Ovako, prvo za Forume. Ipak ne mogu da izjednacim glodarski forum sa onim seoskim nickovima i nas Delije.net, to ipak nije tako. Ima na delije.net-u normalnih tema i normalnih ljudi sto ipak nije slucaj sa 1970. To je njihova realnost i od toga se ne moze pobeci. Meni je, recimo, Torcidin Forum najbolji na ExYu prostorima po atmosferi i izgledu. Sta sve tamo ne moze da se vidi i procita od Siptara koji koriste comp (da da, verovali ili ne)  :o pa  sve do mog omiljenog lika sa njegovim carapama kao avatarom... :) Necu da ga spominjem da ga ne bi prizvao ovamo... :)

Sto se tice glodara, sta god ti ja pricao, ti mozes da mislis da preterujem jer sam navijac Zvezde, ali veruj mi, nista nije preterivanje. Recimo, zamisli koreografiju kada ceo jug uzme neke smesne zvoncice i krene da, kao, zvoni sa njima... Pa zar se ne bi valjao od smeha na tu njihovu novotariju?  :rofl

Inace, u jednom od prethodnih poruka si me pitao za Torcida Slavonski Brod i tu zastavu. Nakon te tekme, finale kupa sa Hajdukom na JNA, Cume koji je na toj tekmi (jedan od njihovih vodja zaposlen u Gradskoj cistoci kao smetlar) lupao bubanj na Severu  :o uzeo je tu zastavu, kao da se i oni slikaju i da im pokazuju... Nosili su je na svakoj vecoj ili bitnijoj utakmici narednih godinu dana pa je ona slika gde je oni drze napravljena i tada. Nikada mi nece biti jasan motiv za to nosenje tudje zastave koju je skinula rivalska navijacka grupa... ali to su glodari pa je sve i moguce kod njih.  :lol:

Ima jos jedan problem, ti recimo nemas pojma ko je to ZoUrana,  namigivanje i veruje mi da si srecan zbog toga sto to ne znas.  :lol: E vidis, umesto da se stide te karikature od pevacice, oni su sa njom himne i pesme pravili (Nesa Smeh i ekipa), kada bi video kak to izgleda, sve bi ti bilo jasno. Zamisli vec kako paori iz Padinske Skele i Besnog Foka zamisljaju estradu i svoje mesto na njoj. Cuven je zajednicki projekat na predstavi za decu gde vodje juga izlaze i pocinju navijacku pesmu a deca ih belo gledaju... :) Bilo na SOS kanalizaciji...

Toni, ono mesto kod Steka koje opisujes je novo mesto okupljanja Tuznog Fronta za tekme. Nagazio sam ih tamo pre par tekmi kada sam svracao u nas kraj. Inace, dolazim na Adu naravno, mozda cu sa ovih svojih 100 i kusur kila i da odigram neku tekmu...  :o Kada moze Sima i golman od Brigadira,  :) mogu i ja...  :o

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

u jebo te da li da ja branim groblje???
tesko mi pada

FU taj derbi na Marakani  nakon Bajerna kad smo im usli na jug, moras priznati da je glavnina groblja izasla sa juga i krenula preko zapada, u malo vecem luku, predpostavljam po onim ulicicama ka jna ili severu... a da su ostali uglavnom papci unutra. Koliko je meni poznato, kad su grobari izasli sa juga, mi smo mislili da ce u prostorije Delija - koje su tad bile na istoku - pa smo krenuli ka istoku da ih branimo. A kako ih nije bilo - kazem otisli su via zapad - nista se nije dogodilo. Ja sam onda otisao kuci (t.j. ne bas kuci ali ono  :jebanje ) i nisam nastavio ka jugu, isapo sam glup, a mozda i ne  namigivanje

Vec smo pricali o tom derbiju i meni ne izlazi slika iz glave gde ceo prvi red severa na onoj ogradici ima sipke od zastava u rukama i vitla u ritmu pesme, a veliki barjaci skinuti sa sipki, a sipke poslagane po atletskoj stazi i vodje oko njih, pa nek dodju...

...kako bre nema slika, snimka tog derbija, imam ja na video kaseti tekmu, ali jooooj..


ada je recno ostrvo :D

a kad se u bgd kaze ada misli se na Adu Ciganliju, recno ostrvo na Savi do koga je napravljen nasip tako da peske moze da se dodje a time je stvoreno vestacko jezero. Ada je krcata ljudima u letnjem periodu nesto poput Jaruna, samo vece. Kafici, blablabla

??? ??? ????? ?????????? ???????:
- ?????? ???? ?? ???????
- ?? ??? ?????????? ??????? ?????? ???????????? ???? ?? ?? ?????? ???????? (96-98).
- ????? ?????-??????? ?????
- ?????? ???????? ???? ?????? ?? ????????.
- ?????????? ?? ?????? ????????? ???????????? ?? ??????? ??? 2 ??????.
- ????? ??????????, ????? ?????, ?????? ?????...........................................
??????? ?? ???? ??????????? ????? ??????? ?? ????????. ?? ??????? (????? 108), ???? ???????? ????? ????? ?????? ?????? ???????? ??????? ???? ?? ???????? ???? ??????????? ?? ?? ????? ????? ??????. ?? ??? ???? ??? ????? ???? ?? ?? ??????????? ?????? ??????? ? ????????. ? ??? ??????? ????????? ?? ?????? ???? ???????? ??? ??? ? ?????????? ?? ??? ?????? ?? ?????? ?? ????????. ?????? ??????? ?????? ???, ? ?????? ?????? ?????? ????????? ?? ????? ??? ?????? ?????? ???????? ??? ?????????. ?????? ???????? ???????? ?????? ?? ???? ?? ???????(?????????????? ?? ????? ???? ?? ???? ???????? ???????? ?? ??? ?? ???????? ??? ???? ?????? ?? ??????? ???????? ??????? ??????). ??? ????????? ?? ??????????? ???????, ????????? ????????? ? ?????????? ?? ?? ????????? ???? ?? ?????? ?? ???????? ?????? ?? ???. ? ???? ????????. ????????? ?????? ????? (???? ?? ?? ??? ??????) ???? ????? ???????????. ?????? ?? ?? ?????????? ? ?? ???????? ???????? ?? ????? ????? ??????? ??????? ? ????? ?? ??????? ?????????? ? ?????? ?? ???? ??????. ?????? ?? ?? ???? ? ??? ? ???. ?????? ??? ?? ????????? ?????? ?? ??????. ??????? ?? ?? ?????? ????????? ? ??????? ?? ??? ???? ???? ?????? ????? ????? ??????. ?????? ??????? ?????????? ? ?????? ????? ?? ??? ??? ??? ?? ???? ? ?????? ??? ? ?????. ????? ?? ??? ????? ???????? ? ?????? ??? ?? ?????????? ??????? ???? ????????? ??????, ??? ?? ??????? ???? ??????? ?? ???? ? ?????? ????????? ????? ???. ????? ????? ???? ???? ????????? ????? ?????????? ??????? ? ??????? ?? ???? ????? ?????? ?????? ? ?????? ?? ??? ????????. ???? ???? ?????? ?? ?????? ?? ??????????? ? ??? ???? ??? ?? ?????????? ???????? ???????? ??????? ???? ?? ??? ?????. ???? ??????? ????? ?????? ???? ????. ? ?????? ????? ????? ???????? ????? ???? ?????? ??????? ?? ?????? ?? ??? ??????, ?????????? ????? ?????? ???? ?? ???????? ? ????? ? ?????? ??????. ???? ? ??? ?????? ?? ??? ? ????? ??????? ????. ??? ? ???? ???? ?????? ? ??? ???????? ??????? ??? ?? ????? ??????? ? ??? ?? ?????? ?????????. ???? ???? ??????? ??????? ????? ??? ????? ??? ?????????? ? ?????????? ????? ?????? ?? ???. ?? ?? ???? ???????????? ??????? ????? ? ?????? ??????? ??????. ?????? ???? ????? ????????:"???? ?? ??? ?????????? ?????".
žabe nas hapsite, pamet nije prelazna!

UL, tesko da od tebe ocekujem da ces da branis groblje... Ali, istina jeste da je murija krenula vec da pici po njima i da su nekii izasli, sa njima jeste bilo manjih sukoba oko istoka ali oni su se uglavnom razbezali. Unutra im jeste ostala glavnina prve ekipe kada smo mi uleteli i oni su zapalili. Nisu bre stigli zastave da pokupe sa ograde, ali onu South guard nismo uspeli da maznemo i to mi je jako krivo jer smo mi odmah zapucali pored semafora pravo dole po jugu ali su panduri izleteli. Bilo je zanimljivo i sa murijom tamo... U svakom slucaju po meni je to glodarski blam, cela ta tekma.

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Budo, sla
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА


Quote from: "Forever Ultras"pa  sve do mog omiljenog lika sa njegovim carapama kao avatarom... :) Necu da ga spominjem da ga ne bi prizvao ovamo... :)

ma pusti milwala, nie mu lako, on srbin sam medu nas toliko   :D

nego za glodare: jedini klub iz bivse yu da je ispa od siptara  :rofl

a meni osobno su najjace "bakljade": prskalice svetle  :rofl

a za sendvice: pa to je bila dobra idea :D
lavo more zna, da ga volin ja ...

Meni je bio jaci onaj prvi avatar koji ste mu stavili na Torcidinom forumu, mislim, bio je njegova slika i prilika. Tako sam ga i dozivljavao kroz njegove poruke.

Vidis Brzi :) prevideo sam taj blam sa Fljamurtarijem, no nije bitno ima ko zna.

Da dopunimo i Tudjmana na listu blamova. :)

Bivsi direktor nije sala...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

???? ??? ?? ??? ??? ?????????, ? ???????????? ????????? ??????????????, ?? ?????????? ????????? ? ???????? ??????? :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl

- croatia osiguranje-sponzor
žabe nas hapsite, pamet nije prelazna!

Quote from: "Forever Ultras"Vidis Brzi :)
:)

A grupe tipa:
Erotica, Zebre, Strah, Trepet :) ...
Pa onda cuveno skandiranje : "Beli!" da bude sto krace, da ne bi slucajno malko zapevali.

Quote from: "Forever Ultras"

Da dopunimo i Tudjmana na listu blamova. :)


joj, jebate, to san skroz zaboravia
ova in je najjaca sa fljamuntariem  

ca smo mi u torci pricali, kad su igrali din-par: igraju za srce njofrino!   :rofl

JEBEMO TUDMANA I BANSKE DVORE, JER MI SMO SPLICANI IMAMO MORE  :flasa
lavo more zna, da ga volin ja ...

Kada sam krenuo u ovu temu, da ispunimo ove vrele letnje dane bez fudbala i navijanja, ni sanjao nisam koliko toga ima, pa to jedan covek sam tesko da moze da upamti...  :rofl

Cekaj, sta je njima bio Bobetko u klubu? Ili je to bio neko drugi, znam da je osim Tukija :) jos jedan visoki hrvatski duznosnik :) bio nesto u FK Partizanke, ali ne mogu tacno i jasno da se setim toga...

E sad, lepo je moj prijatelj Vucko :) sa nekih drugih topica, primetio, njihov I tim u nekim sezonama tesko da je mogao jedno peceno prase da pojede... :)

Evo jednog malo starijeg blama, vezano je za njihovu seosku ekipu iz Padinjaka i C*****. Dakle, nasa ekipa sa NBG-a napravi zastavu Destroyers. Sledeci derbi nakon toga, pojavljuje se zastava na jugu, smesna do bola, gotovo krpa, Destroyers - Padinjak. :) Mislim da im se ceo Sever odvaljivao od smeha...  :rofl

Seca li se onih njihovih marama PFC - Jugobicikl koje su imali na finalu kupa protiv Veleza kada smo mi dosli da bodrimo omladince u njihovom finalu... :)

A imena grupa, recimo u mom kraju grupa se nazvala The Necrophiles  :rofl  :rofl  :rofl Toni zna o cemu pricam i o kojim likovima... :)

A pesme, ajmo malo o tome:

Tito, partija - crno bela armija...  :rofl  :rofl

Ajde da vidimo ko zna bolju?

Meni je u novije vreme hit glupost uz Ej Pjano, ona: Kad si bila mala Zvezdo...
:rofl  :rofl  :rofl


poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

A jel neko video "sajt"  grobari 1970...mislim da ono nije blam,nego najveca bolest koju sam ikad video na net-u...mislim,tako su iskompleksirani,jadni,smrdljivi,bolesni,napaceni,umobolni,raspadnuti...jednom recju-navijaci partizana

? ????? ?? ?? ???? ??? ???????? ???? ?????? ??????!!! ???? ???? ? ?? ?????? ?? ?????? ???????? ??? ???? ? ???? ?? ??????????? ?? ???????????? ????????.
žabe nas hapsite, pamet nije prelazna!

Jeli Nislija,jel 211 OMB jos uvek na krstu?

Poseban blam im je rusenje sajta... :) Ko li je to uradio...  :D

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Da nije "zeka"..."nisam ja mama...zeka je"  :zbunjen

Ja tipujem na Delije iz Gornjih Mirosaljaca...  :D

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!