Lepo sam vam rekao da je Porky posten torcidas, sto pokazuje i ova njegova reakcija.
Porky, glupo je sto ovo pisem ovako javno, ali nadam se da necemo na forumu izgubiti coveka sa kojim smo mogli normalno da razgovaramo... :(

Sta te briga sto je Juzderic budala i lazov?...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

To samo govori o karakteru Torce. Svi se nalozili oko zastava, a sada najlakse da se odjavi. Daleko su oni od nas, i sto se tice objektivnosti i Tifo stvari.

Krompirasi!!!
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Evo informacija o zastavi iz Prve Ruke!

Naime, odem danas nakon sto godina na chat i sretnem coveka (Iz Prve Ruke) i kaze mi da ce zastave da se pojave u narednih nekoliko dana. E sad, posto je u pitanju vise zastava, a budzet je vise nego skroman, ja sam mu ponudio moj ortak koji ima snajdersku radnju sasije 3 zastave u po' cene, a ostatak ce on, prema vec davno utvrdjenom planu, da zavrsi sam.

Kraju sala, pricao sam danas sa Juzdericom na chatu i rekao je da zastave stizu ovih dana!

p.s. juzdericu, zaboravih da ti kazem - zvrcni me veceras telefonom da se dogovorimo konkretno oko boja i velicine slova  za transparent: Delije-Smanjkovac, sve ostalo smo precizirali, a za konac nemas problema - prvim busom ti saljem prvih 50 metara konca, a ostatak za par dana.

p.s.s. da ste imali prilike da sa deckom razgovarate licno, u cetri oka, shvatili bi kako stvari i nisu uvek bas onakve kavima se mogu cuiniti na prvi pogled.

SINGERICA

Jeste ja sam izbriso post, nisam provalio da se ne vidi ono "edit by " . Nije bitno. Poenta je da bi bilo jako lepo od tebe da za promenu pises nesto konstruktivno. Mrzi ti Hrvate koliko hoces ali nemoj to ovde da pises. Zamisli kako bi bilo kad bi ja non stop pisao po forumu "mrzim svoju ribu zato sto mi sinoc nije dala"  :lol: Posto mi se to stalno desava  :D mogo bi svaki dan da vas smaram time ali ne verujem da bi vam se svidelo. Zato ajde lepo batali Hrvate i pisi o Zvezdi i navijanju. pozdrav.
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

Ne znam sta je Rostov pisao, ali svako ima reakciju sto se Hrvata tice. Hrvati jesu govna i ostace. Ne vredi nekog naseg Srbina banovati zbog posta kontra hrvata (osim kad je to extremno izrazeno, a navijacki - nula).

P.s. obrisao sam post.