Evo jednog nesvakidasnjeg presedana. Mislim da ova akcija Grobara (Juznog Fronta)  zasluzuje sve pohvale. Svaka cast!
http://www.juznifront.com/index1.htm

Danas pretstavnici Juznog Fronta bili su na VMA gde su urucili sakupljenu pomoc tesko ranjenom Bogdanu Bukumirovicu iz Gorazdevca. Primljeni smo od strane nacelnika VMA generala-majora dr.Zorana Stankovica sa kojim smo popricali o trenutnom stanju Bogdana. On se posle izlaska iz kome nalazi u zadovoljavajucem stanju i prognoze njegovog daljeg oporavka su dobre. Posebno raduje to sto ce se gotovo svi oduzeti delovi tela povratiti.
Nismo mogli da se vidimo sa Bogdanom jer je on jos uvek na intenzivnoj nezi. Paket u kojem je bila sakupljena materijalna pomoc, majica JF i poruka za Bogdana je urucena nacelniku VMA koji ce predati Bogdanu.


A za kraj porucujem Grobarima da su i dalje kao navijaci smesni :D.
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

Zasto su smesni? Agenti su smesni. Drpaju pare u dzep, a ovi JF odvojili od sebe da bi nekome nesto dali / pomogli.

I od nas se ocekuje slicna akcija, vrlo brzo.

Pa morao sam malo na kraju da ih zacnem da ne bude da sam presao na njihovu stranu  :D

A sto se akcije tice jos jednom SVAKA CAST ZA JUZNI FRONT.
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

Delije su pre cini mi se vise od godinu dana isle u Priluzje,srpsko selo na Kosovu i metohiji i odnele humanitarnu pomoc,sakupljali pare za malog Nesu na kosarci i davale krv.
Naravno,o tome niste mogli mnogo da citate po novinama,a i ne treba.Lose je sto takvu akciju nismo odavno uradili ali siguran sam da ce ih u skorijoj buducnosti biti.Mislim da bi i preko DELIJE CAFFEA moglo nesto da se organizuje.Ko ima dobru ideju neka predlozi.

Ko je citao Forum JF mogao je da vidi da je akcija samo zato sto je decko Grobar. Da je kojim slucajem Cigan, zabolelo bi ih mnogo...

Na to gledam samo kao promociju grupe, jer citajuci njihove postove to sam mogao i da zakljucim.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Dobro je sto se bivsi igrac KK CRVENA ZVEZDA namestio da slika pored ranjenog decka, kad se ovaj probudio iz kome, zajedno sa sve premijerom...

Svaka cast svima, ali zna se sta je reklama a sta akcija za prikupljanje pomoci!

Zeleo bi samo neke stvari da pojasnim oko nase akcije.
NIKOME od nas nije bila zelja da od ovoga pravi bilo kakav marketing.
Vest smo postavili na nas sajt da bi svi oni koji su pomogli dobili informaciju da je akcija uspesno izvedena.Ni na jednom drugom forumu nismo preneli tu info.
Mi nemamo cega da se stidimo i ponosan sam sto smo ovu akciju vrlo brzo izveli.
Godra,ti mora da si odlepio od ucenja kada kazes da nas bas briga za Srbe sa Kosova koji navijaju za zvezdu i da njih ne bi pomogli.Veruj mi da to sto Bogdan navija za Partizan nije bilo presudno kod pokretanja cele akcije.Smatram da oko tih stvari ne bi trebalo da bude klupskih ostrascenosti a nazalost ti si je pokazao.

Stvarno ovo nema nikakve veze sa nvijanjem ovo je pravi ljudski gest kojim su clanovi JF pokazali da su pravi Srbi i patriote .I stvarno bih im zeleo da postanu vodeca grupa navijaca partizana jer bi time doprineli kvaltetu nase tifo scene .Jos jednom svaka cast
RIMINAL NA SVE STRANE
 MRZIM TE PARTIZANE

Quote from: "surda"Delije su pre cini mi se vise od godinu dana isle u Priluzje,srpsko selo na Kosovu i metohiji i odnele humanitarnu pomoc,sakupljali pare za malog Nesu na kosarci i davale krv.
Naravno,o tome niste mogli mnogo da citate po novinama,a i ne treba.Lose je sto takvu akciju nismo odavno uradili ali siguran sam da ce ih u skorijoj buducnosti biti.Mislim da bi i preko DELIJE CAFFEA moglo nesto da se organizuje.Ko ima dobru ideju neka predlozi.

ja sam Nesho i za mene su DELIJE skupljale pare na basket tekmama,kao sto sam rekao i na JF forumu,nigde nije bilo objavljeno i da je sve zaista bilo cisto.....i pedjinu recenicu:mi ovo radimo iz srca a ne da bi se reklamirali......a meni je logicno da grobari pomazu grobarima a delije delijama.....jednostano ja nisam mogao(odnosno moj cale koji je veliki delija) da se obrati grobarima

razumem da je mozda bilo glupo da se obrati grobarima,ali mislim da je vreme za sve nas
(svaka cast cigani za komentar akcije) da postavimo neke nove standarde . ove sto nerazumeju,,ma ko jebe.oni i onako nece biti deo nijedne akcije ;.
pozdrav
rle reke navijaca reke tvojih sinova ,partizane sampione ,sampione jedini