Sigurno ste videli Koreografiju BBB Dynama protiv Kijeva



A gledajte ovo????




Joooooooj moj BBB sto ste glupi!!!


capocrimi@

Evo slika:


Koreografija je ispala odlicno, u rangu BBB-a :D
south fanatic, ne znam zasto se smejes, da li te to boli cinjenica da Ban Jelacic navija za Dinamo :D

Mogli bi ste vi napraviti Sv. Duju ili neko slicno sranje  :lol:

najhrvatskiji i najkatolicistkiji klub dinamo(srpsko ime to)...njegovi navijaci kopiraju koreo. od vas prvo suzana hot-line sad ovo,zatim neke pisme tipa ..i naprijed plavi......  tome se smijem..........

na velikomu hrvatskomu derbiju se okupilo citavih 6000 (SEST HILJADA) gledatelja :rofl  :o  ja ga jebem ko ih uzima za ozbilje navijace ...

6000 - dinamo - hajduk


p.s. a da, tek je pocetak utakmice i gledatelji jos priSTIZU tako da se ocekuje i citavih 6345 navijaca ova DVA kluba.

Nazalost moram da te razocaram - nista od fotografija jer  je u kop-u bilo toliko ljudi da nisu mogli da 'stanu' na fotografiju pa su fotke propale :)

bbbbbbrrrrrrrrrrrr. nisan bia na jadnijem derbiju...

E tovarcicu aj' vozi za Mostar i zakopaj se duboko ispod spomenika  :lol:  :lol:  :lol:  


Vidim ima zanimljivih transparenata po maksimiru... neke ne bi bilo lose videti na severu Marakane ako dobijemo purgere u UEFA Kupu!

jebate, di si sad taj mostar iskopa  :zbunjen  :zbunjen xm, xm.zasad cu se samo pokrit rukama, pa onda ako se bude taj trend nastavia glumit cu noja, al ako krene u extreme, ko zna... kupit  :tenk  pa otic u

Samo nemoj da psujes... tovarcicu, nije lepo  :)


Sto se Mostara tice vidi se da si VATRENI POSTOVALAC lika i dela Brus Lija!


A za ovo: ruke, trend, noj, extreme, stimac, kapucino - odmori malo sive celije  namigivanje


Pozdravi bracu retardinjo kada ih vidis!