Brdjo,napisao ti je i Ultra klan u postu,grupa navijaca Zvezde u Svajcarskoj vec postoji(Ultra Klan).Njih (iz Svajcarske) nisam imao prilike da upoznam(osim pomenutog lika iz Luzern-a),ali su ovi iz Nemacke sasvim OK ekipa.Putovao sam sa njima za Veronu,i stvarno su dobra ekipa.

Lucky,pa sta ako kopa nije bilo?Nije nikakva zamerka,obzirom na to sta se sve desavalo van stadiona!!!!
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Brdjo brate neznas ga sirgurno. Ja sam ga upoznao na putu za Leverkuzen i stvarno je jako dobar lik.

A sto se tice grupe neverujem da ce skupiti dosta pravih cigana.

A dobra ekipa vec postoji, pa videcemo mozda te i uclanim :D ! :D

Pozdrav

Nidzo ova stranica od UK je stvarno zesca ( error 400 )  :D  :D  al sam ti reko da uplatis Racun... :finger .
se Salim .
u CH ima oko 100`000 Srba a nigde grupe. ali bice nas bice u buduce samo da se ja ozenim  :jebanje   :jebanje   :jebanje ......  :D
Tesko je ici na tekmu sam ali onako sa drustvom je ipak malo bolje ( pocepane lone i te stvari  :D ) a sto se tice UK ( RESPEKT) i svaka cast primer broj 1. :ruke  
Nasi ljudi u ch vise daju para za auto umesto da kupe nesto od zvezde pa da tako podrze tim.( bem ti auto )
Nidzo sto se tice UK hvala ti i trudi se dalje :keez .

KRALJEVINA SRBIJA U SRCIMA SIJA

Sajt nam je u kurcu. Nemamo pare da ga platimo tako da nece skoro proraditi. :D  :D

Brate jeste da ima 100000 Srba. Ali i u beogradu ima vise od milion Srba pa ti vidi koliko nijh idu na tekme. Nama netrebaju tipovi koji idu ono iz fazona jedna 2 do 3 puta da gledaju Zvezdu a ostalo vreme se puvaju kako su u grupi. Ima i dosta onih kojima trebas da serviras sve. Kako idemo, gde ce da budemo, koliko kinte treba itd. i na kraju uf daleko je to. I takvi nam netrebaju.

Nije ni tesko ici sam na tekme. Ako se secas onog tipa iz Bazela kojeg smo sreli na povratku iz Verone. Decko je odlucio da ide i krenuo je sam. I u Rimu je bio, samo neznam dali  sam
ili drustvom. Ali sredio je i transparent DELIJE BAZEL. Svaka cast. E takvi ljudi se traze za UK.

A ti Brdjo ces imati prilike da se pokazes ovo leto. Samo sredi te papire da te ne vracaju vise se grane. :D  :D

Pozdrav

A da Kizin CD da mi vratite lopuze bre! :finger  :D

Quote from: "lucky_star"
Quote from: "orthodox"P.S. Necu ni da pominjem sramotu da nas od ovolikog grada na manjim tekmama ima dvestotinjak,a toliko i na prosecnom gostovanju, bruka!

Na tekmi protiv Javora je bilo 50-tak ljudi, pa se i to prepolovilo posle prvog poluvremena. Navijanja nije bilo..a ko je bio, bar je shvatio ko drzi Sever na okupu...i kako...nadam se da ce i oni koji su do sada stajali samo po strani skapirati gde treba da budu...

????? ?? ?????????? ?? ???? ???? ???? ?? ?????? ?????????? ??????? ? ?? ?? ?????? ???? ???? ???????? ?????? ????????!! :boks  :D
 DA VODIŠ DESET NULA, KU**C BI SE PESMA ČULA  FEDERACIJO!!!

Orthodox,ali Lucky je bila tamo i stajala je u kopu!!!! :lol:
Morska.... :rofl
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

znaci, sta? :
- ako se nesto desava oko stadiona ne treba nista da se desava na tribini i obrnuto?  :flasa

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Obrnuto!!! :flasa
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Brdjo, koliko poznajes Sarnen? Mozda se i vidimo u Luzernu krajem godine...
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


INFORMACIJE RADI: U BAZELU SE NALAZE I JEDNO PETNAESTAK

@ Godra

Evo ti sajt o sarnenu mozda ces naci nesto sto te zanima. :D

http://www.sarnen-tourism.ch/

Pozdrav

Hvala Nikola.

Buraz mi je u Sarnenu, zato pitam, a krajem godine bi trebalo da skoknem tamo, mada mislim da ce se pre toga preseliti u Luzern.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Godra ja sam 2 km od sarnena. ko ti je taj buraz 100% ga poznajem.

Ma on je tu odskora, od decembra 2002. cisto sumnjam da ga znas.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Nas ovde ima prilicito dosta ali nema naseg da ga ne poznajem.
Samo mi napisi ime na private i cu da ti ispricam istoriju o njemu :D

Quote from: "Godra"Hvala Nikola.

Buraz mi je u Sarnenu, zato pitam, a krajem godine bi trebalo da skoknem tamo, mada mislim da ce se pre toga preseliti u Luzern.

Ma nista.

Lucern je lep gradic a ima i dobre ribe. Ako ti bude nekad dosadno ostavi samo poruku pa idemo na cugu.

Da bas je lep ima min. 10000 sipaca :lol:  :lol: