za 3 dana po najavi juzderica navodno bi trebao doniti ciganske zastave
navodno ce ih pokazati spaliti i onda ide ca
slike ce biti na www.torcida.org

o pa izgleda da su snajderi zavrsili posao  :rofl  

:finger  za Juzderca
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Schneider - a.k.a. krojac.

Ma Tovari opet ce da pukne neka bruka kao sa "delije knin" :D  :finger

Bruka ne samo za juzderica nego i za celu torcidu i za celu Evropu uopste, zezam se za Evropu(moj skromni doprinos duhovitosti foruma haha). Elem, ispali su smesni :rofl  :rofl  :rofl . Ne znam ocemo li dobiti "ispriku" kad se probije i ovaj najnoviji rok? Prvo je bio "tjedan" dana, pa onda bice na maksimiru, pa ekipa je otisla "na brod" pa kad se oni vrate slikace se, pa sad kao 11og na poljudu. Verovatno ce sad da kazu kako je potonuo brod i kako je u toku akcija spasavanja ekipe. Transparent ce verovatno potonuti sa brodom i ostace samo prica brodolomnika i njihovi slikoviti opisi transparenta i dzinovske lignje koja ga prozdire dok brod odlazi na dno i ispusta jezive zvuke celika koji se krivi pod pritiskom plavog slanog mora. Bice to svojevrsna odiseja.  Da ne "duljim". Sta mislite sta bi bilo da je neki Delija izmislio nesto tako i to plasirao na www a da se zna ko je i da dolazi na stadion?  :boks  :boks  :boks .

Moj poznanik Porky, :) vam nije ispricao celu pricu sa njihove strane. Oni su takodje u popizdu jer je dotcni lik vrlo neodgovoran i do sada se vec proslavljao sa velikim glupostima koje je izjavljivao po Net-u. Sada je problem sto se cela net, a i sire, Torca uspalila da li postoje te zastave ili ne? :) Cak su pojedini clanovi ovog foruma, da im ne ofiram ime, :) zvali licno tog Juzdercarca :) da se slikaju sa tim transparentima i sl. Cak i oni su "popili" odgovor kakav su popili.

Definitivno, taj lik nema transparente i to je jasno onim koji su zabranili pominjanje tog slucaja na Torcida forumu, pa su zbog svojih izjava uveli neku vrstu interne cenzure. Da ste ih samo citali tih prvih dana, obecavanja pica, velicanja njihove ekipe i slicno, bez da imaju i jedan jedini dokaz da je to istina. Sto se nas tice, ispred hale svi znaju kome su pali salovi i kako su paljeni unutra. Zna se i ko je koga pozivao da izadje napolje na fajt dok je druga strana zvizducuci gledala osvetljenje u vrhu hale... :)

Ali ajde, ja verujem da taj lik, ako mu je zivot mio, mora pokazati nesto crveno belo pa makar bila tenda prodavnice iz Mirijeva na kojoj pise Zvezda belim slovima... :) Dakle, mislim da cemo videti nesto sto nikada do sada nismo videli za razliku od zastave Torcida Makarska, koju su svi oni videli... :) Porky, ajde opravdaj svoj nick ispod usera kada se pojave te "famozne" zastave... :)

poz,
budimir
p.s. I caca i dida placu od stida... :)
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

fu ja nemam nista nikome opravdavati
uvik govorim istinu i nje se ne bojim
a drugo postol koliko si ti puta bio baniran sa foruma torce
momka cu viditi u nedilju i ozbiljno s njime popricati

I PAPE I DIDA SU BILI TORCIDA

HAJDUK IZNAD SVEGA

i jos nesto ja sam mucao cilo vrime i na torcidinom i na vasem forumu
iako sam imao razloga o kojima sada necu pisati da pisem
i jos nesto da razjasnimo cjelu stvar je poceo dinamovac jedan pa sada vi odlucite ko je ovdi lud

Ti znas da ja tvoje misljenje izuzetno cenim. Znam da nikada nisi napisao nesto zbog cega bi se kasnije i brukao, ali i sam znas da Juzderic nije "u tom fazonu". :) Znamo obojica sta je sve doticni radio. Velika se prasina digla oko njegovih reci i ja jedva cekam da vidim sta ce on izneti 11. 05.

Dakle, ne ocekuje neko od tebe da se stidis, ali Torcida, koju ja zaista smatram za ozbiljnu grupu na ExYu prostorima, mozda i prvas iza nas u mnogim elementima, nije sebi mogla da dozvoli da se tako zaleti na izjave jednog Juzderica ili kako vec... O tome se radi.


poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

ali u tome je i baza
on ne predstavlja torcu u jelini kao sto neki misle
dolazi sa podrucja hrvatske di ima najvise navijaca hajduka
samo za ilustraciju 50% kvarnera su hajdukovci

ako ne donese te zastave ja odma posli utaknice na ovome forumu upirem log out

Porky,

Sta si hteo da kazes time da je celu stvar zapoceo jedan dinamovac? Jel Juzderic navija za Dinamo  :zbunjen Sad mi tek nista nije jasno, ajde objasni zivota ti.
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

Mnoooogo su me puta banovali, minimum jedno 15 puta. Cekamo nedelju da vidimo sta je sasiveno.  :rofl  :rofl  :rofl Inace moj nadimak bi na latinici bio Rostov.  namigivanje

prvi koji je otvoreno sumnjao u to sto je juzderic napravio navia za dinamo
jeli sada kontas

Meni sad tek nista nije jasno :nene  :nene  :nene . Sta me zbunjujes :zbunjen  :zbunjen  :zbunjen ???

Quote from: "porky pig"prvi koji je otvoreno sumnjao u to sto je juzderic napravio navia za dinamo
jeli sada kontas

Ne kontam. Kakve to veze ima sa bilo cime?
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

Samo da kazem da Hajduk vodi sa 3:1.
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Naravno od slika nije bilo nista, a Hajduk je pobedio sa 4:1 uz solidno navijanje Torce.
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Sad je bar sve jasno. Javi se Porki  :megafon  :lol:
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

Kad smo vec kod zastava, a da ne otvaram kao novi clan odma topic... Imam pitanje mozda neko nesto zna za ovu sliku:



Nasao sam je na Cska ultra sajtu. Znam da CSKA navijaci gotive Zvezdu, da na utakmicama nose salove, dresove od Zvezde. Al me interesuje sta je ovo bilo. Jesu li nasi bili tamo u poseti ili je nesto drugo u pitanju???


kao sto rekoh good bye