Kroz Zvezdu su prosle stotine i stotine igraca,medjutim koji vam je bio da  ne kazem najodvratniji vec najnesimpaticniji igrac Zvezde?Po meni Milko Djurovski.
Pusi MIlko ko te jebe moze Zvezda i bez tebe!!!

Uhhh puno njih me je nerviralo , ne mogu  da se opredelim. Zadnje2-3 god me je nervirao Stevo Glogovac


To je definitivno bio celavi Bajcetic, mada ni Boskovic mnogo ne zaostaje

grrrrrr, me je izludiv'o bre onaj iskrivljeni golman Kocic :D

"sine, de ti je lopta?"
"ma nemam pojma, de_li_je?"
"eno lezi tu u mrezi..."

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

U pravu si za Milka, mada kad je igrao za nas mnogo smo ga voleli zato se i diglo toliko frke. Meni je isao na jaja Mrkela, nevidjeni potencijal, ali picka. Taj nikad u duel nije usao. Secam se tekme protiv Reala kad smo ih tukli na Marakani 4:2 (prvo poluvreme 3:0) a tamo pukli 2:0, kad je odustajao da dodje do lopte cim vidi protivnickog igraca.

Sto se mene tice mrtva trka izmedju Glogovca i Mrkele.

Dejan Petkovic!   :)  :lol:  :razz
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

po meni  je NEMANJA VIDIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :megafon  :megafon  :megafon  :ruke  :ruke

IZVINITE   :zbunjen NISAM PROCITO PITANJE LEPOOOO PO MENI JE BIO KOCIC NAJ NESIMPATICNI!!!!!!!!!! A NEMANJA  VIDIC CAR JE NAJBOLJII :D  :D  :D  :ruke  :ruke  :ruke  :flasa  :flasa

Najsimpaticniji: Stankovic, Ognjenovic, Micic, Bunjevcevic  
Debili: Pesic, Randjelovic, Adzic
odprilike ....

Pantelic i Perica Ognjenovic od starijih generacija

Pa sta znam,tesko da moze da me neko nervira ili da ga ne volim a da igra u Zvezdi al mozda mi je malo smesan bio Bajcetic i Adzic(ovaj je vise bio glup nego antipatican)
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Malo odstupanje od teme... Pomenuta Zvezdina zlatna rezerva, Dragan Micic, jel' on igra sada u Buducnosti iz Banatskog dvora?
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"


Pjana je isto bio teski ljakse.
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

Ma brate Nioksav Bjegovic i Lerinc! :lol:  :lol:

Definitivno Drako Spalevic i Sanibal Orahovac (u zadnje vreme), a kroz istoriju... ima ih puno, ko da ih sve nabroji...

gvozdenovic!
stvarno je najgori!
p.s. izvinjavam se zbog mog hrvatskog, al ovde gde sam nema mogucnosti za cirilicu