Neznam vama alli meni je ova utakmica iz navijackog ugla
bila jeko zanimljiva .Da je doslo do nereda verovatno je da bi Uf
izvukao deblji kraj zbog cinjenice da je u kopu torcide bilo oko
2000 dusa naravno nebi se svi tukli ali naspram sto beogradjana
to je bilo vise nego mnogo.UF je najavljivao 10 autobusa ali
zbog neke frke sa upravom(a verovatno i neke druge frke) otisla su
samo dva i to u glavnom sa starijim navijacima.Navijanje beogradjana
me ne zanima ali ono sto je mene navelo da napisem ovo jeste
ponasanje Novo pazaraca ne on sto je pisalo po novinama da su vikali
UCK i Bin Laden nisam se opterecivao time ali kada sam cuo(iz prve ruke)
da su Turci vikali Gorazdevac,Gorazdevac;desu vam deca ;dobro vam se jebe
Ivana(inace jedno od dece koje je par dana nastradalo u napadu nadecu
u Gorazdevcu). bukvalno sam se zgrozio .Posle svega toga moja jedina
izjava je bila sta bi dao da ih izvucemo u kupu .A posto je NP za turke
odvojena drzava neznam dali ce zakon i za njih da vazi.Da a najace
od svega je to sto je vodja te Torcide rekao da su njih forsi izprovocirali kada su
usli na tribinu sa dignuta tr prsta pa su oni samo vratili istom merom.

Ako neko zna vise stvarno bih voleo da cujem
ai zanima me vase misljenje o ovom dogadjaju
RIMINAL NA SVE STRANE
 MRZIM TE PARTIZANE

Pazi brate nemoj nista da te cudi. Pazarci su stoka neopevana i njima jedino metak moze da presudi. :batine  Uostalom ne bih da se sada lozim ovde, nisam u Raskoj necemo otezavati tim ljudima dole situaciju. A to sto su pevali o mrtvima ide samo njima na dusu. :megafon
vuda grmi okolo, nasa pesma ponovo sve je gotovo sve keje pijano nasa ZVEZDA prva ponovo....

Ja sam trebao da idem na tu tekmu, da fotografisem, ali kako vecina UF nije ni otisla, a i ovi koji su krenuli nisu ni znali da li ce stici, odustao sam od lomljave do tamo bez jasne ideje sta da radim ako i njima i meni zabrane put dalje i pucanje troskova bez veze... :(

Stiglo ih je 50-tak. Kazu da su ih gadjali kamenjem, da su skandirali Taciju, UCK, Ubi Srbina i slicno... Kazu i da im nisu ostali duzni. Sada na Cukaricki dolaze u BG u nedelju a meni vec duze vreme preti preko foruma jedan BBB iz NP koji dolazi tamo, pa se mozda prosetam sa ekipom iz kraja, neki su ih upoznali u pivnici nakon Nistrua (cao Lucky!) :) pa da vidimo i te hrabre sandzaklije koji su gadjali kamenjem juniorsku odbojkasku repku, devojcice na tekmi koja se igrala tamo...

Stoka neopevana, zivim za dan kada cemo dole igrati tekmu..

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Mrtve balije!
" Zakukala crna bula, fazlagica gori kula,
 ko ce drugi, ja cu prvi, da pijemo turske krvi "
imice, na zaboravi da si mi skinuo nevinost, zauvek tvoja M. Uzelac!

Ja bih njih poslao u opstinsku ligu pa nek tamo vecno uzvikuju te parole, mater im...
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Cisto sumljam da ce smeti da dodju na banovo brdo
ali bih bas voleo da ih vidim :boks
RIMINAL NA SVE STRANE
 MRZIM TE PARTIZANE

Dolaze, barem ovi sto su meni nesto, kao, :) licno pretili... :) Vidimo se na BBrdu... :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

@FU
Idi bre covece presekao si me, celom gradu si obecao exkluzivu sa ove tekme, pa te nema, ni da se vidis ni da se cujes, ni da se citas...:D

Sada nemamo detaljan info :( , po novinama bezveze neke price, najpre se oglasio Mensur Memic, predsednik sportskog saveza NP, koji je nahvalio velelepni stadion pored Josanice, za navijace Rada je rekao da su dosli sa namerom da provociraju i traze kavgu bez povoda, pa su im ovi nesrecnici, isprovocirani, odgovorili, kao cisto da im ne ostanu duzni, i na kraju slihtanje sa zakljuckom da njima odgovara onako ostar, nedavno usvojen zakon za nasilnicko ponasanje.  namigivanje

Zatim se oglasila SPC  :sampion  ( Eparhija rasko-prizrenska ) sa svojim saopstenjem : "Raspirivanje nacionalisticke mrznje u viseverskoj sredini, kao sto je Novi Pazar, predstavlja ozbiljan nagovestaj da se nasilje i terorizam na Kosovu i Metohiji vrlo lako mogu preseliti i u Rasku oblast. Glorifikovanje terorista i anahronih istorijskih ideja u jednom demokratskom drustvu ne moze se posmatrati s ravnodusnoscu".

I na kraju vest o "kaznjenim" navijacima NP-a : "Utakmica fudbalera NP i beogradskog Rada, odigrana u subotu, koja je zavrsena rezultatski miroljubivo, imala je i sudski epilog. Naime, Emir Rapovic, Orlan Corovic, Muamer Puzovic i Fikret Idrizovic koji su, kako saznajemo u policiji, gadjali rezervne igrace "Rada" plocicama kulira koje su otkidali sa tribine kaznjeni su prekrsajno. Sudija za prekrsaje kaznio je Rapovica sa pet, Corovica sa petnaest, a Puzovica sa deset DANA zatvora, dok se protiv Idrizovica vodi postupak."

Po kakvom zakonu se navijacima NP-a sudilo, ja ne znam, a takodje mi nije jasno zbog cega mediji cute o atmosferi kakva je zaista bila ( niko ne pominje gore pomenuta skandiranja )...ponavlja se prica kao i od prosle godine na gostovanju Zvezdinih  navijaca, kada su objavljene poluistinite price organizatora i "ocevidaca" a beogradski navijaci, po beogradskim sportskim novinama prikazani najcrnji i najgori...da se u ovom slucaju nije SPC oglasila, ko bi navijacima poverovao?

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!


Pre neki dan sam citao blic u kome izmedju ostalog pocinju o tragediji sa terorirsti da bi isti tekst zavrsili sa albanci.

Tesko je da se sedi na vise stolica ali buljolizcima izgleda to laska.

Isto sto se desilo na gej paradi treba i sad da se uradi.
VEZDA JE RELIGIJA !!!



?? ?? ???? ????? ???? ????? ??? ?????? ? ??????, ???? ?? ?? ?????????? ????...
?????? ?????, ????? ??? ????, ??? ??????? ? ?????? ?!?!!


Quote from: "Forever Ultras"Dolaze, barem ovi sto su meni nesto, kao, :) licno pretili... :) Vidimo se na BBrdu... :)

poz,
budimir

"...boli me stomak i govno mi tvrdo,zivot bih dao za Banovo brdo..."
Bicemo na polozajima/Brdjani vole zvezdu
DEMO ZAJEDNO

[quote Ako bi iko trebalo da zna vise o toj tekmi,to je naravno svedok te utakmice,neko koje bio tamo na licu mesta!Jedan od 15000,sam i ja,naravno sada ocekujete da lazem,ali laz je jedno cinjenica je drugo!Dan pre utakmice,na nasem mestu okupljanja(Torcide)i nikoga vise,ispostovan je dan zalosti,muzika se nije slusala,a torcidasi su sedeli i caskali!!!Torcida nema nista sa parolama o deci,jesmo skandirali uck,bin laden,ali to je samo odgovor na provokacije o Srebrnici i ostalim muslimanskim gradovima koji su stradali,o ratnim zlocincima i psovanja majke baliske,na kraju krajeva nista nije bilo nikakvih incidenata,nije bilo tuce mec je zavrsen toliki dim oko nicega....Vase pretnje i psovke majke balijske su ne osnovane i apsurdne....viste samo jedna manjina u vasoj drzavi(nist sad)ali za koju godinu cete bit,SVI STE VI POTURICE,VASE BIKE SU POTURALE TURCIMA 545 GODINA,ALI PAZLJIVO POGLEDAJTE 5  4   5  GODINA I SVI STE VI BALIJE I TURCI KO MI!!!!
e zanima me niko se Pazara

Kako se meni povraca kad citam ovako nesto. Bananu ovim govnaru!

Daj boze da udjete u prvu ligu. Za gostovanje u NP bi dosao i iz svajcarske picka vam materina kako vas nije sramota jel znate vi u kojoj zemlji zivite.  :bes  :bes  

ZIV JE DRAZA UMRO NIJE! DOK JE SRPSTVA I SRBIIIIIIJE!

SRBIJA SRBIMA!

Torcidas je u pravu u jednom, a to je da ako se ovakva moda (neradjanja) nastavi bice ih vise od nas.
Mislite o tome !  ;pljuga

Quote from: "KizaLion"

?? ?? ???? ????? ???? ????? ??? ?????? ? ??????, ???? ?? ?? ?????????? ????...
?????? ?????, ????? ??? ????, ??? ??????? ? ?????? ?!?!!

Kizo da je taj covek gazdovao Srbijom nebi bilo ni ovog foruma, a ni nas da pisemo po njemu, ali bi verovatno Torcida Sandzak bila najjaca grupa jer se zna da su oni bili u to vreme "hrvatsko cvece" i handzar divizija onog gore na slici.

Jebe mi se zivo sta su oni skandirali, jedino mi je krivo sto ova bedna drzava ne reaguje i sto ti njihovi navijaci nisu odgovarali za raspirivanje nacionalne i verske mrznje (a to bi trebalo po novom zakonu o navijacima), a verovatno nisu ni smeli jer bi se iz N. Pazara odmah digla frka kako ih Srbija ugrozava, prava Bosnjaka, prava kuraca palaca i slicna sranja. Ako je smesan problem sto na dan zalosti neko u ovoj drzavi skandiranjem velica one koji su i odgovorni za dan zalosti onda jebes drzavu i narod i medije. Ajde samo probajte da zamislite da smo mi to njima skandorali (nesto na tu foru), pa nebi nam meediji dali metar dana mira, na celu sa milon nevladinih govana na celu sa kandickom i osalim zamlatama.

Ajde Torcida objasni ti meni (ovo nije nikakva provokacija) kako to da se u Crnoj Gori muslimani, Albanci i ostali  izjasnjavaju kao crnogorci, a u Srbiji cuvaju svoj nacionalni identitet??!
 DA VODIŠ DESET NULA, KU**C BI SE PESMA ČULA  FEDERACIJO!!!

Quote from: "orthodox"
Quote from: "KizaLion"

?? ?? ???? ????? ???? ????? ??? ?????? ? ??????, ???? ?? ?? ?????????? ????...
?????? ?????, ????? ??? ????, ??? ??????? ? ?????? ?!?!!

Kizo da je taj covek gazdovao Srbijom nebi bilo ni ovog foruma, a ni nas da pisemo po njemu, ali bi verovatno Torcida Sandzak bila najjaca grupa jer se zna da su oni bili u to vreme "hrvatsko cvece" i handzar divizija onog gore na slici.

Jebe mi se zivo sta su oni skandirali, jedino mi je krivo sto ova bedna drzava ne reaguje i sto ti njihovi navijaci nisu odgovarali za raspirivanje nacionalne i verske mrznje (a to bi trebalo po novom zakonu o navijacima), a verovatno nisu ni smeli jer bi se iz N. Pazara odmah digla frka kako ih Srbija ugrozava, prava Bosnjaka, prava kuraca palaca i slicna sranja. Ako je smesan problem sto na dan zalosti neko u ovoj drzavi skandiranjem velica one koji su i odgovorni za dan zalosti onda jebes drzavu i narod i medije. Ajde samo probajte da zamislite da smo mi to njima skandorali (nesto na tu foru), pa nebi nam meediji dali metar dana mira, na celu sa milon nevladinih govana na celu sa kandickom i osalim zamlatama.

Ajde Torcida objasni ti meni (ovo nije nikakva provokacija) kako to da se u Crnoj Gori muslimani, Albanci i ostali  izjasnjavaju kao crnogorci, a u Srbiji cuvaju svoj nacionalni identitet??!
e zanima me niko se Pazara

Ja sam samo uzvratio udarac sa onim sto ste rekli,o meni kao da sam ja turcin ili balija,sada kako neko sa nam tako i mi sa njim!Zelim da se izjasnim ja sam Crnogorac koji zhivi u Novom Pazaru,a cinjenica je da Novi Pazar grad u Srbiji i da niciji nikad nec biti,posto mi netrazimo Sandzak kao Albanci Kosovo!MISLICETE DA LAZEM,VASA STVAR,AKO IGRA SCG,SA BILO KOJOM EKIPOM IZ SVETA,JA NVIJAM ZA PLAVE,SINOC SAM BIO NAVIJAC PLAVIH,I MENI JE DRAGO SHTO SMO POBEDILI!Ako hocemo o politici i o nasem nastanku ko smo,sta smo otvoricemo FORUM za te raspravke,ovde smo da bi raspravljali o navijanju i sportu,nas klub navijaca TORCIDA ce na svoojoj sednici da donese statut koji ce mislim biti objavljen u sport ili ce biti poslat na adrese grupa DELIJA,GROBARA,UF,DESPOTIMA...
e zanima me niko se Pazara

Ovaj tekst ce biti onakav kakv i treba da bude u sportskom duhu,znaci ja se ne stidim sto sam musliman,ne stidim se sto sam crnogorac :nene ,sada ako mislite da cu ja vase provakacije mirno da propratim,vara te se!Cilj razgovora sa navijackim grupama je jedan da se stvori jedan tim,tim koji ce u sastavu imati sve najjace grupe u federaciji i ciji ce cilj biti jedan,za svoj klub navijamo,zalazemo se samo za svoj klub i kako bi taj klub bolje prosao(mislim na FK),zalazemo se za fer i sportsko navijanje,naravno svako mozhe da psuje sudiji ili nekom igracu,mislim to su samo cari fudbala,niko na utakmici nemozhe da bude mirne glave,ko hoce da pricamo o sportu molim lepo,ko nece nego hoce o proslim vekovima o proslim vremenima Hitlera i SLICNIH.Ja jesam pricao o turcima,cisto da vidite da odgovorim na provokacije i psovke od malopre!U sastavu naseg kluba navijaca ima SRBA,on je SRBIN,ali voli svoj klub!Ovim pozivam sve koji vole svoje FK-e,da pomognu svome klubu na gotovanjima,a naravno i naem fudbalu...
e zanima me niko se Pazara