Ha, najzad su se i fudbaleri pokrenuli i zaigrali kako treba......BRAVO MAJSTORI!
K  CRVENA  ZVEZDA  ZAKON!!!

E paola paola. Samo to sam hteo da kazem.  :lol:

Ovoga sam se i plasio. Pobedili su glupi Pakistan (SVAKA CAST NARAVNO) i sad ce svi naprasno da zaborave da je FK u totalnom k****. Ljudi bre nemoj opet po milioniti put da se lozimo bez veze. Ovaj tim nije nista bas nista posebno, nazalost  :( .
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

Ajde da probam da napisem "mali" izvestaj.

Okupljanje nije bilo dozvoljeno tako da se glavnina skupila na samom stadionu. Okole je bilo toliko pandura da nikada nisam isao ulicom i popreko se gledao sa glodarima a da nisam smeo da reagujem na njih. :)

Pre utakmie kosarkasice i odbojkasice su docekane ovacijama i to je bila posebna prigoda. :) Stvarno su zasluzile.

Na samim tribinama, uglavnom sve sto se znalo barem dan (ili pola dana unapred). Glodarima je bila provaljena koreo noc pred nju. Bilo je interesantno videti kako ono malo stoke na jugu nije uspelo da rasiri onu "setalicu" od najlona. :) Bilo je taman onoliko ljudi koliko je i najavljivano da je pusteno karata, Sever je bio daleko puniji, ali i stoke je bilo solidno za njih na marakani. Tuzni front je bio na istoku i nije ih bilo vise od 200-300. Izgleda da ta prica zamire kod glodara, ali koga je za to i briga. :)

Imali su neku veliku parolu o tome kako su titule nasa istorija a na mateusovom dresu  partizanki pisalo je +ili- 19. Dole kod nas u onom sancu izmedju Severa i terena na brzinu je ispisana parola za njih ali nisam uspeo da vidim sta je tacno pisalo. :) Navijali smo bez mikrofona (sto je uobicajeno za derbi na Marakani) i bez zastava na motkama koje su zabranjene od strane pandura. Forsirala se pesma: Svako dete zna, ceo grad to zna... i stvarno je u nekim trenutcima posle golova zvucala mocno! U prvom poluvremenu napraviljena je dobra bakljada, koja se pretvorila u dumnjadu na njenom kraju. Baklje su ubacivane u teren, i dimne takodje. Pokazana je glodarska zastava Palas, ona mala 2x2. Koja je prvo usla kroz kop, a onda zavrsila dole na ogradi. Na pocetku drugog poluvremena, kop se premesta vise ka Zapadu, sto je omogucilo i ljudima koji su stajali pored mene da i oni navijaju, i stvarno se dobro navijalo barem sa ove strane. Nekoliko puta u navijanje je ukljucivan i Zapad i isgledalo je jako mocno. Na pocetku drugog poluvremena jedna od grupa na Severu, nisam uspeo odozgo da vidim koja, upalila je dole do Zapada nekoliko baklji i jako lepo je izgledalo. Kada je pao drugi gol navijanje se pojacalo da bi negde 10 minuta pre kraja neshvatljivo palo do trenutka kada je groblje pocelo da cupa stolice i da vileni. E onda se desila njihova najveca bruka na stadionu, panduri koji su im stajali na tribini, samo su se spustili nekoliko metara nize a cela tribina im se razbezala. Nesto se malo pre toga dogadjalo i tamo medju tuznim frontom na istoku ali ni to nisam uspeo da skapiram o cemu se radi. :)  Onda je stoka zapalila Mateusov dres, pa su vatrogasci pokusavali da ugase pozar. Sa druge strane, ceo Sever je odzvanjao Aufiderzen (nisam ucio nemacki), a nekoliko puta je ponovljeno i ono dozivanje sa Zapadom pa i sa Istokom u par navrata.

Groblje se razbezalo 5 minuta pre kraja tekme, a cutali su celo II poluvreme iako smo ih dozivali sa onim: Grobari! Jel nas cujete?! Vi ste pi*ke najvece!

Nakon tekme, opusteno setanje bez ikakvog incidenta jer se stoka razbezala a murije je bilo, kooo muva, narocito ispred zgrade SD. Nakon tekme sam se nasao sa Godrom, pa smo razmenili ustiske i otpratio sam ga do kola. :)

Sa fudbalske strane, cini mi se da odavno nije bio tako los parti*an, bez ijedne jedine ozbiljne sanse. One polu sanse je odbranio nas golman koji je ok branio tekmu. Prevagu u napadu je doneo Bogavac. Ali, ako oni misle da idu u LS sa ovim timom, grdno se varaju. Nas problem nije parti*an, nas problem su Javori, Mogreni i ostali velikani naseg fudbala... Sada ce Filipovic da ostane a manekeni ce da budu talenti. Mene zanima da onaj koji je drzao Bogavca na klupi, krivicno odgovara... i Lovac je tu potpuno u pravu.

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Cestitke za pobedu ovim nasim manekenima  :ruke
Medjutim razlika je i dalje ogromna a nas problem
ili problemi isti.Ne moze jedna pobeda u derbiju
da sakrije sve one negativnosti i da sad opet krene
pricica kako treba imati nadu u ovaj tim.Koji tim
kad ce ionako nekoliko njih biti prodato na kraju
sezone,opet cemo popusiti u prvom ili eventualno
drugom kolu UEFA i onda sve po starom.Pa ako smo
spali na to da nam jedino zadovoljstvo bude
pobeda u derbijima onda je to tragicno.

KRALJEVINA SRBIJA U SRCIMA SIJA!!!

uf! u jednu ruku dobro je mislim dobro sto smo dobili ovu utakmicu, dobro za sve navijache koji su pratili Zvezdu u ovoj smrdljivoj sezoni, ali ipak sa druge strane sam se plasio ovoga jer ce nasi manekeni opet da manekenisu, kao dobili partizane koji su na terenu bili dupe-glava, znaci jako lose izdanje njih i nase solidno koje je ovoga puta bilo dovoljno za pobedu.Ne zelim da me neko pogresno shvati ali mislim da ne dobijamo puno ovom pobedom, mozemo samo jos vise da izgubimo.Ako ne daj Boze nasi momci opet krenu staru prichu...
Ova jedna utakmica ne skida fleke sa ovogodisnjeg uchinka u ligi, najgore u svemu je sto ce partizani uzeti titulu a nisu dobili nijedan derbi, a i onaj kod njih su se izvukli usta ih je*em.
Problem ovog tima je znachi i dalje onaj stari, losa izdanja na "malim" utakmicama, ne vidim da se to promenilo ovom pobedom, doduse videcemo do kraja sezone kako ce igrati.

Sve u svemu bilo je lepo!

p0zDrAv!

Ajde i ja nesto kratko, Buda je vec opisao najveci deo.

Mislim da je Grobara bilo vise nego nas! Nije zajebancija, deo do istoka prakticno prazan. Da se drugi ne ljute, jednostavno mislim da ih je bilo vise.

Parole partizanske: "Titule su vam proslost" "-19 je vasa sadasnjost". Mislim da parole nisu ni kreativne, a i nemaju neku zajednicku crtu tipa VAM VASA. Sitnicarim, ali ko ih jebe, bolji smo. Prozivaju nas da smo najlon navijaci, a sami se koriste istim sredstvima.

Ne znam da li je neko primetio, ja sam video i na stadionu, a videlo se i na SOS-u kako pandur u civilu zavrce grobaru ruke dok ovaj lezi na stolicama! Takodje vidi se da neki momak pokusava da dodje do Partizanovog autobusa i da ga tu murija lesi. Lici mi na jednog naseg vodju, necu da gresim dusu, ako neko ima info nega postavi ili mi bar baci PM.

Navijanje solidno, u nekim trenucima odlicno, ali kao sto kazeBuda neopjasnjivi pad poslednjih 10 minuta, valjda smo se smorili i izgleda da nismo ocekivali tako laku pobedu. Groblje ocajno, JF pred raspadom...

I za kraj, bez  :megafon nista!

Odoh da malo ispomeram JF.

P.S. Za pohvalu, za vreme dok sam bio na severu nije bilo nijedne tuce.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Jeste li primetili onu glodarsku zastavu: Srpska radikalna stranka -  na samoj ogradi kod stoke...? Cisto da ostane zabelezeno kao i to da smo im u dva navrata skandirali: Je*o vas Seselj! Stvaarno su seljaci, sada su nasli da se loze na te stvari. :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Da ne zaboravim onaj informator koji je deljen na celoj tribini, :) i oko kojeg su se ljudi otimali. Nije lose da navijaci iz unutrasnjosti uzmu i procitaju, ne dolaze na sve tekme pa se desi da ispadnu iz stosa. Mada je sadrzaj bas primeren takvoj prilici. Ozbiljna grupa bi trebalo da ima svoj fanzin poput Torcidinog koji sam pokazivao Kizi, pre neki dan...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

da se ne ponavljamo ...
Navijanje je bilo OK, razbili smo ih.:ruke
Njihova setalica je pukla ko i oni ... :rofl  a i Tuzni front

Dobra stvar je sto je deljen onaj informator u poluvremenu.
Nisam mogao da verujem da se loze na Radikale  :nene
no i to je dobro pre su se lozili na Mirka Marijanovica. Napredak je ocigledan namigivanje

A murije ?
U zivotu nisam video vecu koncentarciju policije i zandarmerije.
Neznam da li ste primetili celu utakmicu su preko cele tribine gore kod u;aza stajali Zandarmi u onoj punoj plasticnoj opremi  :finger
vazda Srbija - nikad Jugoslavija

Quote from: "Godra"
Ne znam da li je neko primetio, ja sam video i na stadionu, a videlo se i na SOS-u kako pandur u civilu zavrce grobaru ruke dok ovaj lezi na stolicama! Takodje vidi se da neki momak pokusava da dodje do Partizanovog autobusa i da ga tu murija lesi. Lici mi na jednog naseg vodju, necu da gresim dusu, ako neko ima info nega postavi ili mi bar baci PM.

Isto sam i ja video. Stvarno lici na jednog naseg vodju, medjutim vrlo kratko traje, seljaci nisu pustili malo duze snimak.
A za ono na jugu...ono je smesno. Udje 20 pandura i razbeze se ko pi*ke. Naravno, ponavlja se i prica da murija nece da intervenise kod njih, ali to i ne treba da cudi...znamo svi zasto
size=20]Stop represiji![/size]
[size=9]Procitaj koja su tvoja, a koja njihova prava[/size]

Ja sam super snasao tako da sam isao kolima i na tamo i na ovamo.
Sto se tice navijanja, bilo je OK i nemam sta da dodam, znaci razbili smo ih i na terenu i na tribinama, kako odavno nismo. Sto se tice njihovog korea, ideja im je za njih vrlo nadprosecna, ali ne znam da li su ono pravili kragnu na pogresnoj strani ili sta vec  :lol:
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

[Dli je neko od vas primetio da se stoka iz J.F.tukla
medjusobno na istoku.Stvarnosu mnogo jaki.DA ovo je jedna
od prvih velikih tekmi da se naseveru nismo tukli medjusobno
sto znaci da se popravljamo u svim domenima.  




          STOKO SELJACKA :jebanje
RIMINAL NA SVE STRANE
 MRZIM TE PARTIZANE

Primetili smo! ;pljuga
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

...i uzivali u prizoru!  ;pljuga

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

1. "Zvezda vodi u 28. minutu, "sever" gori  :) i prvi incident. :)  Strelac Boskovic je svoj gol proslavljao ispred klupe Partizana sto je bilo dovoljno Vitakicu da uputi par pogrdnih reci prema crno-belim rezervistima i rukovodstvu kluba. Skocili su Radakovic, Cirkovic i ostali, ali strasti su se smirile bez kontakta." cetiri minuta kasnije Lazovic rusi Kovacevica s ledja, Duljaj mu dobacuje dok je na zemlji, a sve "rasciscava" Vidic odgurivanjem Duljaja.Signal za obe klupe i sve : na teren. Odmah se stvorila guzva, neko nekog za dres, neko za vrat ili kosu, ali Savic, Bjekovic, Mateus, Filipovic..uspeli su da rasciste guzvu."
2. o incidentima sa "juga" nema sta da se pise.
3. incident u sluzbenim prostorijama : "Posle konferencije za novinare odrzane u pres sali crveno-belih doslo je do incidenta.Glavni akteri cele price su novinar televizije Studio B Aleksandar Simic i administrativac Partizana, Voja Radojevic."
Aca je upitao kapitena Sasu Ilica da li je njegovim igracima smetala visoka trava ili dzombast teren... :D
Voja : Kako te nije sramota da tako provociras legendu?
Aca : Zasto ga provociram, imam pravo da pitam sta hocu.
Voja : Zapamti, neces ti meni vise uci u Partizan.
Aca : Ma, ko si ti da mi pretis?
Voja : Ma jeb... ti majku.
Aca : Kome ces ti da psujes majku?
i najzad tuca!  :)
(koja nije dugo trajala) :(

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Na grobarskoj paroli je pisalo vase titule su proslost -19, a mi smo im odgovorili sa vase navijacke pobede su proslost. Upaljeno je oko osamdesetak baklji i dosta dimnjaka, na zalost dosta dimnjaka nije uneseno. Ozvucenja nije bilo jer panduri nisu dozvolili, nisu dozvolili ni motkice za barjake. Na glodarskoj starni zastava radikalne stranke sto je bio povod da ih isprozivamo. Na jugu jedna tuca pri dnu tribine, kada su poceli da lome stolice tri pandura u civilu im u sred kopa uhapsise dva glodara, a misevi se razbezali cim je usla zandarmerija. Juzni Front, blaga jeza, nisu vredni pomena, jedna tuca medju njima. U jednom trenutku glodari su digli zastavu 1000 ludaka.... (ona sto smo je palili na basket derbiju pa su im je panduri vratili) i ispod nje parolu, mi na marakanu uvek, vi u padinjek nikad!!!! Totalni debili, nije mi jasno kako ih nije sramota da donesu tu zastavu, nego nas jos pitaju sto ne dodjemo u padinjak, a koji cemo tamo?! Bruke grobarske.
 DA VODIŠ DESET NULA, KU**C BI SE PESMA ČULA  FEDERACIJO!!!

nego da vas pitam jel ste to lose sakrili baklje ili je neko drukao pa ih policija nasla na stadionu prije utakmice...

Lose si primetio-probaj ponovo!!!!!!
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Kizo,kako da skinem onaj video fajl,ne onaj svakodetezna,vec onaj drugi -ptln!

http://www.delije-caffe.co.yu/video/zvezda-partizan/ptln.avi

Kizo,
Mene interesuje da li mozda ima na sajtu "Ale,svako dete..."wav
?