, vi neradnici :) koji ste bili u Zemunu, napisite kako je bilo i kako su igrali manekeni? Rezultat sam video i skocio mi je pritisak zbog njega... :(

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Mene licno vise bole ku*ac i za FK i za Dzaju i za manekene  :bes
Do skoro sam u sebi uvek potajno gajio neku nadu kao "ma bice OK, mozda sledece sezone kad se tim uigra". Znao sam da lazem samog sebe ali tako mi je bilo lakse.

MARS U P**** M******** vise i ti Dzajo i svi tvoji "puleni". Ma skroz sam u bedaku  :( .
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

"Neradnici" su danas navijali i na fudbalu i na odbojci.
Na kraju su bili nagradjeni.
Sada odmaraju.
I Cigani imaju dusu.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Lovac, da se razumemo. Mene ne boli za njih jer to je najvazniji segment naseg SD. Bruka koju smo doziveli ovom razlikom je velika. Kada god se nesto desi, neko za to mora da bude odgovoran. 19 bodova razlike moraju da donesu  barem ostavku trenera. Recimo, pogledaj Acu Petrovia iz FMP-a, tri utakmice je izgubio - paf, ostavka. Filipovic? Taj ima kredit, koliki god hoces... Price o stvaranju tima za buducnost, sa Filipovicem i manekenima mogu da popiju samo oni koji su verovali proteklih deset godina u bajke tipa PTC i slicno.

Nisi ovde nekoliko meseci, ali da samo znas kako sablasno izgleda Marakana kada igramo neku obicnu utakmicu, najezio bi se. :( Evo par detalja nakon gledanja priloga na SOS kanalizaciji. :) Par cistih sansi su promasili napadaci, pre svih  Jelic. Nisu igrali ni moj omiljeni lik Mrki (konspirativno ime) :) ni Pjana ("ljubimac" mnogih), pa opet nije bilo golova. Malo zivosti je uneo Bogavac pred kraj a strelac Vidic (!). Ok, decko je stvarno najbolji, ali bi mogao neko da igra i osim njega. U ekipi MunZea igraju Glogavac i Dejan Ilic (za ovog drugog nisam siguranm, ali mislim) dok se kod nas manekenisu neki likovi koji... ma bolje da cutim.

Proslo kolo je za Radnicki iz Obrenovca, mali Boban Stojanovic, nas igrac na pozajmci koji je na kaljenju kod njih, dao dva ili tri gola, ali zato kod nas Mrki uglavnom pocinje utakmice i pusta se prica tipa: dobar je, moramo da ga sacekamo. Zvezda nije tim koji treba da ceeka bilo koga, ima obavezu da bude najbolja i kraj price. Ako nisi za nju, idi u partizane ili Cukaricki pa se cekaj sam sa  sobom.  :bes

Sledeca utakmica je derbi, ne plasim je se, jer ce valjda manekenima da objasne da dolaze strani menadzeri (zbog glodara) pa ce oni da se rastrce, ali znam puno ljudi kojima nije sve jedno. Ako se secas one sezone kada smo mi prodali _sve_ a oni zadrzali Mijata i drustvo, ni tada nije bila ovakva razlika...

Moramo naci neko resenje za ovo sto se dogadja. Pixi umesto Dzaje, Muslin umesto Filipovica, igraci umesto manekena. Da ne bude da samo kritikujem a ne nudim resenje. :) A onaj sto se slika sa odbojkasima a treba da razmislja o fudbalskom timu, mogao je da pita neku od onih igracica u cemu je njihova tajna (kada njegovi slepci ne mogu da budu prvi) , odgovor bi ga sigurno zbunio jer bi otprilike glasio: mi smo odbojkasice, ne manekenke. :)

poz,
budimir
p.s. Vidi potpis ispod! :)
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Ne znam da li si cistio slike, ili je zbog toga sto je dnevno svetlo, ali mnogo bolje izgledaju nego ranije

Nego, sem dva momka, niko nema salove. Pa cemu onaj informator :lol:
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


ma Godra toplo je brate sad za salove  :lol:

FU, ako krenemo sa tom prichom o fk opet cemo svi uci u krug i svi ce svoje stavove branti i iza njih stojati...hteo bih samo da upitam DOKLE? jasno je meni da ima ljudi koji podrzavaju  Dzaju, ali zar vam nije vise dosta svega? prichaju nam priche bajke...iz sezone u sezonu sve gore i gore...A na sledecu sezonu ne smem ni da mislim....Sve u svemu CRNJE je nego sto izgleda...

p0zDrAv!

Ovo je stvarno katastrofa!!!  :( Ne pamtim kad smo ovako bili losi... Zbog cega je to tako?

Trener? :zbunjen  Pred pocetak ove sezone pricalo se o stvaranju tima za buducnost u kome ce prednost imati djeca Zvezdine skole. Gdje su ta djeca? Milovanovic, Jankovic, Mrdja, Basta dobijaju sansu na kasicicu. Ali zato je tu Bogdanovic koji nema veze, Pjanovic koji na pripremama nije gola dao a Jelic cak 9, i opet ta dvojica imaju prednost. I treba da se cudimo kako Jelic promasi onakvu sansu protiv Zemuna?

Po meni ovo se sve ne bi desilo da je Muslin ostao na klupi, jer nam je covjek za te 2 god. donio isto toliko titula, Zvezda je igrala fenomenalno, imali smo taj kako da ga nazovem, Francuski shmek. Trebalo je Pjanovica najuriti, ali...

Izgleda da je nekome bilo u interesu da Muslin ode i da Zvezda pocne polako da propada. Nikako mi nije jasno, nikako... Sad ce i Derbi u subotu sa glodarima, ne mogu ni da pomislim sta ce biti "ako" izgubimo!

Disljenkovic,Markovic,Dudic,Vidic,Basta,Gvozdenovic,Kovacevic,Milovanovic,Boskovic,Bogavac,Mrdja

P.S.Ni sam ne znam sta sam sve pisao i kako to izgleda ali me stvarno zbunjuje ova situacija sa Zvezdom.