Uredu je,tema je interesantna i taman nam popunjava ovu dugu pauzu,ali iskren da budem ne vidim razlog zbog cega mi sve ovo pisemo,i u cemu se mi ovde ustvari ne slazemo???Kazem topik je dosta interesantan i od velikog broja ljudi se moze cuti svasta o tim skinsima i to je lepo i poucno,ali...
Mi smo na MARAKANI,konkretno na SEVERNOJ tribini tu zbog svoh voljenog kluba,zbog ZVEDZE.A to iz kojih i kakvih porodica dolazimo,kakav nam je materijalni status,kom stalezu pripadamo,koju politicu opciju podrzavamo,iz koje stranke dolazimo,kakva nam je boja koze,kose,kako se oblacimo,sta slusamo,sta citamo,sa kim se druzimo,iz kog ugla posmatramo svet,koje smo vere,tog trenutka kada se nadjemo na nasoj SEVERNOJ tribini tog momenta svi smo deo nje,svi smo tu iz istih razloga,iz iste ljubavi i krasi nas jedinstvo i jedinstvena energija.Svi smo tu jer volimo,navijamo i na sav glas podrzavamo CRVENU ZVEDU,i to je sustina price i tu se prica zavrsava.I naravno da bilo ko se nasao tu zbog neceg drugog nije dobrodosao i bice prokuzen i proteran-ali to nema nikakve veze da li je on skins ili ne(konkretno jer se o njima pise),vec da li je on u tom trenutku deo nas ili ne.Upravo zato nas i krase te razlike,jer nismo klub koji podrzavaju samo ovi ili samo oni...Te razlike nas krase i zato smo veci i zato smo bolji.I ne vidim razloge zbog kojih mi ovde raspravljamo,na SEVER moze da dodje bilo ko,ako je spreman celog sebe da da i da stoji rame uz rame sa svima nama on je dobrodosao,a to da li je on skins ili ne,sta slusa,kako se oblaci,itd...to je sasvim marginalna stvar.Ali ako se taj ne ponasa u skladu sa odredjenim kodeksima i pravilima SEVERA,moze da bude najbolji SRBIN,nas najbolji prijatelj,bice odbacen i izbacen... ;pljuga
_________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

??? ? ????? ????? ?? ????? ?????? ??????????? ??????????????, ?????????? ? ?????????????????! ?????? ????. ? ??? ???? ???? ??????? ?? ???????? ???? ???? ?? ???? ??? ??? ????????. ??? ?? ???? ?? ?? ???? ????? ????? ??...

?? ????? ??????? ?? ?? ????? ??????? ???? ????? ?????? ??????? ... ?? ? ?????? ????????????? ?????????, ??? ?????? ?? ?? ???? ???-???? ?????? ?? ???? ?? ????? ? ????? ?? ?????? ??? ???? ?????. ?? ?????? ???? ????? ?????????? ?????????, ???? ????? ?????? ??????????????. ?? ?????? ?? ??????. ? ???? ????. ? ???? 90 ?????? (??? ?? ?????? ? ??????) ??? ?? ?? ?????? ???? ?????, ??????? ???? ?? ????????? ?????? ??? ????? ????????????. ? ?????????, ???????? ?? ??????? ????????, ???? ????? ??????? ????????? ?????? ????????? ??????, ? ??????? ?????. ?? ???? ?? ?? ?? ? ?????? ????????????. ???????????, ??? ???? ???????? ??????? ?? ???????, ??? ?? ?????? ?? ???? ??? ??????? ???????. ? ?? ?? ??? ????? ????? ???? ??????. ???????? ??????? ???????, ??? ?? ?? ????? ?? ?? ??? ????? ?? ?? ??????. ?? ?????? ????? ?? ?????? ???????????, ? ?? ?? ????? ?????? ???, ? ????? ??? ...



Quote from: "Red Star Forever"? ?? ????? ? ???? ???????? ???? ???????? ?? ?? ???? ?????, ??????? ????? ??? ? ???? ???????? ???? ????????? ?? ????? ??? ?????????...

:lol:

??? ? ???? ????? ????????  :zbunjen
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Quote from: "Mikelandjelo"?? ????? ??????? ?? ?? ????? ??????? ???? ????? ?????? ??????? ... ?? ? ?????? ????????????? ?????????, ??? ?????? ?? ?? ???? ???-???? ?????? ?? ???? ?? ????? ? ????? ?? ?????? ??? ???? ?????. ?? ?????? ???? ????? ?????????? ?????????, ???? ????? ?????? ??????????????. ?? ?????? ?? ??????. ? ???? ????. ? ???? 90 ?????? (??? ?? ?????? ? ??????) ??? ?? ?? ?????? ???? ?????, ??????? ???? ?? ????????? ?????? ??? ????? ????????????. ? ?????????, ???????? ?? ??????? ????????, ???? ????? ??????? ????????? ?????? ????????? ??????, ? ??????? ?????. ?? ???? ?? ?? ?? ? ?????? ????????????. ???????????, ??? ???? ???????? ??????? ?? ???????, ??? ?? ?????? ?? ???? ??? ??????? ???????. ? ?? ?? ??? ????? ????? ???? ??????. ???????? ??????? ???????, ??? ?? ?? ????? ?? ?? ??? ????? ?? ?? ??????. ?? ?????? ????? ?? ?????? ???????????, ? ?? ?? ????? ?????? ???, ? ????? ??? ...

Ti ocigledno nisi procitao moj prethodni post,jer upravo sam o tome i govorio,procitaj ga pa ces shvatiti da ti i ja govorimo o istoj stvari,bukvalno.Moguce je da si jednostavno hteo da kazes i pokazes drugima da i ti tako razmisljas,jer ne vidim drugu svrhu tvog posta,isti je kao i moj...

A na kraju svega slozili smo se da je cela ova planeta,ceo svet,cela evropa,cela Srbija,i ceo Beograd jedna velika "papazjanija"(citiram Ultras Lnondon),ali da je to sasvim nebitna stvar kada se udje na SEVERNU tribinu.Kada se udje na SEVER postuju se pravila i kodeksi ponasanja grupe DELIJE SEVER.Dakle verovatno sam pogresno protumacen u prethodnom postu,naravno da svakave budale ne mogu i ne smeju da kvare koncepciju SEVERNE tribine,ali opet na SEVER moze da dodje bilo ko,i otvorena su vrata svima koji su spremni da se ponasaju po vec pomenutim pravilima,ne vezano u kom je fazonu(muzika,opredeljenje,itd...da se ne ponavljam).Ovo je naravno prica u globalu o nasem SEVERU,ogradjujem se da li je tako sto se tice bas onih par stotina ljudi koji su DELIJE SEVER,verovatno i u tim takozvanim "grupama" postoje odredjena pravila,koja su verovatno izricita i rigoroznija i gde je naravno itekako bitno odakle si,ko si i s' kim si da bi bio clan.Ali gledajuci globalno na celokupni SEVER,nasu tribinu,to je onako kako sam gore napisao(moje subjektivno misljenje-mozda gresim).Nadam se da sam sada bio jasniji,to je sustina... ;pljuga
_________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...