Vac sam se zacudio sto nema nijednog topica na ovu temu .Pa cu ja da napravim kratak izvestaj .Ja sam ispred hale dosao jedno sat vremena pre utakmice i bilo je pedesetak cigana cim smo dobili karte usli smo unutra gde su vec bili neki navijaci zvezda koji su razvili zastavu 3x3m sa grbom zvezde(iskreno ocajna) .U hali su deljene bele majce fmp-a 9uspeo sam da uzmem jednu) .U kopu nas je bilo nesto vise nego obicno u njihovoj hali 200-250 mozda i 300.Pesma se dobro cula skoro celu utakmicu .Uz brozivanje stoko seljacka i svima je nama tvoja snezana qurac pusila qurac pusila... S druge strane navijaci zeleznika se nisu ni u jednom trenutku culi .U dva navrata je doslo do sitnih incidenata ali bez tuce .Prvi put sa redarom fmp-a koji nije dao da se pusi i drugi put s nekim debilom koji nas je sve vreme prozivao pa zbog njegovoe bezbednosti murija ga je pre kraja izvela napolje.A najaci je bio povratak iz onog sela sat ipo sam putov do vozdovca u novi sad bi pre stigao.

Ako imanekih gresaka ispavite me
RIMINAL NA SVE STRANE
 MRZIM TE PARTIZANE

U pravu si za ZHeleznik.Ono je selendara nema vece.Dva puta sam ishao u Zheleznik i rekao sam nikad vishe.Ne bi menjao Vozhdovac za Zheleznik ili za Zemun ni da mi plate
eka zhivi Zvezda
Nek se radja dan
Neka Svako dete mrzi Partizan
Mrzim Partizan

A ko je Snezana??Jel to zena ili riba od Vese petrovica??
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

To mu je riba, neka krava sto vodi sportisimo na pinku
size=20]Stop represiji![/size]
[size=9]Procitaj koja su tvoja, a koja njihova prava[/size]

Ja mislim da ni ovi iz Zeleznika nisu mnogo bolji.Ima da se useru u prepunom Pioniru,nece znati kako se zovu!

QuoteS druge strane navijaci zeleznika
:D  :D  :D

Ova ti je jaka!! :D
 DA VODIŠ DESET NULA, KU**C BI SE PESMA ČULA  FEDERACIJO!!!

Ako nista drugo, Delije su pohvaljene od njihovog sadasnjeg, a naseg bivseh trenera Vlade Djurovica :
"Svaka cast Zvezdinim navijacima koji bodre svoj tim, iako crveno-beli imaju cetiri poraza ove sezone od FMP-a. Spremni su da odu i u predgradje da navijaju za svoje ljubimce, kao da Zvezda igra protiv Kindera, Reala, a ne FMP-a. Svaka im cast !".
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Opet smo pukli samo sto smo sada bili jos gori .Nas je bilo vise nego na prvoj tekmi i atnosvera sa nase strane je bila do jaja .O igri nema sta da se prica kad ovi nasi nemaju srce igraju ko zene .Posle tekme je bilo incidenata na banovom brdu i dosta  (8-9) nasih je palo a ko neko zna nesto vise neka napise bas me zanima
RIMINAL NA SVE STRANE
 MRZIM TE PARTIZANE

Jooooj Kizo care,mnogo je jak ovaj video fajl sA fmp -om!svaka ti cast brate!Kizu za predsednika

Slazem se!Mislim da su i ostali prilicno kvalitetni,ali ovaj mi se posebno dopao.Svaka cast! ;pivo

Quote from: "konzervativac"Opet smo pukli samo sto smo sada bili jos gori .Nas je bilo vise nego na prvoj tekmi i atnosvera sa nase strane je bila do jaja .O igri nema sta da se prica kad ovi nasi nemaju srce igraju ko zene .Posle tekme je bilo incidenata na banovom brdu i dosta  (8-9) nasih je palo a ko neko zna nesto vise neka napise bas me zanima

Inc su bili sa pandurima, iako su nam "komsije" spremale sacekusu, panduri ih razjurili!
 DA VODIŠ DESET NULA, KU**C BI SE PESMA ČULA  FEDERACIJO!!!