Dakle, na naslovnoj strani sajta imate info za intervju koji smo juce dogovorili sa Gagom. Saljite svoja pitanja do ponedeljka, pa cemo njegove odgovore na njih objaviti u utorak/sredu. Mozete i u nastavku ove teme...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Dobar potez!

Bas sam ga juce video kod Marakane.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Ovaj, ajd' ga pitajte da li ce da odgovori na svako postavljeno pitanje i da li cete vi da mu prenesete bas svako postavljeno pitanje?

Da li moze da garantuje da niko nece da snosi nikakve posledice za postavljeno pitanje (sem ako potencijalni razbijac(i) imaju - kao sto nemaju, muda da sami resavaju svoje 'probleme')?

Hvala unapred

p.s. verujem da ovo interesuje mnoge - pogotovo neke (...)

Sta ti to Radzo hoces da pitas kad se bojis za svoju sigurnost  :lol: ?

Mene interesuje ono sto najverovatnije interesuje sve prave Cigane.

DOKLE CEMO VISE DA STOJIMO SA STRANE I GLEDAMO KAKO NAM FK TONE SVE NIZE I NIZE BEZ NADE DA SE STVARI IKADA PROMENE DOK JE NA CELU OVA GARNITURA LOPOVA?
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

Predji na stvar Radzo, pitaj ...
Sta si hteo da kazes

Posto se ceo intervju radi na moj obraz, :) i Kizino i moje poznanstvo sa njim, ne verujem da ce on da sazna da si _bas_ ti pitao to ili to, vise ce da njega i mene gleda kroz ta pitanja. Pitaj slobodno, ja cu sve da ga pitam sto god ti napises. :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Kiza je rekao da slusate Budimira,  i da sutra u toku dana obavezno posetite naslovnu stranicu :)

Ajde bre ljudi postavljajte pitanja.

Ja bih samo zamolio Kizu i FU da kazu Gagi da na ono moje pitanje (koje zanima sve nas) odgovori direktno, bez uvijanja. Znaci ili neka kaze "planiramo da uradimo to i to konkretno - bojkot, napusiti verbalno igrace itd" ili neka ne odgovori nista. Znaci bez onoga "pa videcemo, zavisi od sledece sezone, to je sve zajednicka odluka". Takvi odgovori ne vode nicemu.

Nego setio sam se necega. Jel se secate kad je onaj lik Batarus sa starog foruma delije.net. Onaj lik sto je preko foruma trazio neku cupi sto je video na Severu pa se zaljubio.
Najjace je bilo kad ga je Baske iz Heroes lozio da je on ta cupi, joj kad se setim  :rofl

Nego taj Batarus je isto bio postavio topik u kome je reko da je njega i njegovu "ekipu" ispalio Gaga za neke baklje  :lol:  Kao pred neku tekmu im je obeco da ce im dati baklje a posle je reko "nema baklji"  :D (prosla sezona je u pitanje - cini mi se protiv Hajduka iz Kule)

Znaci pitanje za Gagu:

Zasto je ispalio Batarusa za baklje?  :lol:

E mojne me ispalite i ne pitate ga ovo.

Samo za Batarusa ide pesma "O MAMA ZALJUBIO SAM SE"  :lol:
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

Lovac, ne dolazi decko da bude ispitivan, pitaj nesto brate u vezi Zvezde, navijanja i sl.

Moja pitanja:

U kakvim je odnosima sa ostalim vodjama?

Kako gleda na inicijative BG Boysa?

Kada ce ponovo da se dogodi "desant" na grobarske zastave kao sto smo imali u par navrata pre nekoliko godina?

Sta misli o cestim napadima Radovaca i Grobara na manje i "nedorasle" grupe Cigana i da li ce se to nekako sancionisati?

Sta moze da se organizaciono uradi da ino gostovanja budu masovnija - tipa vise autobusa, regulisanje viza za veci broj ljudi i sl.

Sta on licno misli o Dzajicevom polozaju u Zvezdi u nekom buducem periodu?

Da li smatra da Zvezda moze da plati kvalitetnog stranca?

I jedno licno - kako mu je u braku?
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


I dalje insistiram da ga pitaju ovo za Batarusa  :lol: Bas bi bila fora da vidimo njegovu reakciju.

A ako na ono prvo pitanje ne zeli da ogovori konkretno onda je*iga nista.
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

I ja se slazem da brate odgovara iskreno ili nikako.Nemoj da sad tu
nesto uvija.Moje prvo pitanje je takodje o odnosu Delija prema FK.
Kao drugo me zanima da pojasni sta se to tacno desilo kad je
izbio sukob izmedju njega i Savije s jedne strane i Marka.Koliko
sam cuo od ortaka bilo je zestoko.I na kraju me zanima ko po njemu
ima najveci uticaj na severu trenutno(neka grupa ili pojedinci).

KRALJEVINA SRBIJA U SRCIMA SIJA

Delija Knin,

Na ovo drugo pitanje ti Gaga sigurno nece odgovoriti tako da nema ni poente da ga to pitaju. A i ovako i onako nije nista bilo pa nema ni sta da se prica.
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

Ok brate,nema veze.

KRALJEVINA SRBIJA U SRCIMA SIJA

Ne razumem kako je to pitanje tipa saslusanja - ali ako vas nekoliko tako kaze onda OK. A i bolje da ne postavljam nezgodna pitanja posto sam se vec nekoliko puta javno predstavio  :D  :lol:

Nego ti Hooligan - jesi ti UL, jel si to promenio nick?
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

A sta je onda sa UL? Nema ga ni na jednom forumu, da nije u Bgd-u?
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

Quote from: "Hooligan"
???????

Jebote ovo nisam cuo a ni vide,jos od filma Valter brani Sarajevo !!!


P.S.
UL je bio u BGD sa drugarima  :jebanje

**********

Hooligan, vas dvojica ste se upoznali :D

(Kiza)
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Jel mogu ja da se nasmejem od muke, zbog toga sto se pojedini forumasi bas i ne poznaju! :) Joj DH, kakav si ti lik...  :rofl  :rofl Mogao bi AIWA da ti otkrije svoj identitet. :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Onaj kome je upucen post ce shvatiti, a ti nemoras da budes u svakoj corbi mirodjija.

I da ne postujem ovde kao sto si i sam primetio i nemam nameru ikad da postjem u nekom vecem broju ovde.

Aiwa objasnio sam mu ko si  :D  :D  :D
Nadam se da ce ukapirati, sigurno je mislio da si neki levat.