Quote from: "capocrimi"Ja sam uputio onakve reci zato sto sam isprovociran od strane nekih ljudi na ovom sajtu,ono sto citash u sportu su lazi,jeste bilo svega,ali nisi kompetentan da pricas nista kad nisi bio svedok te utakmice i niko se iz TORCIDE nije oglasio u vezi dece,nas vodja je samo smirivao strasti,neka kazhu UF,oni koji su bili,kad je bilo skandiranje ubi Srbina,da li je TORCIDA sela,ja kazem da jesmo odmah seli nismo hteli da propratimo navijanje nekiakvih drugih navijackih grupa iz Pazara Blue Lions,HZH I DRUGIH,Torcida je jedina grupa navijaca priznata od Uprave Kluba,ako ti hoces mene da isprovociras izvoli,ako hoces da vidis istinu,navrati u pazar Torcida garantuje za svakog navijaca![/color]
e zanima me niko se Pazara

Dok ne budete gledali nacionalne manjina onako kako dolici evropskim drzavama nikada necet biti cenjeni od manjina,a ako budete gledali na manjne kao na svoje drzavljane sa svim pravima kao i ti,videli bi kako bi bilo!
e zanima me niko se Pazara

Torcida - seratore, najbolje da nas ti jos ucis kako da gledamo na manjine. Jel tebi nesto fali u Srbiji? Ako ti fali onda se tornjaj odavde. Ne placate porez, svercujete robu na KiM, sve radite na crno, dilujete gudru i oruzje, imate drzavu u drzavi, nikom racune ne podnosite, imate svoje ministre u Vladi, igrate se dobrih i losih momaka sa Ljajicem i Ugljaninom, sreca da nas ima dovoljno koji znamo kakva ste gamad i kako znate da se smeskate i ulizujete dok iza ledja ostrite cakiju. Po Novom Pazaru pun kurac Arapa ("biznismeni"), Srbi se polako, ali sigurno sele, dakle stvarno ste ugrozeni, sirote male balije, ocete da organizujemo kakav humanitarni koncert ovde, nema smisla da vozite one mercedese stare i do 5 godina. Zato se uzdrzi od deljanja lekcija i "dobronamernih" saveta. Ako ti ne odgovara tematika i hoces i dalje da seres o manjinskim pravima idi na forum Helsinskog odbora pa se tamo zali sto si musliman.

Poziv ostatku ekipe da se ode na BBrdo i da se u nedelju upozna sa ovim likovima...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

...ili na grobarski! Tamo ces se lepo slagati sa svima,pa mozete da se organizujete za neki grupnjak posle BBrda.Glodari vole takve akcije,pogotovo kad su ovi drugi obrezani...
Mars sa foruma!                        


Igraj,napadaj,bori se za srecan kraj !

Torcida, to zvuci preljepo, a da bi bila istina! U NP je realitet medjutim sasvim drugaciji-nazalost!

Dajem 100 eur da se banuje ona budala sto poredi Grobare i turke. Mani te ljudi zajebanciju, ov je ozbiljna tema.
A ti turcine, zaboli me patka za koga si navijao u sredu. Ti crnogorac? Ma jebem ti mrtvo dete od dve kile djubre usrano. Koji kurac trazis po srpskim sajtovima idi na sajt janicara iz iglzamsana jebem ti sve da ti jebem. Idi tamo pa razmenjujte iskustva kao vas je bolelo kad su pravlili lignje. Ali turcine zapamti, covek je inteligentno bice pa je napravio napalm! Koliko god se kotili, sinteri uvek pobede.
Niko nije pobego od lopate! :nene
imice, na zaboravi da si mi skinuo nevinost, zauvek tvoja M. Uzelac!

Quote???? ???? ?? ??? ??? ???? ?????, ?????? ?? ??????? ? ????? ????? ?????????? ? ?? ???? ?? ??????? ???????????....
Capocrimi nemoj Prokletije da mi diras jer dok mi je djed bio u "Limskom cetnickom odredu" nije ni jedan balija nije mirno spavao...
A ovom NP-heroju,sici ce i ovi sa vlasti pa ce kama da vam zagudi...mamu vam poturicku
Pozdrav Ciganijo i Vasojevicima sa Prokletija
SLOBODA ILI SMRT
Limski cetnicki odred :ruke

MOOOOOOOOOOOOOOOLIM TE  Bo

Inace samo da napomenem da je moj deda u drugom svetskom ratu spasao cetu patizana!
.....................................................................ZAGLAVILA MU SE BRADA U MITRALJEZ!!! :)
DOBAR BALIJA JE MRTAV BALIJA!!!!! :finger  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes

Quote from: "Nikola013"
Ja nemogu da verujem,vidite samo koliko vas je ovde na forumu,a ja sam jedan i svi ste vi vise iznervirali od mene,meni psujete majku balijsku,slusajte bre vi(cast izuzecima)oni koji mole boga da pazar udje u prvu ligu pa dan jebu mater,cuvaj jer ako udjemo u tu prvu ligu ALLAHU NA AMENET,VERUJ TE MI ALLAH JE NAMA JEDAN JEDNA DLAKA BUDE FALILA JEDNOM IZ TORCIDE BICE PROBLEMA,JA SMA VAMA HOCU DA RAZGOVARAM LEPO,ALI VI STE PRIMITIVAN NAROD ZIVITE U SVETU KAKAV NE POSTOJI,DA NIJE PAZARA,NASA EKONOMIJA BI PUKLA BRE SVI STE VI NEUPUCENI,SVI U SANDZAKU PLACAJU POREZ DNEVNE PAZARE,ZABOLE MENE MNOGO KURAC ZA ALBANCE I NJIHOVE NATPISE JA SA NJIMA NEMAM NISTA  I ZA NJIHOVU "VLADU",BOLI ME KURAC ZA VAS,NAZALOST,JA SE IZVINJAVAM ADMINISTRATORU OVOG FORUMA,ZAO MI JE STO JE OVO POSTAO POLITICKI FORUM I SVE ZBOG NEKAKVIH SELJAKA KAO STO JE OVAJ NIKOLA,STVARNO LJUDI JESAM VIDJAO SELJAKE,ALI OVAJ NIKOLA 013,TO NEMA NI U BIVSOJ SFRJ,STVARNO JE SELJAK!I DALJE POZIVAM NA  MIRAN CHAT,NIKOLA AKO SI TOLIKO HRABAR DODJI U PAZAR NAPISI NIKOLAPA DA TE VIDIM SOKOLE PIZDA TI MATERINA!!!
e zanima me niko se Pazara

Quote from: "Torcida"
Quote from: "Nikola013"Nikola zao mi je zbog dece,nisu ih Sandzaklije ubile,dobro znash ti ko ih je ubio,a ti neumes bash nista drugo da kazes,sem majku,sestru,samo bre psujes,veruj mi veliki si primitivac,a jos si glup,junacic se nesto,pi jebo te ko da si BinLaden pa se junacis,molis boga da udje Pazar u I LIGU,a mi znamo muslimani!"SVE JE UNAPRED ODREDJENO ALLAHOVOM VOLJOM,SVE SHTO SE DESAVA I STO CE SE DESAVTI JE ALLAHOVA VOLJA UNAPRED DONETA,AKO BUDE SUDBINA DA SE UDJE U PRVU LIGU UCI CE SE,A AKO NE JA I DALJE VOLIM SVOJ PAZAR,ZABOLE ME KURAC I ZA MINISTRE I ZA SVE,PAZAR TRAJE VECNO DOK IMA NJEGA IMA I NAS,IDEM NA BANJICU NA SVE UTAKMICE,MENI NIJE ZAO DA POGINEM ZA SVOJ PAZAR,ALI PRE TOGA CE BITI JOS MRTVIH VERUJTE MI!!!
e zanima me niko se Pazara

Zima nikad proc,sabah nikad doc samo TEKBIR cuje se kroz noooc"ALLAHU EKBER!
Duga zimska noc majko moram poc rodna gruda pradjedova me zove upomoc!
Akooooooo seeee majkoooooo nevratim,neemoojjj me zaalud cekati,pusti jednu suzu tihu i prouci EL FATIHU nek me ona ispratiiii...
Saaamooo jooss jenom da mi jeeee ispred dzenetske kapijeeee,da na krilima ezana stigne miris ramazan iz nase carsijeeeeeeee.......
   
....nijet veliki zulum dusmanski.............cuvaj mi sestru pazi jee,jer majko jednom da mi jee vidjet miris zemlje rosne kako sceri moje Bosne sad radjaju gazijeeeee!!!
e zanima me niko se Pazara

Quote from: "bojan"Zaboravih obom BOJANU sa Prokletija,nije mi zacudo vidi se da si neki divljak cim sa PROKLETIJA,OVAKVI LJUDI KAKV JE OVAJ BOJAN I NIKOLA TREBA PUSTITI DA VIDE NJIHOVU DECU KAKO NEKO UBIJA PRED OCI,PA TEK POSLE DA PRICAJU,KOLIKO JE DECE POKLANO OD STRANE CETNIKA,A SAMO BIH VOLEO TO DA VIDIM!ALI JA NJIHOVU MRZNJU RAZUMEM VIDI SE DA SU SA NEKAKVIH BRDA SISLI,PRVI ONI ORTODOKSNI SELJACI MENI JE ZAO ZBOG NJIH,ALI IMA VREMENA ZA SVE I VICETE SE CIVILIZOVATI ;pivo ,U TO IME NAZDRAVLJAM,VIS NISTE JOS ZA FORUME VAMA JE JOS UVEK POTREBNA :flasa ,NAHRANITE SE MALO MORA DA SU VAS SLABO HRANILI KAD STE TOLIKO GLUPI!!! namigivanje
e zanima me niko se Pazara

Quote from: "Sima_Srbija"Capocrimi i Sima_SRbija,skidam vam kapu,hvala bogu meni nista ne fali,imam ssve,zahvljujem se ovoj vladi,ne idem iz Srbije nigde,ali kad mene neko vredja ja cu i njega sto da budem budala i da to nemo posmatram,ovi cetnici koliko ih ima na sajtu(cast srpskom narodu)smao psuju i traze da zakolju nekoga ja se vama dvojici izvinjavam ako sma vas nesto uvredio ali,izvinjavam se celoj ekipi od administratora foruma do pomocnika,pricajmo o sportu!Jos jedno Tito je dao Albancima kosovo i natpise,meni od Tita nista ne treba niti mi je sta uradio niti sam mu zahvalan,on je unistavao vere,nije dao da se veruje,a ne verovanje u ALLAHA :o ,TITA NIKAD NISAM PRIZNAVAO KO PREDSEDNIKA,JOS JEDNOM SE IZVINJAVAM I JOS JEDNOM PRICAJMO O SPORTU!!!
e zanima me niko se Pazara

Prvog dana zaklacemo 10 muslimana.....
Drugog dana zaklacemo..........
Daj Kizo banuj ovog baliju.Unosi nam nervozu.Pa nedo mu bog (alah) da naleti na nas...
DEMO ZAJEDNO

Slusaj Tovaru:
Od samog pocetka jauces,da te svih vredjaju i napadaju i celo vreme velis "Ajmo o sportu.."
Pa kad si toliko zeljan,da diskutujes o sportu,sto ne zapocnes jednu ozbiljnu navijacku temu,koja zanima tebe,mene i ostale forumase ????
Nego nonstop kenjas,kako te drugih vredjaju i napadaju da smo mi Srbi takvih da smo onakvih,a ti se jos cudis sto te napadaju ljudi???Sta ti ocekujes sada?
Odgovore kao "U pravu si","Baci kocku" itd???
Boli me ku*ac za nekog Allaha,Ahmeda ili Efendija
I moje mislenje je,da je Islam najgora vera na svetu i svako zlo ili ratni konflikt je vezano sa Islamom.
To ti ja rekoh na "posten" nacin!
Cao  :finger

Ej mujo koju drogu koristis brate??? :lol:

Nemoj da mi diras komsiju i imenjaka bre! :finger

Sad od jednom ides na BBrdo a meni pises na privat da niko ne dolazi iz Pazara?? Pa sta sad da ili ne?? Nemoj cetnici da se skupljaju za dz. :D

Nedaj allah stvarno da nekom iz te torcide (vrlo orginalno ime bas me zanima kako ste ga izmislili) fali dlaka na glavi. Ko nije dosad cuo za velike huligane iz NP. :lol:  Ej mora da si jos mlad decko i o sportu oko stadiona imas jos dosta da ucis. Druga liga......

Torcidas, vidimo se na Brdu ako budete smeli da dodjete na Cukaricki...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Nidzo....ta droga se kod njih zove Sudzuk ili Ayram  :lol:  :lol:
Ili mozda drzi neki Anadolu Kebapnicu u Novom Pazaru  :rofl
Budi mi pozdravljen!

P.S. Jeli se pivo vec hladi??  ;pivo