Kao prvo da se pohvalim da sam postao ujko!
Kao drugo mala Ana odma je obucena u nase poznate boje!
Kao trece da se zhvalim KIzi i ostalima sa foruma...
Kao cetvrto pravite radjajte da nas je svakim danom sve vise!!!

ZVEZDASICA ANA ujka delije013


???????? ?????!
???? ?? ??? ???? ? ?????? ? ???? ???? ????? ?????????? ? ???????!!!

???????!
???? ?.
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

??? ?? ???? ???? ? ?????? ? ?? ???? ?????? ?? ?????? ???? ???? ????? ?????....

? ??? ??? ?? ????? ???? ?? ????? ?? ???????!?!?! :rofl  :flasa

?0?????!!!

Lepo, lepo, nego ko se vise radovao juce, ti ili Misha? Misha se sigurno nije radovao, a ti?
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


???????? ?? ???? ?? ???? ?????????, ?? ????? ?????? ? ?????? ?????? ??????????!  :)
??????!

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Ma cestitam i ja od srca puno puno
Nek mala Ana bude ziva i zdrava i nek vodi navijanje u finale Ligi Sampiona 2029  :D  :D
Godra....skako sam od radosti nakon utakmice  :D  :D (Pozdrav tebI!)  :megafon
Inace 013 posteno castio juce  ;pivo
A OBECAO JE CELOJ FORUM EKIPI,DA CE OKRENITI NAJMANJE TRI TURE,KAD BUDE PRILIKE!
Imam svedoka za tu izjavu  :D
Narode,spremajte se za  ;pivo  :flasa  

Pozdrav svima!

MISA / RSMG

Svaka cast i sve najbolje maloj Ani i citavoj tvojoj porodici. Samo nek je ona ziva i zdrava a dok poraste valjda ce i nasoj Zvezdi da svane  :) .
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!


;pivo  :flasa   :flasa  ;pivo

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!


? ?? ?? ??????????? ?????????? ? ???? ?? ???? ??? ??? ??? ???? ???? ?? ????-"??? ?? ???? ? ??????,? ???? ?? ???,? ??? ????? ?? ???? ????..."!

Cestitam i sve najbolje maloj anici  ;pivo  :flasa

Nek zivi Zvezda,nek se radja dan,neka svako dete,mrzi partizan! Sve cestitke bato i od strane Casual-a,nek je zivo i zdravo...105 pa opet !!!!!!!!!!!!!!!!  ;pivo  ;pivo  ;pivo

Zahvaljujem se svima na cestitkama! Ujko je uci vec koje boje treba da se nose ponosno celog zivota!

Capocriminalac ako bog da srece dolazim pred novu godinu za Pancevo, pa cemo da zalijemo sve to! Tvoji Kelnovci dobili ovaj vikend BVB. Bio sam tamo!

Godra zao mi je Mise njegov klub nesto los ove godine. Zao bi mi ga bilo da mora opet da putuje u neka sela i male varosice sledece godine sa M

??? ?? ??????? ????? ????? ???? ????? ????? ??? ??? ????? ???? ???,????,???????? ? ???? ??????? :rofl  :rofl
?? ???????? ?????? ????????....? ?? ?????? ?????? ?????? ??????? ??? ?? ?........

?0?????!!!

Ja se izvinjavam sto cestitam sa zakasnjenejem,ali nadam se da ce mi delija oprostiti!!
Sve najbolje maloj Ani,znaci puno srece,zdravlja,i svega ostalog!!Cestitam jos jednom!!

S ANOM do FINALA LIGE SAMPIONA!! :)
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Orto zahvaljujem se i tebi puno!

Capocriminalac pa zar jos verujes u Deda-Mraza???? Ne boj se nabavicu ti sal za onom kozom...

? ??? ????? ????? ??? ???? ??? ????? ?? ????????, ?? ?? ? ?????? ?? ????? ???? ??? ??????? ?????? ?????? ??????-???? ????!!!  :dedamraz

???????? ????????.... :)

?0?????!!!