Posto najverovatnije nece biti prenosa tekme izmedju Zvezde i Rudar Sjevera,bilo bi dobro da neko ko zna kretanje rezultata to objavljuje povremeno ovde!

Sravnili smo Rudar sa zemljom-105:60!!!!!
Najbolji Dozet,odmarali se Pen,Ekezi,Koprivica...
Igramo u 1/2 finalu sa pobednikom meca FMP-Lovcen!

Odlicno, vec sam hteo da trazim rezultat, kada vidim vec je na sajtu. Kada se igra polu-finale sa konzervama?

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Polufinale igramo u subotu u 18 ili u 20h,finale je u nedelju u 21h!Verujem da cemo osvojiti kup Koraca

Cuo sam da danas nije bilo beogradskih cigana.Ako neko zna mogao bi da napise oce li se ici na polufinale!

Lazu na sajtu kk pa rasturaju.
Penn i Ekezie su igrali, Koprivica nije.
Sem ako se Tica nije obojio imalinom i naucio da zakucava :)

Pozdrav svim delijama od nas Nisljia.Evo upravo nadjoh malo vremena da vas obavestim o utakmici.Utakmica je pocela u 16:30.Vec oko pola cetri Delije su pocele da se sakupljaju i cirkaju pivo ispre Hale Cair.Panduri nas sprovode do ulaza a u kopu vec oko 100 delija.Pred sam pocetak svi su usli u halu oko-200- 300 delija i odmah  je pocelo navijanje.Bilo je delija iz Aleksinca,Prokuplja,Leskovca,Pirota i naravno Nisa.Navijanje sasvim solidno bez pesama upucenim grobarima osim par prozivki Veselina Petrovica koji je sedeo u parteru.Sama igra nasih kosarkasa je bila odlicna i nemam nikakav komentar.

Pozivam sve da dodju u Nis na polufinale ,Okupljenje ce biti u subotu u 16h u centru.

Toliko od mene pozdrav svima.
BOG NJE SAM SE RODIO
ZA NJU SAM SE BORIO.....

ma dobro razbili smo taj Rudar ali oni su ipak bili samo turisti...
Mislim da mozemo da pobedimo FMP, naravo ako bude Delija iz cele Srbije, a posle u finalu zna se da se ide na pobedu....

Cini mi se da je Hemofarm bas naostren dosao na ovu zavrsnicu kupa, razbili su sinoc buducnost, tako da lako moze da se desi da u finalu igramo sa njima.....

p0zDrAv!

Grobari pobedise Ergonom,mislo sam da ce pruziti veci otpor!Jel zna neko kako je prosao Zeleznik sa Lovcenom?

Pobedio FMP 'ladno. Dvadesetak razlike.
Freeman, Askrabic i Nikolic vecinu utakmice na klupi.

Video sam na Delije.net forumu da beogradski Cigani ne idu sutra u Nis.Da li je moguce da Delije nece ispratiti Zvezdu u (mogucem)osvajanju trofeja?

I ja bas sad videh tu informaciju. Jebi ga...

I ja sam to cuo, nazalost ispali smo tako da ni ono ne dolazimo. Bruka.

Majke mi smo majstori za gubljenje utakmica.Izlaze nam trojke iz koseva,gresimo u napadu,opustamo se prerano...Moramo da im naplatimo za sve poraze u polufinalu plej-ofa!!! :(


Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Ja se nisam toliko nervirao jer Zvezda pravi iste greske vec na nekoliko utakmica.

1. Pen je dosta lopti prodao, ima preveliku slobodu u igri. Neki put je to OK, ali neko mora da ga dovede u red kad su ovako bitne utakmice u pitanju.
2. Jeretin. Zasto se i njemu, kao i Penu dozvoljava da sutiraju u 5. sekundi napada? Ja bi ih kaznio po dzepu, cisto da im sledeci put ne padne na pamet.
3. Cakic. On je za mene takva enigma, da se ja pitam kada ce prelezati neke bolesti zbog koji mozda nikad nce biti veliki igrac. Lako je dati Zdravlju 20 poena, kucati preko nekih anonimusa, a kada treba da se igra protiv Jakih, onda ga nigde nema.
4. Koprivica. Za njega cu reci da je postao igrac tek kada ga vidim da preuzima odgovornost i dovodi Zvezdu do pobede protiv najjacih ekipa. Ovako, ista konstatacija kao i za Cakica.
5. Gajic. Neopravdano mu se ne ukazuje poverenje.
6. Sudjenje - katastrofa, i na nasu i na stetu FMP. Onaj kos koji je dao Bolic, a Cakic dirao obruc je cist kao suza, jer je lopta vec usla u kos, ali, ko je terao Cakica da je cacka. Nije ovo NFL pa da ulozis Challange, pa preko snimka da promenis odluku. Ortak grobar mi je priznao da smo vise osteceni nego FMP.
7. Sreca. Reci cu samo: Kad ce Bog i nas jednom da pogleda?

Druga grana ocekivana. Buda i ja smo se slozili da ce Hemofarm da igra u finalu, samo sto smo ocekivali i nas tamo. Ovako, ostaje nam samo da se spremamo za Play-off.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Komsija hvala ti sto si ovako detaljno postovao ali hteo bi samo da se nadovezem na sve ovo tvoje....
Igra u globalu celog tima sinoc je a i u proteklih par tekmi izgledala je kao basket na mom obliznjem kosu znachi nema kretnje u napadu, blokovi neuspeli i onda se napad svodi na solo akcije a kosarka je kolektivni sport!!! neobjasnjivo je ono sto se desava igrachima koji igraju prvu ligu da ne znaju sta ce sa loptom, a morate priznate da ih je Zvezda puna...znachi ceo tim je u dubokoj krizi i velikom padu forme...

Pen, u februaru/martu je pruzao takve partije da sam ja mislio da nam neme prepreke do trofeja sampiona, ali i on se utopio u sivilo ekipe i sebi je pocheo da dopusta neke ispade, sutevi sa 8-9 metara i to kada napad tek treba da krene sa razvijanjem....Zmago je chini mi se izgubio kontrolu nad igrachima...i ne mogu da skapiram zasto Gajic uopste ne igra, kad klupa primeti da Penu ne ide onda Jeretin prelazi na pleja, po meni Jeretin nije za to mesto i zasto onda ne pustiti Gajica?!?! Jeretin, primio se lik da je igrach, a po meni je on krivac za veliku vecinu neuspeha u ovoj sezoni, mnogo mnogo suteva sto mene lichno jako nervira da jednu trojku a posle nam propadne 5 napada jer on forsira trojku...

I naravno opet da ponovim, i pored svega ovoga juche smo imali FMP, ali ovaj tim Zvezde se boji da pobedi, taman kad se odlepimo na neku finu razliku oni krenu sa glupiranjem...Nadam se da ce do play-offa da im se vrati samopouzdanje i da ce se malo vise poraditi na napadu jer postajemo bezidejni u toj fazi napada a to moze da bue kobno u play-offu....

p0zDrAv!

Evo mog vidjenja nekoliko stvari vezanih za utakmicu.

   Mislim da je Bolicev kos ponisten zato sto je, kao, isteklo vreme za napad. Ustvari siguran sam da je Ljuca to pokazao. Ne znam kako je to izgledalo u prenosu i sta su Denda i Stepandic srali. Na 5 sec. pre kraja napada Bolic krece u prodor i daje kos. Sve 100% cisto. Medjutim mi izgubismo taman za ta dva poena. Isto kao ono Skunijevo slobodno protiv Zadra.
   Jeretin definitivno ima veliki kredit u igri iz meni nepoznatih razloga. Ne radi se tu samo o sutevima u 5. sekundi napada (bolje da sutnu u petoj neko nikad, sto se desavalo) vec o sutevima uopste. Mislim da Borko ima mnogo bolji sut od Jeretina, ali jebi ga, jednom promasi i odma ga menja.
   Sto se srece tice. Ekipa koja kod vodjstva od 5-6 razlike na 3-4 min. do kraja nije sposobna da izvede normalan napad srecu i ne zasluzuje. A ni to nije prvi put. Lopta ide ja tebi ti meni, bez blokova i bez kretnji i onda ako neko stigne da sutne u poslednjoj sekundi preko ruke, stigo je. Ako ne, nista. Sudije su dosta gresile i kompenzovale ali nikako se ne mogu okriviti za poraz.
   Obinna me pomalo razocarao. Par promasenih zicera. Navijanje zadovoljavajuce kad se sve okolnosti uzmu u obzir.
  Sto se druge utakmice tice, naravno navijao sam za hemofarm, tako da njihova pobeda dodje kao melem na ranu. Milenku Topicu tesko da je onoliko puta skandirano i dok je igrao za nas. I svaki put je odgovorio slanjem poljupca prema publici. Isto kao sto ni hemofarm verovatno ne bi imao ovakvu podrsku ni u Vrscu :)

Pozdrav svima. Ako se jos neceg setim napisacu.

Ne treba zaboraviti da je Zvezda imala odlicnu podrsku sa tribina. Svaka cast, navijali ste odlicno :ruke
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]