??? ?? ??? ????, ???? ?? ??? ?? ??? ?? ????????!!!??? :)  :rofl
A?' ???? ? ?????? ?? ??? ?? ???? ???????? ????...?   ;pivo

? ?? ????... ????? ??, ???? ?? ???????...  :nene  :finger
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Evo, nisam ni ja, ne zvao se ja Lorimer, a ni ne zovem se... :)

Dolazim u nedelju, ponecu ti nesto. :)

Izvinte na privatizaciji Foruma. :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

?? ????? ????????? :) ????????????? ???? ? ????? ?????? ???????? ? ???? ??????????, ?? ????? ?? ?? ? ????????????? ??????...
? ??? ??? ?? ?? ????????

? ?? ?? ??????? ????? ?? ???? ??????, ????? ??? ?? ????? ?? ?? ?? ? ????????? ??????? ???????? ? ??? (????? ???) ???? ?? ??????????????!
??? ? ??, ?' ??????? ?? ??? ?? ?? (??????) ????????? ????????, ?? ?? ?? ????, ??????? (?? ??????????) ?? ?? ?? ???????? ?? ???? ???? ???? ??? ?? ??? "????????" ????? ?? ??????, ? ?? ????? ?????? ?? 2:1... ????? ???? ? ???? ?? ?? ??????????? ????? ? ??????... ???... :)
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

A ona petarda od Hrvata i ono sto su pusili Ciboni u BG?

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

????????? ????????? ???? ?? ??????????? ?????? ?? ?????? ?????? ??????. ??????? ?? ???? ???? ???. ?????
žabe nas hapsite, pamet nije prelazna!

joj judi moji nije da sam se valjao od smija nego sam doslovno pukao od smija
e sada mi recite kako to da se jos oni uopce odrzavaju kao navijacka grupa ili bolje receno to postaje placenicka organizacija
e da kada smo kod imena  napad petrovgrad shadows  :rofl  ;pivo  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl

budimire cujem da si postao njihov sluzbeni fotograf

Heheh :)

Jel to zbog onih fotki njihove bakljade koju sam okacio kod vas na sajtu? :) Bakljade. :) Isao sam da slikam onu njihovu medjusobnu tucu koja je blam sam po sebi, pa kada je vec bilo dz da se udje, udjoh i napravih par fotki. :) To je sve.

Inace, ovo je, veruj mi, samo deo njihovih blamova, pa to bi trebalo zapisivati. Eto, mi se trudimo ovde da otrgnemo to od vremena.  :D Neka ostane za buduce generacije...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Ma ukratko receno (kroz celu istoriju): Debili glodarski!

Pozdrav!
Toni
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

??????? ?? ?? ?????? ?? ?????????? ?????? ??????? ????? ?? ????? ??????? 1970.
:rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl
? ?? ??? :flasa  :flasa  ;pivo  ;pivo  ;pivo  ;pivo  ;pivo  ;pivo
žabe nas hapsite, pamet nije prelazna!

Jadnicima je opet srusen forum na 1970...  :rofl  :rofl  :rofl

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Evo izgleda da se u Svici upravo desava jos jedna bruka.
BBB im 2 dosli pred tribinu a ovi nista
Po izvjestajima do sada bilo ih je podjednako na stadionu mec zavrsen 2:0 i prekinut zbog izgreda. Da nisu prekinuli popusili bi garant opet petardu :D
edan Grad jedan Klub

Pa cekaj, neki pricaju da su ih glodari odvalili...
Ajde neko ko je u Svici nek napise o cemu se radi... :zbunjen
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Groblje je izgleda ostavilo gomilu rekvizita gore, jedva cekam da na SOS kanalizaciji vidim snimak desavanja...  :D

Slike su okacene na BBB i T forumu...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Bordobijeli: Groblje?
Ko je od grobara bio gore?

Jedino je bilo onih 30 BBB iz Zg-a koji su navijaci.

Jeste da su papci ali nisu bili gore...

Gledao sam snimak tuce na SOS kanalizaciji... Ne mogu da verujem da je glodarska ino ekipa otkinula deo prve ekipe BBB, ovo im definitivno skidam iz blamova, iako su indijanci izgubili nekoliko rekvizita...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Evo jo
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Iapk bi ti kao, delimican :) Italijan to trebao da znas. Solo Bologna! :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Jos nesto sto ste svi zaboravili:

buldog kao simbol grupe, uzeli od svojih nedavnih sparing partnera iz BBB...

:rofl  :rofl  :rofl  :o  :o  :rofl  :rofl  :rofl

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

:lol:

Isto tako da ne zaboravimo i cuveno pecenje vola na juznoj tribini gde su bile scene slicne onima u etiopiji i somaliji a isto tako ko se seca i ko je bio ikada na jugu polovinom 80-ix broj roma pristalica partizana kojix je bilo na stotine oko samog "jezgra" juga. Vecina istix roma je bilo obuceno u crno bele sorceve koji se koriste za fizicko vaspitanje u osnovnim i srednjim skolama. Zatim da ne zaboravim i cuveno maltretiranje cegija i zareta koji su junacki tukli i maltertirali prodavace semenki i suncokreta dok su ix ostali sa divljenjem gledali a oni najverniji su cak dobijali i po orasnicu ako zasluze.Inace sto se tice maltretiranja neprejebiv je bio Pampi kao istaknuti vodja "svix vremena" partizanovog juga koji je cak i onima koje je poznavao otimao sve i svasta kad mu je palo na pamet.  :indijanac
VEZDA JE RELIGIJA !!!

Najnoviji glodarski blam jeste transparent glodara iz Ciriha, uradjen, verovali ili ne, crvenom bojom na beloj podlozi... :) Nemam reci, ko ne veruje neka pusti SOS...
:rofl  :o  :rofl  :o  :rofl  :o

Ima li kraja?

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!