Momcad :) KK Partizana pojacana nekolicinom igraca iz domacih i stranih klubova pukla :) je od Rusije sa petnaestak razlike...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Gledao sam utakmicu, ne bas od pocetka i ne celu. Razlog tome je otkako sam video spisak igraca pre metar dana (sa priprema) znao sam da od ovoga nece biti nista. Cak i da budemo prvi i osvojimo titulu nije to to.

Naime, zna se ko sada vodi glavnu rec u KK SCG. Grobarska mafija. Skoro svi ljudi iz KK Partizan su do gushe povezani. Nas predstavnik Bogosavljev koji je inace gen. sekretar je ostao usamljen posle ne tako davnog odlaska Zorana Radovica. Svi znamo kako su Grobari igrali cele sezone, protiv nas podrska sudija, u finalu grobari u pioniru gube 15-20 razlike pa uz pomoc sudija uzimaju prvu pobedu pa onda posle laganica uzimaju titulu. Terajte se Grobari i vas debeli Dule Vujosevic u 3 lepe materine.

Medjutim vama to nije bilo dovoljno, pa je i naravno debeli Dule morao da preuzme kormilo repke jer toboze nije bilo adekvatne zamene ?!?!

Ja sam duleta barem postovao jos kad je vodio Zvezdu 89' iako se tih tekmi maglovito secam, pa i onda 2000.god u Radnickom bar je znao da koristi mozak, a sad vidim kolika je budala. Ne zna ni Partizan ni repku da vodi. Koji je on kurac trener. Koja je to budala koji pozove Djuru Ostojica koji svaki dripac poznaje ?!

Reprezentacija koja ima Djuru Ostojica moze biti osudjena samo na propast. I jos ovo... + kosta perovic ??!?!?! Neformiran igrac, boli me kurac jel talenat. Vule Avdalovic ... joj kakva smejurija. Vujanic - u redu... Askrabic - moze. Krstic je bio na pripremama. Sta reci vise, da nije smesno bilo bi tuzno.

Pun mi je kurac Partizanove mafije. Repku otvoreno podrzavam, ali ako i dalje ovi paceri budu do guse umesani onda stvarno nemam volje da gledam nijednu jedinu tekmu. Vise repku necu ni da gledam do kraja. Odbojku samo...

Danas je ZASTAVA usaglasena, crveno-plavo-belo. Ova plava je neka smesa tamno plave i plavetne, a koliko sam ja video vise je standardno plava nego sto je plavetna. Zajebali smo Mila  :lol:  :jebanje

Prvi put na TV, pokazana je originalna verzija nase zastave. Nije vise ona sugava plavo belo crveno. A dresovi su novi, i izmenjen je raspored boja na ramenu ako nisi primetio Budo.

Na tekmi sam primetio dosta navijaca Srbije, rasirili su veliku setalicu srpske trobojke, taman kako dolikuje.

Jedino mi je zao sto su dolazili da gledaju ove Partizanove pacere. FMP? Samo jedan. Zvezda ? Nijedan ? Buducnost ? KKSCG u usta vas jebem.

I ja mislim isto tako.Navijaci su bili dobri,iako ova grobarska banda(cast izuzetcima)to uopste ne zasluzuje.Debeli nije nikakav ni trener,ni pedagog niti ume da postavi igru.
Cini mi se da bi repka bolje igrala bez trenera nego sa debelim.O izboru igraca ne treba trositi reci,vazno je grobarima da se dobro prodaju preko repke,a za tu istu ih bas boli *urac.
Bojim se da nam sledi kompletni fijasko,pa ce nam se smejati cela Evropa,a i oni preko bare
Mozda ce to biti pouka za sledeca velika takmicenja. :zbunjen
Pozdrav svima.
Zvezda je zivot...

??? ????????? ??? ?? ????????? ??????????? ? ??????? ??? ????? ????????, ??????????. ???????? ? ????????

Mislim da su kosarkasi zasluzili postovanje za ono sto su uradili u Indijanopolisu ali ova repka sad me ne zanima jer se vidi da je sve nesto sastavljano preko veze tako da sve i da osvoje zlato bole me ki*a.
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

E BAS MI JE MILO STO SU PUKLI!! :lol:
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Quote from: "OrtoDelija"E BAS MI JE MILO STO SU PUKLI!! :lol:

?? ????? ??? ???? ??????!????? ?? ?? ???? ?????? ? ?????,??? ?? ????? ?? ????????? ??? ?????? ???? ??????? ???? ?? ???????? ?????? ?? ????-?????!
?????? ?? ? ????-?????? ????? ?? ????,?? ???? ?????????????? ?? ???? ? ??????????!!!

Vujosevic jeste pojeo govno sto je Avdalovica pozvao ali ostali igraci su sadanja realnost......a zasto selektor nije pozvao nekog iz Zvezde..pa koga Trifunovica da mu igra ili Nebojsu Ilica?
..doso je i taj dan jebo vas Partizan....jebo vas jebo..jebo vas on..on ce biti sampion

Jesi li ti cuo mozda za Koprivicu?

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Ma dobar je i ovaj sastav,jer ko zna sta bi moglo da nas zadesi da je Canak ostao u Pakistanu,pitanje bi bilo da li bi Stojakovic bio pozvan,i jos da je Haus dobio nase drzavljanstvo...tako da dobro smo prosli?????Ma stvarno smo smesni,ne moze Peja da nam drzi celu ekipu,a jedva da imamo nekog igraca blizu 2.10,dok oni Rusi i plej im je maltene preko 2m...Ali zasto samo Vule Avdalovic...pa ako nisu Jeretin i Zoroski jedno 6 puta bolji od njega onda nek se svi "vrsni" poznavaoci kosarke teraju u tri lepe...  :bes
Jebo ih Djura(Mutavi) Ostojic i rahiticni talenat Perovic,neka se kali medju talibanima a ne u reprezentaciji na evropskom prvenstvu.Uostalom kao sto je neko rekao,on na ovaj nacin priprema svoje talibane za prvenstvo,jer nije sa njima na pripremama tako da drugog resenja nije ni bilo.Debeli mentol ce da nam upropasti reputaciju,jos ako se sastanemo sa Ustasama u toj 1/8 finala i puknemo bolje da ostane tamo i trazi azil, 'bem ga usta talibanska.
Pozdrav svima
Zvezda,Srbija nikad Talibanija
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Komedija se nastavlja evo i protiv super jakih Svedjana,ali ja se ne brinem,vec samo cekam da se Avdalovic malo zagreje,pa ce on svima pokazati kako se igra kosarka.

Quote from: "JxFx"Vujosevic jeste pojeo govno sto je Avdalovica pozvao ali ostali igraci su sadanja realnost......a zasto selektor nije pozvao nekog iz Zvezde..pa koga Trifunovica da mu igra ili Nebojsu Ilica?
Pa na primer:
1.KOPRIVICA
2.DOZET
3.BOGDANOVIC
HOCES JOS??
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

D.V.

JELI BRE MARKO STO MI NISI REKAO DA JE RUSIJA JACA OD SLASKA??????????
OBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA

One uvek pobedjuju  :sampion  :D

umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!