Penn ode u Cibonu,iznevereio je Zvezdu,kako ga docekati u pioniru?

NBOYA,

dobro dosao na forum. Slusaj, ja sam izgleda greskom obrisao tvoj topik o pojacanjima KK jer sam hteo da ga premestim iz dela foruma "hool caffe" , gde mu nije bilo mesto, u "srpsku kafanu" gde je trebalo da ide, pa sam kliknuo pogresno dugme Jos jednom, dobro dosao i samo molim te pripazi da postiras teme u deo foruma koji je za to namenjen.

Sto se Pena tice, ma ko ga je*e, nek ide ako mu nije ovde bilo dobro.
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

Treba ga docekati kao sve Cibonine igrace. Nije nista bolji ni losiji. Svaka cast dok je igrao za nas, ne smeta mi toliko sto je otisao kod njih jer je Amerikanac.

Zna se "Na Kolena pred srbe"


????? ??? ??? ?? ???????? ?????? ? ????, ?? ????? ?? ?? ???????? ???? ??? ? ?????? ?????, ?? ???? ?? ???? ??????? ????????? ???? ??????? ? ??????...?????? ?? ?? ????????? ?????? ?? ?????? ???? ???? ???? ?? ?? ???? ???????? ?????????, ??. ?? ?? ??????? ???? ???? ???? ?? ???????? ????? ? ???? ?? ???????????..... :boks

?0?????!!!

Ma ko ga jebe  ;pljuga doce on(i) u pionir :D
img]http://www.oaza.co.yu/sport/delije/galerija/02_03_male/0203_chievo_cz11_mala.jpg[/img]

Treba ga docekati kao najcrnjeg usrasu :rofl

Netreba biti ostar nego kad dode uhvatiti ga i  :vesala
skliknimo s ljubavlju
Svetitelju Savi
Srpske crkve i škole
Svetiteljskoj glavi...

Dochekacemo ga kao shto uvek dochekujemo svaki ushtashki tim ustashke igrache
eka zhivi Zvezda
Nek se radja dan
Neka Svako dete mrzi Partizan
Mrzim Partizan

Quote from: "CeDo"Treba ga docekati kao sve Cibonine igrace. Nije nista bolji ni losiji. Svaka cast dok je igrao za nas, ne smeta mi toliko sto je otisao kod njih jer je Amerikanac.

Zna se "Na Kolena pred srbe"



Naravno ;pivo  ;pivo  ;pivo
eka zhivi Zvezda
Nek se radja dan
Neka Svako dete mrzi Partizan
Mrzim Partizan

Da li ce i tamo da dize tri prsta?

Obavezno moramo da ga docekamo sa "SKUNI SRBINE!!" Mislim da bi ga to najvise obradovalo kao i njegove suigrace :finger ...
vezda je zivot, sve droge su sitnica!

Pozdrav svima na forumu od novajlije,pa ajd i ja da nesto kazem za dnevnik...Stvarno me je razocarao sto je to uradio,ali uzimajuci u obzir da je on samo jedan od mnogobrojnih "pametnih" Amera nista me ne cudi,jest' da su ga ovde dresirali da dize tri prsta i da smo ga prekrstili u Skunislava al sumnjam da je sve to dopiralo do njega,ipak videcemo na samoj tekmi kako ce se ponasati pa cemo oceniti da li je shvatio sta je ovde radio i da li je razumeo uopste nas odnos sa bliskim nam komsijama.
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Quote from: "Ultra klan"Obavezno moramo da ga docekamo sa "SKUNI SRBINE!!" Mislim da bi ga to najvise obradovalo kao i njegove suigrace :finger ...


Apsolutno. Pravi predlog
:ruke
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Najvaznije je da njega Redzi doceka po PS-u!!!

?? ?? ?? ?? ?????? ?? ????, ?? ?? ??? ?*** ???? ????, ?? ?? ??? ?????? ??? ?? ??????, ?? ??? ???? ????? ??? ???? ?? ????????? ?????? ??? ? ?????? ? ??????? ?? ???...?? ?? ????, ?? ???? ? ??????? ??? ? ?????? ????? ???????? ?????? ??? ???? ?? ?????? ? ??????????? ?????? ????????? ???? ????...? ?? ?? ?? ?? ?????????...? ?? ??????? ?? ?? ???? ?????? ???????, ??? ???? ?? ?? ????? ???? ?? ????? ???? ??...??????? ?? ?????????? ??? ??????  :D
??? ?? ???? ?? ?? ???? ????? ??? ?? ?????? ???????, ???????? ?? ??? ???? ?????, ??. ??????? ?? ??? ? ?? ?????? ?? ???????? ?? ?? ?????? ??? ?? ????????....?????? ?? ?? ??????? ??????? ????? ??????? ???? ??? ???????? ? ??????????? ??????.... :batine

??? ???? ?? ?????????? ? ????, ???????!?! ?????????? ????....

?0?????!!!

Po dolasku u Zvezdu dotichni crnac je izjavio u jednom intervjuu da je mislio da je Beograd negde u Rusiji. Pa sad vi vidite da li on, sa zavrshenom osnovnom shkolom(i to americhkom!!!), moze da shvati mrznju izmedju Srba i Hrvata. A shto se tiche docheka, treba ga dochekati kao svakog drugog iz redova Cibone, ali mu nikako ne vikati "Ugh, ugh...", jer bi to bilo malo licemerno, poshto ce za nas igrati dva, a mozda i tri crnca.

?? ?????? ?? ???? ? ?? ???? ????? ??????? ??? ?? ??????.???? ????? ????? ???? ?? ??? ??? ?????? ?????? ????? , ???? ???? ??... ??? ?? ???? ?? ???? ???? , ???? ?? ?????? ?? ????? ?? ?? ??????? ??? ? ?????? ??????.
?? ?????? ???? ???? !!! :batine

Slusaj ti Sirmijume, Kafu, Laki ili kako vec oces. Mozes da otvoris jos 100 free mail adresa i da se registrujes jos 100 puta uvek cu te prepoznati po idiotksim postovima i uvek cu te banovati. Zato odjebi odavde, idi na forum menjacnice AS pa vodi konstruktivne rasprave sa Alcatraz Zabljakom i ostalom ekipom iz slepog creva evolucije.

Skuni Pen za B92: Nisam pregovarao sa Partizanom

Biv
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...