U sredu,sa pocetkom u 17 casova,igra se prvi mec 1/4 finalne serije plej-ofa.Zvezda igra sa Lovcenom u Pioniru,potom u petak na Cetinju,i ako bude bilo potrebe-opet u Pioniru(ja verujem da cemo ih proci u dve partije).Kako stvari stoje,ovo ce biti samo zagrevanje za ono sto predstoji,a to je polufinale sa FMP-om kojeg jos nismo savladali ove sezone(valjda je dosao red i mi da slavimo)!Svi igraci su zdravi i spremni i isticu da ce uciniti sve da prevazidju svoje mogucnosti i plasiraju se u finale(najverovatnije sa grobarima)!Da li je ovo najava titule posle visegodisnjeg posta-ostaje da vidimo.U SVAKOM  SLUCAJU-NAPRED ZVEZDO!!!

Dace Bog da Zvezda uz pomoc nas vernih Delija ove godine osvoji titulu u basketu!
Stvarno verujem da imamo dobru sansu, a Pionir ce biti pun ko oko.

NAPRED ZVEZDO SAMO NAPRED GDE TI IGRAS TU SMO MI NIKAD NECES BITI SAMA MI SMO TVOJI SINOVI!!!
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

Od 17 casova se igra i fudbal sa obilicem interesujeme dali prva ekipa ide na fudbal ili basket
RIMINAL NA SVE STRANE
 MRZIM TE PARTIZANE

Posto nisam iz Bg nego iz Zrenjanina,ne dolazim cesto na tekme,ali mislim da je sramota da se Zvezdine tekme u razlicitim sportovima organizuju u isto vreme.Neko bi malo trebao da misli i na navijace!Posle kukaju kako nema publike,pa ko ce da stigne istovremeno i na jedno i na drugo??!!

Izvor : B92

Ko
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Nokautirali smo ih kao sto se i ocekivalo-88:70!Steta sto je bilo tek nekih hiljadu gledalaca,ali pravu atmosferu treba ocekivati tek kad dodje FMP!