Bravo za odbojka

Svaka cast odbojkasima,sada je na redu Liga sampiona sledece godine,i tu cemo nesto napraviti.Daj boze da i kosarkasi osvoje titulu,a fudbaleri kup,pa ce ovo(ipak)biti Zvezdina sezona.

ma tesko brate da ovu sezonu mozemo da nazovemo nasom bez obzira na sve trofeje koje osvojimo manekeni su toliko zas*ali da je to bruka, ovo ce biti najveca bodovna razlika u istoriji prvenstava  :( , ali bez obzira na sve to i dalje verujem u kosarkase koji su me propisno iznervirali par puta ove sezone ali i oni su ljudi od krvi i mesa....svi gresimo...Dace im Bog valjda malo vise srece i u prvu ruku pameti u predstojecim tekmama, nadam se duploj kruni!!!

p0zDrAv!

Razocarase i kosarkasi...sve cestitke odbojkasima..osvetlali su ZVEZDIN obraz...
SVAKA CAST!
K  CRVENA  ZVEZDA  ZAKON!!!

Cestitke devojkama od sveg srca :ruke ,a i direktoru i odbojkasima :ruke
A ovi ostali....na dopunsku nastavu ;pljuga
Pozdrav Ciganijo

Sto su razocarali kosarkasi?! Ne mozete da ocekujete vise, ovo je prva godina kako smo postali stabilan klub. Dogodine GY liga, najmanje FIBA Kup, a mozda i EvroLiga, malo li je  u odnosu na ostale sezone? Poterace nas sreca, videcete u Play-off-u.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Procitao sam u nekim novinama da smo u odbojci osvojili titulu u svim konkurencijama, od pionira do seniora, izuzev zenskih juniorki.
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

E do qrca. Glupe zenske juniorke. Treba im doci na trening i nalupati.

:rofl
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Svaka cast i devojkama i momcima. To mora da se proslavi...
:flasa   :flasa   :flasa   :flasa   :flasa   :flasa   :flasa   :flasa   :flasa
..jedna jedina, nepobediva, moja ljubavi...

Ne mozete sada, 'pljuvati' po juniorkama...pa nije tako lako biti prvi...to su pokazali fudbaleri i kosarkasi... Odbojkasie zvezde su ispunile sva ocekivanja..mozda i vise...
K  CRVENA  ZVEZDA  ZAKON!!!

Ma normalno da se ne moze, ja bih da "pljujem" po seniorkama.

Ti bi... PRICAJTE VI STA HOCETE ALI SU ODBOJKASICE ZVEZDE :sampion  :sampion  :sampion !!!
K  CRVENA  ZVEZDA  ZAKON!!!