RWL, ?????? ?? ????? ?? ????? ???????.

????, ????? ???, ??? ???? ?????????, ??? ????? ??? ?? ?? ?????.

???????

e dobar ovaj video snimak,nego ja sam trazio po sajtu i nigde nisam uspeo da nadjem gde ima jos ovakvih snimaka,da li neko moze da mi da tacnu adresu?

http://www.delije-caffe.co.yu/pesme.htm
imas ovde dva snimka sa cibone. :) ( u avi. formatu : 'Ko ne skace taj je Hrvat' i 'Zvezda le' )
strpite se ljudi, tek smo poceli sa ovim audio i video zapisima, trenutno je sajt u fazi renoviranja i bice jos puno, puno iznenadjenja.
Btw, mozda je bas sada pravi trenutak da Kizi i Cedi posaljete neke svoje predloge u vezi sadrzaja sajta.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Par komentara o atmosferi na derbiju (ostalo/ostali nisu vredno pomena) jer sam, nakon 3 godine :o  :(  , konacno uspeo da odgledam derbi (zvezdinu utakmicu uopste gledano ...).

Nazalost, ne racunajuci povremene Izlete, navijanje jedva solidno - i dalje kuburimo sa poentom i smislom navijackog pokreta - a to je Navijanje/pevanje, sve ostalo je dobro doslo, manje ili vise bitno, ali poenta navijanja je, gle cuda, u Navijanju.

Konkretno, pesme koje su se dobro cule su ".... je l' nas cujete ...", "kada Zvezdo igras ti"  i, n emogu da se setim vise :zbunjen  ostale su se jedva nazirale, uglavnom toliko slabo pevane da se nije moglo uopste provaliti o kojoj je pesmi rec, cak se ni  "pune tribine" nisu cule kao sto je to obicno slucaj.

Grobari su, dok nisu potpuno utihnuli, bili glasniji (jebiga, i mene boli - pogotovo kad utakmicu gledas sa 12 grobara), da se ne lazemo - no to nije nista novo, ndglasalili su nas na Marakani mali milion puta.

Lepo je bilo videti da su Organizatori nase tribine vratili akcenat na pirotehniku jer su koreografije smorile do jaja, bakljada/dimovi je zaista izgledala lepo - mnogo bolje nego sto se to moze videti kroz fotke (pogotovo Kizine :D  :boks  namigivanje  :batine ).

Vidim da nam nedostaje po neki transparent ali o tome ne sme (?) da se prica? Iako ne vidim zasto, da ne potezem dalje ovde, moze i na priv. neko upucen da objasni zasto?


I, kad bolje razmislim, Oni nisu zasluzili ni takvo navijanje.

Ziveli

Kizo,
pazi,sad moze da se skine kad sam napisao link!Ali tamo gde moze da se download-uju slike ,pesme i onaj video fjl "svakodetezna" nema sanse!Pogledaj i sam!Samo je ispisan link,nije podvucen,ili kako se to vec kaze... :rofl  ;pljuga !


SAMPIONI SMO U ODBOJCI! :sampion  :ruke  :sampion  :ruke  :sampion  :ruke  ;pivo